mahdi sarhangi
0

موضوع گفت و گو دکتر زهره عظیمی فر : هوش مصنوعی و تاثیر آن در جامعه امروزه

دکتر زهره عظیمی فر یکی از نخبگان شهرستان ابرکوه است که کارشناسی ارشد رشته پردازش موازی و محاسبات عددی را از دانشگاه گوئلف، دکترای مهندسی طراحی سیستم را از دانشگاه واترلو و فوق دکترای رشته پردازش تصاویر پزشکی را از دانشگاه تورنتو کشور کانادا اخذ کرده است.

در جلسه ای که دیشب  در تاریخ 23/11/98به اتفاق تیم آبتین استار و گروه پویش به سوی فردا با حضور خانم دکتر عظیمی فر برگزار شد.ایشان درباره  اهمیت هوش مصنوعی  وپیشرفت چشمگیرآندر جوامعه امروز سخنرانی کردنند.

هوش مصنوعی:هوش مصنوعی Artificial intelligence  شاخه‌ای از علوم کامپیوتر است که در آن به ساخت ماشین‌هایی هوشمند پرداخته می‌شود که مانند انسان‌ها عمل می‌کنند و واکنش انجام می‌دهند.یک عامل هوشمند، سیستمی است که با شناخت محیط اطراف خود، شانس موفقیت خود را پس از تحلیل و بررسی افزایش می‌دهد. هوش مصنوعی در آینده‌ای نه چندان دور زندگی بیشنر انسان‌ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در ادامه صحبت های دکتر درباره هوش مصنوعی اشاره به این داشتند که تا چند سال آینده هوش مصنوعی  به طریقی پیشرفت میکند که ما دیگر نیازی به گرفتن گواهینامه  یا رانندگی با ماشین نداشته باشیم همان طور که هوش مصنوعی مزایایی دارد میتواند معایبی هم داشته باشد که همین معایب با باعث ترس دانشمندان از هوش مصنوعی میشود.

و در پایان صحبت های خود اشاره به این داشتن که ما با نگه داشتن دانشمندان و متفکران داخلی میتوانیم در اینده بسیار نزدیک جزو بهترین ها باشیم .

 

پیشنهاد ما

دیدار با خانم دکتر زهره عظیمی فر( دکترای هوش مصنوعی وفوق دکترای پردازش تصاویر پزشکی)

موضوع گفت و گو دکتر زهره عظیمی فر : هوش مصنوعی و تاثیر آن در جامعه امروزه دکتر زهره عظیمی فر یکی از نخبگان شهرستان ابرکوه است که کارشناسی ارشد رشته پردازش موازی و محاسبات عددی را از دانشگاه گوئلف،…

ادامه مطلب

آموزش کار با صفحه ساز شخصی منوی بیوگرافی

راهنمای صفحه ساز شخصی منوی بیوگرافی در این مطلب با راهنمای صفحه ساز شخصی آبتین استار قسمت بیوگرافی در خدمت شما هستیم . آموزش کار با صفحه ساز شخصی منوی بیوگرافی منوی بیوگرافی از دو بخش اصلی تشکیل شده است…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه

سامانه جامع آموزشی مدرسه و دانشگاه

سامانه مدیریت آموزشگاه

تبلیغ در آبتین استار