رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز هم می خوایم در رابطه با icv ( رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار ) باهاتون صحبت کنم البته با یک تفاوت دیگه

میدونین این تفاوته چی هست ؟ ؟ ؟

 

بازاریابی:

امروز میخوایم هم در رابطه با بیوگرافی ساز حرفه ای ( icv ) صحبت کنیم هم در رابطه با بازاریابی و اشخاصی که علاقه مند هستند تا در این زمینه با ما همکاری کنند .

بازاریابی چیست ؟

بازاریابی به تلاش برای ارتباط بین ارزش محصول ( کالاها یا خدمات ) و مشتری گفته می‌شود .

بازاریابی به هنر فروش نیز معروف است ؛ ولی فروش یکی از توابع کوچک بازاریابی به حساب می‌آید . تعریف لغت‌نامه‌ای بازاریابی عبارت است از « فراهم کردن کالاها یا خدمات برای برآورده ساختن نیازهای مصرف‌کنندگان . »

به بیان دیگر ، بازاریابی شامل درک خواسته‌ های مشتری و تطابق محصولات شرکت ، برای برآورده ساختن آن نیازها و در برگیرنده فرایند سودآوری برای شرکت است .

بازاریابی موفق مستلزم برخورداری از محصول مناسب در زمان مناسب و مکان مناسب است و اطمینان از اینکه مشتری از وجود محصول مطلع است ، از این رو موجب سفارش‌های آینده می‌شود .

تعریف بازاریابی به زبان خودمان :

بازاریابی یعنی معرفی کالا به مشتریان و برطرف کردن نیاز مشتریان با استفاده از محصول و یا خدمات و در نهایت فروش آنان به مصرف کننده ی نهایی .

یک بازاریاب باید مشاور و دوست خوبی برای مشتری باشد . نباید در ذهن خود فقط این را بگنجاند که محصول را بفروشم و پولش را بگیرم و تمام .

نه ، این یک روش اشتباه است

کار بازاریاب درست است که در نهایت به فروش منتهی می شود اما قبل از هر چیز باید دلسوز مشتری باشد و مشتری را به عنوان دوست خود در نظر بگیرد تا بهترین ها را به او ارائه کند .

 

کار بازاریاب:

پس کار یک بازاریاب حرفه ای از نظر من ابتدا مشاوری دلسوز و دوستی مهربان برای مشتری بودن است سپس فروش محصول و یا هر خدمات دیگر .

به قول آقای برایان تریسی

” فروشندگان و بازاریابان حیاتی ترین اشخاص در هر فعالیت اقتصادی هستند . بدون اینکه فروشی در کار باشد ، بزرگ ترین و پیچیده ترین شرکت ها متلاشی می شوند . فروش در اقتصاد و بازار در حکم شمع موتور اتومبیل است . رابطه مستقیمی میان موفقیت جامعه فروش و موفقیت تمام کشور وجود دارد . هرچه سطح فروش شاداب تر و مرتعش تر باشد ، صنعت به همان اندازه با موفقیت و سودمندی بیشتری رو به رو می گردد . ”

به نظر من فروشندگان هزینه همه ی مدارس ، بیمارستان ها ، موسسات خیریه خصوصی و دولتی ، کتابخانه ها ، پارکها و همه چیزهای حیاتی در جامعه را تامین می کنند .

فروشندگان و بازاریابان با فروشی که می کنند و سود و مالیاتی که در شرکت های موفق شکل می گیرد همه هزینه های دولتی ، هزینه های رفاهی ، بیمه بی کاری ، امنیت اجتماعی و چیزهای دیگر را تامین می کنند . فروشندگان و بازاریابان برای طرز زندگی ما یک ضرورت هستند .

 

خب تا ابنجا در رابطه با بازاریابی و اهمیت این کار براتون صحبت کردیم حالا دیگه وقتشه که بریم سراغ موضوع بعدی :

شرکت آبتین استار در نظر دارد تا از علاقه مندان به بازاریابی و کسب درآمد عالی و سود بیشتر دعوت به همکاری کند تا کسانی که می خواهند درآمد عالی داشته باشند وارد این عرصه شد و روز به روز پیشرفت کنند .

البته لازم به ذکر است که بگویم :

شما عزیزانی که شروع به همکاری با ما می کنید از دو روش می توانید کسب درآمد داشته باشید .

روش اول : بازاریابی

روش دوم : دعوت افراد به بازاریابی

در روش اول

شما با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارید و تبلیغاتی که انجام می دهید مشتری را جذب کرده و پس از فروش ، پورسانت خود را از شرکت آبتین استار دریافت کنید .

شما به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید محصول شرکت آبتین استار را به مشتری عرضه کنید .

در صورت حضوری ، با دریافت نام و مشخصات مشتری و انتقال آن به مدیر فروش شرکت آبتین استار مشخص می شود که این مشتری از طرف شما بوده و پورسانت این پروژه به شما تعلق می گیرد .

در صورتی که مشتری به صورت غیر حضوری با شما ارتباط گرفت و تمایل داشت تا خود روند ثبت نام را پیش ببرد ، می توانید با فرستادن لینک خود که در هنگام شروع همکاری با آبتین استار دریافت کردید به مشتری ، تایید کنید که این مشتری از طرف شما بوده و زمانی که مشتری از طریق لینک دعوت شما با ما ارتباط بگیرد مشخص می شود که این مشتری شما است و پورسانت شما لحاظ می شود .

حال می توانید با انتخاب خود این پورسانت را ماهیانه دریافت کنید و یا هفتگی و یا حتی همان لحظه ی واریزی مبلغ توسط مشتری .

خیلی عالیه نه؟!!!

 

در روش دوم

که در آمد از طریق دعوت افراد به بازاریابی بود

در این روش شما از طریق دعوت افراد به بازاریابی و شروع همکاری این افراد میتوانید به خاطر جذب بازاریاب برای شرکت پورسانتی با هر فروش آن بازاریاب دریافت کنید .

یعنی زمانی که آن بازاریاب شروع به فعالیت کرد هر چقدر که فروش داشته باشد پورسانتی نیز به شما تعلق خواهد گرفت این یعنی یک پاداش بزرگ و معرکه برای شما .

اگر بازاریابی که از طریق شما به ما ملحق شده فروش زیادی داشته باشد پورسانتی هم که به شما تعلق می گیرد زیاد خواهد بود پس می تواند یک  درآمد عالی هم برای شما باشد هم بقیه ی بازاریابان ..

امیدوارم که تا این لحظه توانسته باشم به خوبی مسئله را باز کنم تا قابل فهم باشد . حال برویم سراغ موضوع بعدی :

در این قسمت میخواهم محصولی که شما بازاریابان عزیز باید به مشتری عرضه کنید را معرفی کنم

پروژه جدید شرکت آبتین استار به نام icv  یا رزومه ساز الکترونیکی

البته پروژه های بیشتری در راه است و از هرکدام از این پروژه ها می توانید به خوبی کسب درآمد کنید به عنوان مثال اپلیکیشن دانا آبتین استار که خوشبختانه رو به اتمام است و به زودی وارد دنیای اینترنت خواهد شد و به خوبی می تواند فروش عالی داشته باشد .

پس فعلا به معرفی icv  می پردازیم تا آشنایی اولیه داشته باشید و در صورت تمایل به همکاری اطلاعات بیشتری را در اختیار شما بازاریابان عزیز قرار خواهیم داد .

 

Icv یا همان بیوگرافی ساز ( رزومه ساز الکترونیکی ) چیست ؟

رزومه ساز شخصی است که در راستای معرفی بهتر افراد و توانمندی آنان طراحی شده است.

این سرویس به تمام افراد جامعه کمک میکند تا در دنیای وب یک سایت تک صفحه ای داشته باشند و اطلاعات شخصی خودشان مانند بیوگرافی ، سوابق کاری و تحصیلی ، مهارت ها و علایقشان را در اختیار دیگران قرار دهند .

از طرفی کارفرمایان می‌توانند از مرجع جامع رزومه ساز  iCV ، به عنوان ابزار کمکی برای شناخت هر چه بهتر افراد جویای کار جهت استخدام آنها استفاده کنند

دلایل استفاده از icv

1.. شما میتوانید همه چیز را در یک جا داشته باشید:

تمامی اطلاعات خودتان مانند مهارت ها علایق سوابق کاری و تحصیلی اطلاعات شبکه های اجتماعی تصاویر خود و تماستان را در   icv   قرار دهید

2.. میتوانید خود را برند کنید:

میتوانید صفحه ی اختصاصی خود را با استفاده از سئو در صفحه ی اول گوگل بیاورید و باعث افزایش بازدید کننده شوید .

3.. دسترسی آسان کارفرمایان:

همانطور که قبلا گفتیم کارفرمایان به راحتی میتوانند رزومه شما را در اختیار داشت باشند و با استفاده از آن شما را تحلیل کنند.

4.. شهرت داشته باشید:

شما میتوانید به راحتی به شهرت برسید و شناخته شوید. به گونه ای که اکثر افراد شما را بشناسند و با شما آشنا باشند.

با icv   ( رزومه ساز الکترونیکی ) چه کارهای میتوانیم انجام دهیم؟

امکان نمایش icv  ثبت شده در صفحه ی اول گوگل

اشتراک گذاری تصاویر مورد علاقه خودتان به صورت دسته بندی

اشتراک گذاری لینک مسیریابی

اشتراک گذاری لیست مهارتها و علایق فردی

و…

این یک اطلاعات اولیه بود تا شما دوستان و بازاریابان گرامی تا حدودی با این محصول یعنی همان رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار آشنا شوید مطمئن باشید در شروع همکاری اطلاعات کاملتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و از همه لحاظ پشتیبانی خواهید شد .

شرکت آبتین استار با خدماتی که ارائه می دهد برای بهتر شدن کسب و کارها و فروش بیشتر فروشندگان هر روز در تلاش است تا بهترین ها را در اختیار  افراد قرار دهد تا به امید خدا همه ی فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات سرتاسر ایران دیگر در فروش به خصوص فروش اینترنتی هیچ گونه مشکلی نداشته باشند .

 

 

پس با آبتین استار همیشه در مسیر پیشرفت باش .

برای شروع بازاریابی و همکاری با آبتین استار میتوانید با ما ارتباط بگیرید .

همکاران عزیزم در بخش ثبت نام بازاریابان 24 ساعته پاسخگو هستند و می توانید از طریق تماس و یا فضای مجازی مانند واتساپ با ما ارتباط بگیرید .

همکاری با شما باعث افتخار ماست .

منتظر شما دوستان عزیز هستیم . . .

علی اصغر خانی
0

پیشنهاد ما

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت   سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی صحبت کنیم یک موضوع کاملا مهم و ضروری برای  هر کسب و کاری . طراحی سایت فروشگاهی : سایت فروشگاهی به سایتی گفته می شه که با استفاده از یک نرم افزار، قابلیت خرید رو برای افراد آسان می کنه. سایت فروشگاهی درواقع ، راه و مسیری است که از طریق آن در کوتاه…

ادامه مطلب

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت   طراحی سایت در کرج همراه با تیم حرفه ای آبتین استار . طراحی سایت : سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان و هم چنین مشتریان عزیز و دوست داشتنی این بار با موضوع کاملا متفاوت خدمت شما رسیده ایم البته در پایان مقاله خبر خوبی برای شما آماده کرده ایم که حتما بخوانید . آبتین استار با بهترین تیم طراحان وبسایت در کرج ، بهترین شرکت طراحی وب، طراح بهترین سایتهای شرکتی و فروشگاهی و اپلیکیشن های…

ادامه مطلب

5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی   امروز می خواهم در رابطه با 5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی با شما صحبت کنم 5 تا نکته ای که می تواند در فروش شما بسیار تاثیر گذار باشد پس تا انتها با ما همراه باشید که البته در انتها با امکانات یک سایت حرفه ای نیز آشنا خواهید شد . 5 نکته فوق العاده فروش شروع تاثیر گذار : قانون ” اولین برخورد موثرترین برخورد است ”  را همیشه در ذهن خودتان داشته…

ادامه مطلب

چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم؟

اینستاگرام و سایت   با سلام خدمت همه ی خوانندگان و دوستان عزیز امروز می خواهیم کمی در رابطه با اینستاگرام و سایت صحبت کنیم امیدوارم که از این مقاله لذت و بهره کافی را ببرید . موضوع امروز ما این است ” چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم ؟ ” بسیاری از دوستان و مشتریان عزیز و همچنین برخی از همکاران این سوال رو پرسیدند که وقتی اینستاگرام هست چه نیازی به داشتن وبسایت های مختلف ؟…

ادامه مطلب

چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟

قیمت   به نام خدا سلام دوستان عزیز امیدواریم که توی این روزها حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی که بسیاری از فروشندگان عزیز از ما می پرسند پاسخ بدیم و اون اینه که ” چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟ ” نحوه ی ارائه قیمت : قیمت تنها بهانه ی مشتری باری خرید نکردن از شماست . یعنی وقتی قیمت را اعلام می کنید ، باید منتظر باشید که مشتری تصمیم بگیرد . بنابراین…

ادامه مطلب

7 مهارت مهم فروشندگی

مهارت فروشندگی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با مهارت فروشندگی در این مقاله با شما صحبت کنید . اما باید قبل از هر چیز یک تعریف کلی از فروش و فروشندگی داشته باشیم . پس اگر اجازه دهید برویم سراغ تعاریف مربوطه تعریف فروش : فروش چیست ! تعریف های زیادی در مورد کلمه فروش وجود دارد . خیلی ها از خود می پرسند که معنی فروش…

ادامه مطلب

3 راهکار عالی برای فروش

فروش سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با بهترین موضوعات صحبت کنیم و اون هم فروش هست . فروش یک امر خیلی دل نشین و جذاب است که اکثر ما آدم ها با آن سر و کار داریم . حتما همه ی ما تا حالا شده که چیزی رو بفروشیم و از فروش آن مبلغی به دستمان برسد حال یک سری از افراد سود خوبی به دست آوردند و یکسری هم…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه