سایت ارزان

 

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز میخواهیم در رابطه با یک سایت ارزان و باکیفیت و هم چنین با بازدهی فوق العاده با شما صحبت کنیم امیدوارم که برای شما این مطالب مفید باشد .

 

سایت ارزان :

امروزه با مشکلات فراوانی که در مسیرهای پبیشرفت قرار دارد باعث شده تا فروشندگان به دنبال ساده ترین راه آن هم با هزینه های اندک باشند و از طرفی مشتریان نیز برای رفع نیاز خود به دنبال ساده ترین مسیر می گردند تا خیلی سریع و بدون دغدغه نیاز خود را برطرف کنند و محصول مورد نیاز را در کمترین زمان و با قیمت مناسب خریداری بفرمایند .

بهترین مسیر در دنیای امروز هم برای فروشنده و هم مشتری مسیر اینترنت است که به راحتی نیاز هر دو گروه را برطرف می کند.

فروشندگان در بستر اینترنت به راحتی می توانند محصولات و خدمات خود را ارائه دهند و بازدید زیادی نسبت به مراجعه حضوری داشته باشند در ضمن اینترنت مسیری است که در آن مشتریان بی شماری حضور دارند و با حضور در این مسیر به خوبی می توانند دیده شوند ، شناخته شوند ، برند شوند ، افزایش مشتری داشته باشند در نتیجه فروش بالایی نصیبشان خواهد شد .

مشتریان نیز در شرایط کنونی بسیار از مراجعه حضوری امتناع می کنند و تمام سعی خود را خواهند کرد تا به صورت غیر حضوری خریدها و نیازهای خود را برطرف کنند .

در این راستا مطمئن باشید اگر حضوری فعال نداشته باشید درآمدی که امروز به راحتی می توانستی داشته باشی شخص دیگر از آن خود خواهد کرد .

مشتریان از کسی خرید می کنند که حضور دارد شناخته شده است و به صورت حرفه ای کار می کند پس اگر هیچ کدام از این ها را نداری انتظار نداشته باش درآمدت چندین برابر شود و یا مشتریان زیادی داشته باشی .

برای حضور در چنین مکان و مسیری باید در قدم اول سایتی برای خودت داشته باشی . یک سایت زیبا و حرفه ای که تمام نیاز مشتریان شما را برطرف کند از طرفی بازاریاب خوبی برای کسب و کار شما باشد .

پس در قدم اول برو سراغ شخصی که طراح وبسایت هست و به خوبی با سابقه ی فعالیت و کارش آشنا هستی .

 

Icv یا فروشگاه اینترنتی ؟

در قسمت اول مطلب امروز در رابطه با سایت ارزان صحبت کردیم اما خب خیلی از افراد قیمت برای آنان اهمیتی ندارد و به دنبال این هستند که سایتی با امکانات کامل و مجهز و همچنین حرفه ای کع تمام نیاز های مشتریان را برطرف کند در اختیار داشته باشند .

سایت ارزان همان icv خواهد بود که به صورت حرفه ای طراحی شده و می تونه به خوبی نام شما و محصولتون رو برند کنه و بیشتر به عنوان یک رزومه برای شما در نظر گرفته می شود .

اما برای مجهز بودن و رفع نیاز تمامی مشتریان می توانید سایت فروشگاهی و یا شرکتی را در اختیار داشته باشید .

ای سی وی یک بیوگرافی ساز الکترونیکی یا همان سایت شخصی است که به صورت تک صفحه ای طراحی شده و در کمترین زمان در صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت و این باعث خواهد شد که نام شما و یا محصول و هر خدمات دیگری که ارائه می کنید در کمترین زمان و با قیمت مناسب برند شود .

درون icv نیز می توانید آدرس شبکه های اجتماعی و یا سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی خود را قرار دهید تا روزانه بازدید بیشتری داشته باشید .

در این جا می خواهم با شما کمی در رابطه با مزایا و امکانات فروشگاه اینترنتی و سایت شرکتی صحبت کنم البته قبل از آن کمی هم در رابطه با رزومه ساز الکترونیکی ( icv ) صحبت خواهیم کرد .

چطور یک سایت شخصی حرفه ای طراحی کنیم ؟

برای این کار لازم هست که در ابتدا یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وبسایت با سابقه ی فعالیت بالا پیدا کنید که نمونه کارهای عالی داشته باشه و بتونه در کمترین زمان کار رو بهتون تحویل بده البته تضمین و گارانتی هم بهتون بده و پشتیبانی رو هم انجام بده

و مهم تر از همه با کمترین هزینه این اتفاق صورت بگیره تا مشتریان عزیز متحمل هزینه های زیاد نشوند . زیرا icv یک سایت تک صفحه ای حرفه ای است با هزینه های بسیار پایین و بازدهی عالی

مشتریان :

در هر کاری شما باید ابتدا بررسی کنید تا به خوبی بدانید که مشتری کجا قرار دارد سپس به همان نقطه بروید و تبلیغات خود را انجام دهید .

از این طریق شما به خوبی می توانید دیده شوید و به عنوان یک برند فروش عالی داشته باشید .

حال بیایید با هم این مسیرها را بررسی کنیم . . .

راه اندازی مغازه و یا فروشگاه برای مشتریان حضوری :

در این روزها به علت بیماری کرونا و بسیاری از مسائل دیگر اکثر مردم در مکانهای عمومی و فروشگاه ها کمتر حضور پیدا می کنند

پس راه اندازی یک فروشگاه آن هم در چنین شرایطی ممکن است نتیجه خوبی نداشته باشد .

افرادی هم که فروشگاه و مغازه ی خودشان را از قبل راه اندازی کرده اند حتما تا الان متوجه شده اند که مراجعه کنندگان بسیار کاهش پیدا کرده اند و این برای فروشنده می تواند بسیار خطرناک باشد .

یک جمله زیبایی هست که میگه ضرر این نیست که پول از جیبت بره ضرر اینه که بتونی پول دربیاری اما نشه .

بله فروشندگان عزیز شما هر روزی که بتونید از مشتری پول بگیرید و این کار رو انجام ندهید یعنی ضرر کردید . مشتری به فروشگاه شما مراجعه حضوری نمی کنه خب اشکالی نداره برو جایی که مشتری راحت ازت بخره .

میگی کجا ؟!! در ادامه بهت میگم . . .

پس تا اینجا متوجه شدیم که مشتریان کمتر حضورا مراجعه می کنند و این یعنی ضرر .

آمار نشان داده که تنها 10 درصد از مشتریان شما حضوری مراجعه می کنند و خرید خودشون رو انجام می دهند یعنی شما اگه روزی 100 تا مشتری هم به مغازه ات رجوع می کنه خریدش رو انجام میده و شما هم خوشحال هستی که امروز مشتری زیاد داشتی ، مطمئن باش که این تعداد فقط 10 درصد از کل مشتریان تو هستند یعنی داری 90 درصد از مشتریانت رو از دست میدی .

حالا بریم سراغ 90 درصد مابقی مشتریان . . .

مشتریان ارجاعی :

این نوع از مشتریان شما را در ابتدا نمی شناسند اما با تعریفی که از شما آن هم از دهان دوستشون و یا همکارشون و یا هر کس دیگه ای شنیدند به سراغ شما می آیند این مشتریان می توانند حضوری مراجعه کنند یا از طریق فضای مجازی اما در کل به شما رجوع خواهند کرد .

آمار نشان داده 10 درصد دیگر از مشتریان نیز از این طریق به شما مراجعه خواهند کرد .

مشتریان فضای مجازی ( تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، توییتر و . . . )

یکسری از مشتریان شما از طریق فضاهای مجازی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک و . . . با شما ارتباط خواهند گرفت آن هم به خاطر این که در این گونه از فضاها تبلیغات بسیاری انجام داده اید و مشتری را به خوبی جذب کرده اید .

آمار نیز در این باره نشان می دهد که 20 درصد از مشتریان از این مسیر از شما خرید می کنند . فقط دقت کنید که این 20 درصد مخصوص هرکدام نیست تمام فضاهای مجازی همگی باهم 20 درصد را شامل می شوند

یعنی اگر شما روزی 500 مشتری از این فضاها دارید بدانید که این ها فقط 20 درصد از مشتریان شما هستند و شما از درصد بیشتری از مشتریان را غافل هستید .

وبسایت ها و سایت های شخصی icv

آمار به خوبی نشان داده است که بیش از 60 درصد از مشتریان در فضای گوگل حضور دارند و هرکس که در این فضا قرار نگرفته باشد تعداد عظیمی از مشتریان را از دست داده است .

یادتونه گفتم برو جایی که مشتری بیشتر باشه و راحت ازت خرید کنه ؟

منظورم همین جا بود . . .

فضای گوگل جایی هست که اکثر مشتریان شما حضور دارند و اگر از این فضا غافل باشید بیش از 60 درصد از مشتریان خود را از دست خواهید داد و این یعنی ضرری بسیار بزرگ

هر روزی که در این فضاها نباشی در صورتی که می تونی به راحتی حضور پیدا کنی و از مشتری هات پول بگیری ، اون روز رو ضرر کردی .

نگران هزینه هاش هستی ؟ ؟ ؟ ! !

نگران نباش ، با طراحی یک وبسایت تک صفحه ای به خوبی می تونی در این مسیر گام برداری اون هم با کمترین هزینه و بازدهی عالی در ضمت گارانتی هم از طرف شرکت آبتین استار بهت تعلق می گیره با پشتیبانی و مشاوره رایگان

تضمین ما رضایت شماست .

شرکت آبتین استار تضمین می کند که مشتریان عزیز راضی باشند و از رقبای خود عقب نمانند .

می توانی برای کسب اطلاعات بیشتر با ما ارتباط بگیری .

فقط کافیه برای خودت و یا محصولت یک icv راه اندازی کنی و در کمترین زمان برند بشی اون وقته که مزه ی لذت فروش و شهرت رو خواهی چشید .

Icv یک سایت ارزان تک صفحه ای است که با کمترین هزینه برای شما عزیز طراحی خواهد شد البته با بالاترین کیفیت و بازدهی . به راحتی و به آسانی می توانید با این صفحه کار کنید و محصولات و دیگر موارد را در آن قرار دهید تا همگان مشاهده کنند .

نسبت به هزینه به صرفه است و از همه مهمترین شامل گارانتی و ضمانت از طرف شرکت آبتین استار نیز می باشد .

دیگه چی می خوای . . .

همین الان شروع کن تا زودتر به آنچه که فکر می کنی برسی .

مشتریان زیادی داری که باید رسیدگی کنی البته یادت باشه در مسیر مشتریان باش تا دیده شوی .

سایت فروشگاهی و یا icv ( یک سایت ارزان ) آبتین استار می تواند بهترین انتخاب برای شما باشند .

 

امکانات فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای چیست؟

اولین قدم برای داشتن یک فروشگاه اینترنت پرفروش و موفق این است ، که سایتتان تا جای ممکن امکانات مورد نیاز مشتریان را داشته باشد .

1.  امکان جستجوی سریع محصولات

ممکن است بخواهید بیش از 100 محصول مختلف در فروشگاه تان قرار دهید. طبیعتا این تعداد محصول در یک صفحه از سایت جا داده نمی شود. پس پیدا کردن یک محصول خاص از بین این همه محصول کار راحتی نیست و مشتری باید آن را در سایت جستجو کند. مشتری سایت فروشگاهی کم حوصله هست پس باید تمام سعی خود را بکنید تا در همان وهله ی اول با جست و جوی محصول ، محصول خود را پیدا کند وگرنه خیلی سریع سایت شما را ترک خواهد کرد .

2.  چندین گزینه برای پرداخت داشته باشد

بعضی از مشتریان به‌جای پرداخت آنلاین و از طریق درگاه بانکی، ترجیح می‌دهند هزینه را در محل پرداخت کنند. یا اینکه آن را کارت به کارت کنند. اگر در همان مرحله ثبت سفارش، دست مشتری را برای انتخاب روش پرداخت باز بگذارید، با رضایت بیشتری محصول را خریداری می‌کند.

3. محصولات را حرفه‌ای و خیلی راحت مدیریت می‌ کنید

همه سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند که اطلاعات محصولاتتان را در پنل کاربری وارد کنید ، اما زمانی که بخواهید کمی چیدمان صفحه را عوض کنید ، قیمت‌ها را تغییر دهید ، برایشان تخفیف در نظر بگیرید ، چند گزینه برای هر کدام باز کنید و… تازه جای خالی یک سیستم حرفه‌ای را احساس می‌کنید.

4. امکان فیلتر کردن نتایج جستجو را داشته باشد

گاهی محصولات فروشگاه شما و دسته‌های آن آنقدر وسیع است که مشتری گیج می‌شود. یا اینکه چون می‌داند چه نوع محصولی را می‌خواهد، ترجیح می‌دهد جستجویش را محدودتر کند. مثلا در همان مثال سایت آرایشی بهداشتی، مشتری به‌دنبال محصولی شوینده برای پوست صورتش است که قیمت آن زیر 200 هزار تومان است.

پس باید محصولات پوستی که قیمت آن‌ها کمتر از 200 هزار تومان است را ببیند و از بین آن‌ها انتخاب کند. یکی از فیلترهای کاربردی همین قیمت است.

5. قابلیت اعمال تخفیف روی قیمت محصولات را داشته باشد

گاهی می‌خواهید در مناسبت‌های مختلف روی محصولات درصدی تخفیف بگذارید. یا اینکه به بعضی از مشتریان همیشگی یا جدیدتان یک کوپن خرید محصول بدهید. اگر می‌خواستید این کار را برای فروشگاه فیزیکی‌تان انجام دهید، مجبور بودید، قیمت‌های بعد از تخفیف را خودتان دستی حساب کنید.

اما در یک فروشگاه اینترنتی که این قابلیت را داشته باشد، خیلی راحت این اتفاق می‌افتد. یعنی نیازی نیست دستی قیمت‌های تغییر یافته را وارد سایت کنید، با وارد کردن میزان تخفیف یا کوپن، قیمت خودکار محاسبه شده و به خریدار نشان داده می‌شود.

فروشگاه آنلاین :

شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می توانید 24 ساعته مشتری داشته باشید و فروش عالی آن هم در 24 ساعت شبانه روز بدون صرف هزینه ای اضافی مانند اجاره ، پرسنل ، برق ، آب و . . . یعنی یک فرصت طلایی برای شما فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات .

امروزه تمام مردم سعی می کنند تا نیاز های خود را از طریق اینترنت رفع کنند و کمتر تمایل به مراجعه ی حضوری دارند و این یعنی یک فرصت ویژه برای شما .

اکثر افراد در حال تهیه فروشگاه اینترنتی و یا ICV ( سایت ارزان ) هستند تا هر چه سریع تر در این دنیای اینترنت قرار بگیرند شما چطور ؟

آیا شروع کردین ؟

 

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب

آیا راههای فروش بهتر را می دانید؟

فروش بهتر   سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با خط مستقیم فروش و فروش بهتر با شما صحبت کنیم این که برای فروش و ترغیب مشتری به خرید باید چگونه حرکت کنیم و پیش برویم . فروش بهتر : زمانی که با مشتری خود شروع به صحبت کردن می کنید حال چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری باید نکاتی را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید ….

ادامه مطلب

5 نکته طلایی برای جلب اعتماد مشتری

جلب اعتماد مشتری   برای جلب اعتماد مشتری باید به چند نکته طلایی دقت کنید تا به راحتی مشتریان نسبت به شما اعتماد کامل داشته باشند و راحت تر از همیشه خرید کنند . جلب اعتماد مشتری : خیلی از افراد در این باره از ما سوال می کنند که چیکار کنیم تا مشتری اعتماد بیشتری نسبت به ما داشته باشه و راحت از ما خرید کند ؟ در جواب این عزیزان همیشه یکسری از جملات و نکات را به…

ادامه مطلب

بهترین روش تبلیغات چیه ؟

روش تبلیغات بهترین روش تبلیغات چیه ؟ این موضوعی است که امروز می خواهیم در رابطه با آن کمی صحبت کنیم . بهترین روش تبلیغات چیه ؟ ما به صورت کلی به دو روش می توانیم تبلیغات انجام دهیم و مشتری جذب کنیم . یکی روش مدرن که تبلیغات در بستر اینترنت است و یکی هم روش سنتی و روش های تبلیغاتی خارج از اینترنت است . روش سنتی : در روش های سنتی ما حالت های مختلفی داریم ،…

ادامه مطلب

همین الان فروشت رو چند برابر کن

چند برابر کردن فروش چند برابر کردن فروش کاری است که هر کسی قادر به انجام آن نخواهد بود اما همه به دنبال آن هستند . چندبرابر کردن فروش : سلام خدمت همه ی دوستان ، خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب باشه . مسئله چند برابر کردن فروش مسئله ای هست که در این دهه ی اخیر کسب و کار ها بسیار به آن فکر کرده اند و هنوز هم دارند فکر می…

ادامه مطلب

مهمترین مسئله مرگ کسب و کار

 کسب و کار   مرگ کسب و کار ممکن است برای هر فروشنده و صاحب کسب و کاری اتفاق بیافتد . با سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز یک موضوع مهم در رابطه با کسب و کار داریم که می تواند در روند پیشرفت بسیار کمک کننده باشد . مرگ کسب و کار : متاسفانه بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار مدتی پس از شروع فعالیت دچار افت شدید فروش…

ادامه مطلب

میخوای فروشت صفر نشه ؟

فروشت صفر نشه   با سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با اینکه چه کار کنی تا فروشت صفر نشه صحبت کنیم . امروز امکانات فروشگاه اینترنتی را برابتان بازگو خواهیم کرد اما قبل از هر چیزی می خواهم کمی در رابطه با داشتن فروشگاه اینترنتی با شما صحبت کنم فروشت صفر نشه : هر فروشنده ای می تواند با داشتن فروشگاه اینترنتی سطح فروش ، درآمد و همچنین…

ادامه مطلب

سایت فروشگاهی برای کسب و کار

سایت فروشگاهی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همگی شما خوب باشه و عید غدیر رو نیز به همه ی شما تبریک عرض می کنیم در این مقاله میخواهیم در رابطه با یکی از مهمترین مسائل صحبت کنیم و آن سایت فروشگاهی خواهد بود . سایت فروشگاهی : بگذارید قبل از هر چیز یک آمار و یا داستانی را برای شما تعریف کنم . سال های اوایل شروع فعالیت شرکت ما مشتریان عزیز…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه