رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز هم می خوایم در رابطه با icv ( رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار ) باهاتون صحبت کنم البته با یک تفاوت دیگه

میدونین این تفاوته چی هست ؟ ؟ ؟

بازاریابی:

امروز میخوایم هم در رابطه با بیوگرافی ساز حرفه ای ( icv ) صحبت کنیم هم در رابطه با بازاریابی و اشخاصی که علاقه مند هستند تا در این زمینه با ما همکاری کنند .

بازاریابی چیست ؟

بازاریابی به تلاش برای ارتباط بین ارزش محصول ( کالاها یا خدمات ) و مشتری گفته می‌شود .

بازاریابی به هنر فروش نیز معروف است ؛ ولی فروش یکی از توابع کوچک بازاریابی به حساب می‌آید . تعریف لغت‌نامه‌ای بازاریابی عبارت است از « فراهم کردن کالاها یا خدمات برای برآورده ساختن نیازهای مصرف‌کنندگان . »

به بیان دیگر ، بازاریابی شامل درک خواسته‌ های مشتری و تطابق محصولات شرکت ، برای برآورده ساختن آن نیازها و در برگیرنده فرایند سودآوری برای شرکت است .

بازاریابی موفق مستلزم برخورداری از محصول مناسب در زمان مناسب و مکان مناسب است و اطمینان از اینکه مشتری از وجود محصول مطلع است ، از این رو موجب سفارش‌های آینده می‌شود .

تعریف بازاریابی به زبان خودمان :

بازاریابی یعنی معرفی کالا به مشتریان و برطرف کردن نیاز مشتریان با استفاده از محصول و یا خدمات و در نهایت فروش آنان به مصرف کننده ی نهایی .

یک بازاریاب باید مشاور و دوست خوبی برای مشتری باشد . نباید در ذهن خود فقط این را بگنجاند که محصول را بفروشم و پولش را بگیرم و تمام .

نه ، این یک روش اشتباه است

کار بازاریاب درست است که در نهایت به فروش منتهی می شود اما قبل از هر چیز باید دلسوز مشتری باشد و مشتری را به عنوان دوست خود در نظر بگیرد تا بهترین ها را به او ارائه کند .

کار بازاریاب:

پس کار یک بازاریاب حرفه ای از نظر من ابتدا مشاوری دلسوز و دوستی مهربان برای مشتری بودن است سپس فروش محصول و یا هر خدمات دیگر .

به قول آقای برایان تریسی

” فروشندگان و بازاریابان حیاتی ترین اشخاص در هر فعالیت اقتصادی هستند . بدون اینکه فروشی در کار باشد ، بزرگ ترین و پیچیده ترین شرکت ها متلاشی می شوند . فروش در اقتصاد و بازار در حکم شمع موتور اتومبیل است . رابطه مستقیمی میان موفقیت جامعه فروش و موفقیت تمام کشور وجود دارد . هرچه سطح فروش شاداب تر و مرتعش تر باشد ، صنعت به همان اندازه با موفقیت و سودمندی بیشتری رو به رو می گردد . ”

به نظر من فروشندگان هزینه همه ی مدارس ، بیمارستان ها ، موسسات خیریه خصوصی و دولتی ، کتابخانه ها ، پارکها و همه چیزهای حیاتی در جامعه را تامین می کنند .

فروشندگان و بازاریابان با فروشی که می کنند و سود و مالیاتی که در شرکت های موفق شکل می گیرد همه هزینه های دولتی ، هزینه های رفاهی ، بیمه بی کاری ، امنیت اجتماعی و چیزهای دیگر را تامین می کنند . فروشندگان و بازاریابان برای طرز زندگی ما یک ضرورت هستند .

خب تا ابنجا در رابطه با بازاریابی و اهمیت این کار براتون صحبت کردیم حالا دیگه وقتشه که بریم سراغ موضوع بعدی :

شرکت آبتین استار در نظر دارد تا از علاقه مندان به بازاریابی و کسب درآمد عالی و سود بیشتر دعوت به همکاری کند تا کسانی که می خواهند درآمد عالی داشته باشند وارد این عرصه شد و روز به روز پیشرفت کنند .

البته لازم به ذکر است که بگویم :

شما عزیزانی که شروع به همکاری با ما می کنید از دو روش می توانید کسب درآمد داشته باشید .

روش اول : بازاریابی

روش دوم : دعوت افراد به بازاریابی

در روش اول

شما با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار دارید و تبلیغاتی که انجام می دهید مشتری را جذب کرده و پس از فروش ، پورسانت خود را از شرکت آبتین استار دریافت کنید .

شما به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید محصول شرکت آبتین استار را به مشتری عرضه کنید .

در صورت حضوری ، با دریافت نام و مشخصات مشتری و انتقال آن به مدیر فروش شرکت آبتین استار مشخص می شود که این مشتری از طرف شما بوده و پورسانت این پروژه به شما تعلق می گیرد .

در صورتی که مشتری به صورت غیر حضوری با شما ارتباط گرفت و تمایل داشت تا خود روند ثبت نام را پیش ببرد ، می توانید با فرستادن لینک خود که در هنگام شروع همکاری با آبتین استار دریافت کردید به مشتری ، تایید کنید که این مشتری از طرف شما بوده و زمانی که مشتری از طریق لینک دعوت شما با ما ارتباط بگیرد مشخص می شود که این مشتری شما است و پورسانت شما لحاظ می شود .

حال می توانید با انتخاب خود این پورسانت را ماهیانه دریافت کنید و یا هفتگی و یا حتی همان لحظه ی واریزی مبلغ توسط مشتری .

خیلی عالیه نه؟!!!

در روش دوم

که در آمد از طریق دعوت افراد به بازاریابی بود

در این روش شما از طریق دعوت افراد به بازاریابی و شروع همکاری این افراد میتوانید به خاطر جذب بازاریاب برای شرکت پورسانتی با هر فروش آن بازاریاب دریافت کنید .

یعنی زمانی که آن بازاریاب شروع به فعالیت کرد هر چقدر که فروش داشته باشد پورسانتی نیز به شما تعلق خواهد گرفت این یعنی یک پاداش بزرگ و معرکه برای شما .

اگر بازاریابی که از طریق شما به ما ملحق شده فروش زیادی داشته باشد پورسانتی هم که به شما تعلق می گیرد زیاد خواهد بود پس می تواند یک  درآمد عالی هم برای شما باشد هم بقیه ی بازاریابان ..

امیدوارم که تا این لحظه توانسته باشم به خوبی مسئله را باز کنم تا قابل فهم باشد . حال برویم سراغ موضوع بعدی :

در این قسمت میخواهم محصولی که شما بازاریابان عزیز باید به مشتری عرضه کنید را معرفی کنم

پروژه جدید شرکت آبتین استار به نام icv  یا رزومه ساز الکترونیکی

البته پروژه های بیشتری در راه است و از هرکدام از این پروژه ها می توانید به خوبی کسب درآمد کنید به عنوان مثال اپلیکیشن دانا آبتین استار که خوشبختانه رو به اتمام است و به زودی وارد دنیای اینترنت خواهد شد و به خوبی می تواند فروش عالی داشته باشد .

پس فعلا به معرفی icv  می پردازیم تا آشنایی اولیه داشته باشید و در صورت تمایل به همکاری اطلاعات بیشتری را در اختیار شما بازاریابان عزیز قرار خواهیم داد .

Icv یا همان بیوگرافی ساز ( رزومه ساز الکترونیکی ) چیست ؟

رزومه ساز شخصی است که در راستای معرفی بهتر افراد و توانمندی آنان طراحی شده است.

این سرویس به تمام افراد جامعه کمک میکند تا در دنیای وب یک سایت تک صفحه ای داشته باشند و اطلاعات شخصی خودشان مانند بیوگرافی ، سوابق کاری و تحصیلی ، مهارت ها و علایقشان را در اختیار دیگران قرار دهند .

از طرفی کارفرمایان می‌توانند از مرجع جامع رزومه ساز  iCV ، به عنوان ابزار کمکی برای شناخت هر چه بهتر افراد جویای کار جهت استخدام آنها استفاده کنند

دلایل استفاده از icv

1.. شما میتوانید همه چیز را در یک جا داشته باشید:

تمامی اطلاعات خودتان مانند مهارت ها علایق سوابق کاری و تحصیلی اطلاعات شبکه های اجتماعی تصاویر خود و تماستان را در   icv   قرار دهید

2.. میتوانید خود را برند کنید:

میتوانید صفحه ی اختصاصی خود را با استفاده از سئو در صفحه ی اول گوگل بیاورید و باعث افزایش بازدید کننده شوید .

3.. دسترسی آسان کارفرمایان:

همانطور که قبلا گفتیم کارفرمایان به راحتی میتوانند رزومه شما را در اختیار داشت باشند و با استفاده از آن شما را تحلیل کنند.

4.. شهرت داشته باشید:

شما میتوانید به راحتی به شهرت برسید و شناخته شوید. به گونه ای که اکثر افراد شما را بشناسند و با شما آشنا باشند.

با icv   ( رزومه ساز الکترونیکی ) چه کارهای میتوانیم انجام دهیم؟

امکان نمایش icv  ثبت شده در صفحه ی اول گوگل

اشتراک گذاری تصاویر مورد علاقه خودتان به صورت دسته بندی

اشتراک گذاری لینک مسیریابی

اشتراک گذاری لیست مهارتها و علایق فردی

و…

این یک اطلاعات اولیه بود تا شما دوستان و بازاریابان گرامی تا حدودی با این محصول یعنی همان رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار آشنا شوید مطمئن باشید در شروع همکاری اطلاعات کاملتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت و از همه لحاظ پشتیبانی خواهید شد .

شرکت آبتین استار با خدماتی که ارائه می دهد برای بهتر شدن کسب و کارها و فروش بیشتر فروشندگان هر روز در تلاش است تا بهترین ها را در اختیار  افراد قرار دهد تا به امید خدا همه ی فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات سرتاسر ایران دیگر در فروش به خصوص فروش اینترنتی هیچ گونه مشکلی نداشته باشند .

پس با آبتین استار همیشه در مسیر پیشرفت باش .

برای شروع بازاریابی و همکاری با آبتین استار میتوانید با ما ارتباط بگیرید .

همکاران عزیزم در بخش ثبت نام بازاریابان 24 ساعته پاسخگو هستند و می توانید از طریق تماس و یا فضای مجازی مانند واتساپ با ما ارتباط بگیرید .

همکاری با شما باعث افتخار ماست .

منتظر شما دوستان عزیز هستیم . . .

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

رزومه ساز الکترونیکی و شروع همکاری

رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز هم می خوایم در رابطه با icv ( رزومه ساز الکترونیکی آبتین استار ) باهاتون صحبت کنم البته با یک تفاوت دیگه میدونین این تفاوته چی هست ؟ ؟ ؟ بازاریابی: امروز میخوایم هم در رابطه با بیوگرافی ساز حرفه ای ( icv ) صحبت کنیم هم در رابطه با بازاریابی و اشخاصی که علاقه مند هستند تا در…

ادامه مطلب

بهترین بیوگرافی ساز (icv)

بهترین بیوگرافی ساز با سلام خدمت تمامی دوستان و خوانندگان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز در این مقاله میخواهیم در رابطه با بهترین بیوگرافی ساز یا همان رزومه ساز الکترونیکی با شما صحبت کنیم پس تا پایان مقاله در کنار ما باشید . بهترین بیوگرافی ساز (icv) چند روز پیش یکی از جوانان خوب کشور که به تازگی عرصه هنر و خوانندگی را شروع کرده بود با ما ارتباط گرفت و درخواست کرد تا سایت…

ادامه مطلب

با رزومه الکترونیکی icv به شهرت برسید

رزومه الکترونیکی icv با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و دوست داشتنی امروز میخوایم در رابطه با رزومه الکترونیکی icv صحبت کنیم و البته کلی خبر خوش هم براتون داریم که تا آخر مقاله امروز با ما باشید تا این خبرهای خوش رو هم بشنوید. با آبتین استار همیشه در مسیر پیشرفت هستید. میدونستید که فقط میتونید با روزی 1500 تومان طی یک سال به شهرت جهانی برسید؟ بله فقط با روزی 1500 تومان میتونی خودت رو به دنیا…

ادامه مطلب

خدمات و امکانات icv

خدمات و امکانات icv با سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه در این مقاله میخواهیم کمی بپردازیم به خدمات و امکانات icv تا ببینیم تا چه اندازه میتواند برای همه ی ما سودمند باشد . پس حتما این مقاله را از دست ندهید و تا آخر با ما باشید. Icv  چیست؟ در مقالات قبلی نیز تعریفی از icv  داشته ایم اما در این جا نیز میخواهم این مطلب را باز کنم تا اگر مقالات قبلی ما…

ادامه مطلب

مشکل ریدایرکت 301 در وردپرس هنگام استفاده از متد گت

سلام و درود امروز درحال برنامه نویسی بودم که به یک مشکلی برخوردم از اونجایی که دوستان هم ممکن هست به این مشکل بخورن چندتایی عنوان میزارم که ممکن هست توی گوگل سرچ کنند و این صفحه براشون بیاد و بدردشون بخوره مشکل ریدایرکت 301 وردپرس چیه ؟ چرا صفحه وردپرس ام ریدایرکت 301 میشه ؟ علت عدم دریافت پارامتر گت در وردپرس ؟ طبق قولی که قبلا بهتون داده بودم هر جا به مشکلی بخورم براتون مینویسم. من در…

ادامه مطلب

ناگفته هایی درباره icv

icv سلام خدمت خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و سال جدید یعنی سال 1400 رو به همه ی هموطنان عزیزم در سرتاسر دنیا تبریک میگم امیدوارم که سالی سرشار از آرامش و سلامتی را در پیش رو داشته باشید موضوع امروز ما و اولین مطلب سال جدید در رابطه با ناگفته هایی درباره icv است. خب بریم سر اصل مطلب یعنی ناگفته هایی درباره ی icv رزومه ساز الکترونیک (icv) چیست؟ یکی از پروژه‌های موفق آبتین استار رزومه…

ادامه مطلب

طراحی icv

icv سلام خدمت همه ی دوستان عزیز امیدوارم که حال دلتون خوب خوب باشه امروز با یه موضوع جذاب دیگه در خدمتتون هستیم در این مقاله میخواهیم در رابطه با طراحی icv باهاتون صحبت کنیم. در روزهای گذشته گفتیم که icv یک رزومه ساز شخصی است که میتونه خیلی کارآیی داشته باشه از جمله به اشتراک گذاری سلیقه ها و علایق شما، مهارت و برای کارآفرینان میتواند یک رزومه کاری کامل و عالی استخدام باشد تا به راحتی افراد مورد…

ادامه مطلب

icv چیست؟

icv سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در این مقاله آمده ایم تا در رابطه با icv کامل صحبت کنیم و اینکه آیا میدانید که icv چیست؟ icv  چیست؟ رزومه ساز  شخصی است که در راستای معرفی بهتر افراد و توانمندی آنان طراحی شده است. این سرویس به تمام افراد جامعه کمک میکند تا در دنیای وب یک سایت تک صفحه ای داشته باشند و اطلاعات شخصی خودشان مانند بیوگرافی ، سوابق کاری و تحصیلی ، مهارت ها و علایقشان را…

ادامه مطلب

مشهد با یک طراحی سایت

مشهد سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز با موضوع مشهد با یک طراحی سایت در خدمت شما هستیم حتما این مقاله رو تا انتها بخونید به خصوص اشخاصی که مشهدی هستند و به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای می گردند تا طبق شهر و کسب و کارشون برای اونها سایت عالی و با کیفیت طراحی کنه. مشهد شهر امام رضا: مشهد بعد از تهران دومین شهر پرجمعیت ایران است. و…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه