سایت ارزان

 

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز میخواهیم در رابطه با یک سایت ارزان و باکیفیت و هم چنین با بازدهی فوق العاده با شما صحیت کنیم امیدوارم که برای شما این مطالب مفید باشد .

سایت ارزان :

امروزه با مشکلات فراوانی که در مسیرهای پبیشرفت قرار دارد باعث شده تا فروشندگان به دنبال ساده ترین راه آن هم با هزینه های اندک باشند و از طرفی مشتریان نیز برای رفع نیاز خود به دنبال ساده ترین مسیر می گردند تا خیلی سریع و بدون دغدغه نیاز خود را برطرف کنند و محصول مورد نیاز را در کمترین زمان و با قیمت مناسب خریداری بفرمایند .

بهترین مسیر در دنیای امروز هم برای فروشنده و هم مشتری مسیر اینترنت است که به راحتی نیاز هر دو گروه را برطرف می کند.

فروشندگان در بستر اینترنت به راحتی می توانند محصولات و خدمات خود را ارائه دهند و بازدید زیادی نسبت به مراجعه حضوری داشته باشند در ضمن اینترنت مسیری است که در آن مشتریان بی شماری حضور دارند و با حضور در این مسیر به خوبی می توانند دیده شوند ، شناخته شوند ، برند شوند ، افزایش مشتری داشته باشند در نتیجه فروش بالایی نصیبشان خواهد شد .

مشتریان نیز در شرایط کنونی بسیار از مراجعه حضوری امتناع می کنند و تمام سعی خود را خواهند کرد تا به صورت غیر حضوری خریدها و نیازهای خود را برطرف کنند .

در این راستا مطمئن باشید اگر حضوری فعال نداشته باشید درآمدی که امروز به راحتی می توانستی داشته باشی شخص دیگر از آن خود خواهد کرد .

مشتریان از کسی خرید می کنند که حضور دارد شناخته شده است و به صورت حرفه ای کار می کند پس اگر هیچ کدام از این ها را نداری انتظار نداشته باش درآمدت چندین برابر شود و یا مشتریان زیادی داشته باشی .

برای حضور در چنین مکان و مسیری باید در قدم اول سایتی برای خودت داشته باشی . یک سایت زیبا و حرفه ای که تمام نیاز مشتریان شما را برطرف کند از طرفی بازاریاب خوبی برای کسب و کار شما باشد .

پس در قدم اول برو سراغ شخصی که طراح وبسایت هست و به خوبی با سابقه ی فعالیت و کارش آشنا هستی .

Icv یا فروشگاه اینترنتی ؟

در قسمت اول مطلب امروز در رابطه با سایت ارزان صحبت کردیم اما خب خیلی از افراد قیمت برای آنان اهمیتی ندارد و به دنبال این هستند که سایتی با امکانات کامل و مجهز و همچنین حرفه ای کع تمام نیاز های مشتریان را برطرف کند در اختیار داشته باشند .

سایت ارزان همان icv خواهد بود که به صورت حرفه ای طراحی شده و می تونه به خوبی نام شما و محصولتون رو برند کنه و بیشتر به عنوان یک رزومه برای شما در نظر گرفته می شود .

اما برای مجهز بودن و رفع نیاز تمامی مشتریان می توانید سایت فروشگاهی و یا شرکتی را در اختیار داشته باشید .

ای سی وی یک بیوگرافی ساز الکترونیکی یا همان سایت شخصی است که به صورت تک صفحه ای طراحی شده و در کمترین زمان در صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت و این باعث خواهد شد که نام شما و یا محصول و هر خدمات دیگری که ارائه می کنید در کمترین زمان و با قیمت مناسب برند شود .

درون icv نیز می توانید آدرس شبکه های اجتماعی و یا سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی خود را قرار دهید تا روزانه بازدید بیشتری داشته باشید .

در این جا می خواهم با شما کمی در رابطه با مزایا و امکانات فروشگاه اینترنتی و سایت شرکتی صحبت کنم البته قبل از آن کمی هم در رابطه با رزومه ساز الکترونیکی ( icv ) صحبت خواهیم کرد .

چطور یک سایت شخصی حرفه ای طراحی کنیم ؟

برای این کار لازم هست که در ابتدا یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وبسایت با سابقه ی فعالیت بالا پیدا کنید که نمونه کارهای عالی داشته باشه و بتونه در کمترین زمان کار رو بهتون تحویل بده البته تضمین و گارانتی هم بهتون بده و پشتیبانی رو هم انجام بده

و مهم تر از همه با کمترین هزینه این اتفاق صورت بگیره تا مشتریان عزیز متحمل هزینه های زیاد نشوند . زیرا icv یک سایت تک صفحه ای حرفه ای است با هزینه های بسیار پایین و بازدهی عالی

مشتریان :

در هر کاری شما باید ابتدا بررسی کنید تا به خوبی بدانید که مشتری کجا قرار دارد سپس به همان نقطه بروید و تبلیغات خود را انجام دهید .

از این طریق شما به خوبی می توانید دیده شوید و به عنوان یک برند فروش عالی داشته باشید .

حال بیایید با هم این مسیرها را بررسی کنیم . . .

راه اندازی مغازه و یا فروشگاه برای مشتریان حضوری :

در این روزها به علت بیماری کرونا و بسیاری از مسائل دیگر اکثر مردم در مکانهای عمومی و فروشگاه ها کمتر حضور پیدا می کنند

پس راه اندازی یک فروشگاه آن هم در چنین شرایطی ممکن است نتیجه خوبی نداشته باشد .

افرادی هم که فروشگاه و مغازه ی خودشان را از قبل راه اندازی کرده اند حتما تا الان متوجه شده اند که مراجعه کنندگان بسیار کاهش پیدا کرده اند و این برای فروشنده می تواند بسیار خطرناک باشد .

یک جمله زیبایی هست که میگه ضرر این نیست که پول از جیبت بره ضرر اینه که بتونی پول دربیاری اما نشه .

بله فروشندگان عزیز شما هر روزی که بتونید از مشتری پول بگیرید و این کار رو انجام ندهید یعنی ضرر کردید . مشتری به فروشگاه شما مراجعه حضوری نمی کنه خب اشکالی نداره برو جایی که مشتری راحت ازت بخره .

میگی کجا ؟!! در ادامه بهت میگم . . .

پس تا اینجا متوجه شدیم که مشتریان کمتر حضورا مراجعه می کنند و این یعنی ضرر .

آمار نشان داده که تنها 10 درصد از مشتریان شما حضوری مراجعه می کنند و خرید خودشون رو انجام می دهند یعنی شما اگه روزی 100 تا مشتری هم به مغازه ات رجوع می کنه خریدش رو انجام میده و شما هم خوشحال هستی که امروز مشتری زیاد داشتی ، مطمئن باش که این تعداد فقط 10 درصد از کل مشتریان تو هستند یعنی داری 90 درصد از مشتریانت رو از دست میدی .

حالا بریم سراغ 90 درصد مابقی مشتریان . . .

مشتریان ارجاعی :

این نوع از مشتریان شما را در ابتدا نمی شناسند اما با تعریفی که از شما آن هم از دهان دوستشون و یا همکارشون و یا هر کس دیگه ای شنیدند به سراغ شما می آیند این مشتریان می توانند حضوری مراجعه کنند یا از طریق فضای مجازی اما در کل به شما رجوع خواهند کرد .

آمار نشان داده 10 درصد دیگر از مشتریان نیز از این طریق به شما مراجعه خواهند کرد .

مشتریان فضای مجازی ( تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، توییتر و . . . )

یکسری از مشتریان شما از طریق فضاهای مجازی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک و . . . با شما ارتباط خواهند گرفت آن هم به خاطر این که در این گونه از فضاها تبلیغات بسیاری انجام داده اید و مشتری را به خوبی جذب کرده اید .

آمار نیز در این باره نشان می دهد که 20 درصد از مشتریان از این مسیر از شما خرید می کنند . فقط دقت کنید که این 20 درصد مخصوص هرکدام نیست تمام فضاهای مجازی همگی باهم 20 درصد را شامل می شوند

یعنی اگر شما روزی 500 مشتری از این فضاها دارید بدانید که این ها فقط 20 درصد از مشتریان شما هستند و شما از درصد بیشتری از مشتریان را غافل هستید .

وبسایت ها و سایت های شخصی icv

آمار به خوبی نشان داده است که بیش از 60 درصد از مشتریان در فضای گوگل حضور دارند و هرکس که در این فضا قرار نگرفته باشد تعداد عظیمی از مشتریان را از دست داده است .

یادتونه گفتم برو جایی که مشتری بیشتر باشه و راحت ازت خرید کنه ؟

منظورم همین جا بود . . .

فضای گوگل جایی هست که اکثر مشتریان شما حضور دارند و اگر از این فضا غافل باشید بیش از 60 درصد از مشتریان خود را از دست خواهید داد و این یعنی ضرری بسیار بزرگ

هر روزی که در این فضاها نباشی در صورتی که می تونی به راحتی حضور پیدا کنی و از مشتری هات پول بگیری ، اون روز رو ضرر کردی .

نگران هزینه هاش هستی ؟ ؟ ؟ ! !

نگران نباش ، با طراحی یک وبسایت تک صفحه ای به خوبی می تونی در این مسیر گام برداری اون هم با کمترین هزینه و بازدهی عالی در ضمت گارانتی هم از طرف شرکت آبتین استار بهت تعلق می گیره با پشتیبانی و مشاوره رایگان

تضمین ما رضایت شماست .

شرکت آبتین استار تضمین می کند که مشتریان عزیز راضی باشند و از رقبای خود عقب نمانند .

می توانی برای کسب اطلاعات بیشتر با ما ارتباط بگیری .

فقط کافیه برای خودت و یا محصولت یک icv راه اندازی کنی و در کمترین زمان برند بشی اون وقته که مزه ی لذت فروش و شهرت رو خواهی چشید .

Icv یک سایت ارزان تک صفحه ای است که با کمترین هزینه برای شما عزیز طراحی خواهد شد البته با بالاترین کیفیت و بازدهی . به راحتی و به آسانی می توانید با این صفحه کار کنید و محصولات و دیگر موارد را در آن قرار دهید تا همگان مشاهده کنند .

نسبت به هزینه به صرفه است و از همه مهمترین شامل گارانتی و ضمانت از طرف شرکت آبتین استار نیز می باشد .

دیگه چی می خوای . . .

همین الان شروع کن تا زودتر به آنچه که فکر می کنی برسی .

مشتریان زیادی داری که باید رسیدگی کنی البته یادت باشه در مسیر مشتریان باش تا دیده شوی .

سایت فروشگاهی و یا icv ( یک سایت ارزان ) آبتین استار می تواند بهترین انتخاب برای شما باشند .

امکانات فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای چیست؟

اولین قدم برای داشتن یک فروشگاه اینترنت پرفروش و موفق این است ، که سایتتان تا جای ممکن امکانات مورد نیاز مشتریان را داشته باشد .

1.  امکان جستجوی سریع محصولات

ممکن است بخواهید بیش از 100 محصول مختلف در فروشگاه تان قرار دهید. طبیعتا این تعداد محصول در یک صفحه از سایت جا داده نمی شود. پس پیدا کردن یک محصول خاص از بین این همه محصول کار راحتی نیست و مشتری باید آن را در سایت جستجو کند. مشتری سایت فروشگاهی کم حوصله هست پس باید تمام سعی خود را بکنید تا در همان وهله ی اول با جست و جوی محصول ، محصول خود را پیدا کند وگرنه خیلی سریع سایت شما را ترک خواهد کرد .

2.  چندین گزینه برای پرداخت داشته باشد

بعضی از مشتریان به‌جای پرداخت آنلاین و از طریق درگاه بانکی، ترجیح می‌دهند هزینه را در محل پرداخت کنند. یا اینکه آن را کارت به کارت کنند. اگر در همان مرحله ثبت سفارش، دست مشتری را برای انتخاب روش پرداخت باز بگذارید، با رضایت بیشتری محصول را خریداری می‌کند.

3. محصولات را حرفه‌ای و خیلی راحت مدیریت می‌ کنید

همه سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند که اطلاعات محصولاتتان را در پنل کاربری وارد کنید ، اما زمانی که بخواهید کمی چیدمان صفحه را عوض کنید ، قیمت‌ها را تغییر دهید ، برایشان تخفیف در نظر بگیرید ، چند گزینه برای هر کدام باز کنید و… تازه جای خالی یک سیستم حرفه‌ای را احساس می‌کنید.

4. امکان فیلتر کردن نتایج جستجو را داشته باشد

گاهی محصولات فروشگاه شما و دسته‌های آن آنقدر وسیع است که مشتری گیج می‌شود. یا اینکه چون می‌داند چه نوع محصولی را می‌خواهد، ترجیح می‌دهد جستجویش را محدودتر کند. مثلا در همان مثال سایت آرایشی بهداشتی، مشتری به‌دنبال محصولی شوینده برای پوست صورتش است که قیمت آن زیر 200 هزار تومان است.

پس باید محصولات پوستی که قیمت آن‌ها کمتر از 200 هزار تومان است را ببیند و از بین آن‌ها انتخاب کند. یکی از فیلترهای کاربردی همین قیمت است.

5. قابلیت اعمال تخفیف روی قیمت محصولات را داشته باشد

گاهی می‌خواهید در مناسبت‌های مختلف روی محصولات درصدی تخفیف بگذارید. یا اینکه به بعضی از مشتریان همیشگی یا جدیدتان یک کوپن خرید محصول بدهید. اگر می‌خواستید این کار را برای فروشگاه فیزیکی‌تان انجام دهید، مجبور بودید، قیمت‌های بعد از تخفیف را خودتان دستی حساب کنید.

اما در یک فروشگاه اینترنتی که این قابلیت را داشته باشد، خیلی راحت این اتفاق می‌افتد. یعنی نیازی نیست دستی قیمت‌های تغییر یافته را وارد سایت کنید، با وارد کردن میزان تخفیف یا کوپن، قیمت خودکار محاسبه شده و به خریدار نشان داده می‌شود.

فروشگاه آنلاین :

شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می توانید 24 ساعته مشتری داشته باشید و فروش عالی آن هم در 24 ساعت شبانه روز بدون صرف هزینه ای اضافی مانند اجاره ، پرسنل ، برق ، آب و . . . یعنی یک فرصت طلایی برای شما فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات .

امروزه تمام مردم سعی می کنند تا نیاز های خود را از طریق اینترنت رفع کنند و کمتر تمایل به مراجعه ی حضوری دارند و این یعنی یک فرصت ویژه برای شما .

اکثر افراد در حال تهیه فروشگاه اینترنتی و یا ICV ( سایت ارزان ) هستند تا هر چه سریع تر در این دنیای اینترنت قرار بگیرند شما چطور ؟

آیا شروع کردین ؟

 

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

سایت ارزان طراحی کنید

سایت ارزان   با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز میخواهیم در رابطه با یک سایت ارزان و باکیفیت و هم چنین با بازدهی فوق العاده با شما صحیت کنیم امیدوارم که برای شما این مطالب مفید باشد . سایت ارزان : امروزه با مشکلات فراوانی که در مسیرهای پبیشرفت قرار دارد باعث شده تا فروشندگان به دنبال ساده ترین راه آن هم با هزینه های اندک باشند و از طرفی مشتریان نیز…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با icv و فروشگاه اینترنتی

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب و عالی باشه امروز می خواهیم در رابطه با بهترین موضوع سال با هم دیگر صحبت کنیم اما قبل از هر چیز بگذارید سوالی از شما بپرسیم و آن هم این که آیا میخواهید به خوبی بدانید که چگونه افزایش مشتری داشته باشید ؟ افزایش مشتری : اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال افزایش مشتری و…

ادامه مطلب

آیا اسم و رسم شما در اینترنت ثبت شده است ؟

اسم و رسم شما   سلام خدمت همه ی دوستان عزیز چند روز پیش یکی از مشتریان عزیز به دنبال این بود که نام خودش رو توی گوگل ثبت کنه اما هزینه ی زیادی برای این امر نداشت به بنده مراجعه کرد و من هم تا جایی که توانستم ایشان را راهنمایی کردم حالا می خوام از شما بپرسم آیا اسم و رسم شما در اینترنت ثبت شده است ؟ اسم و رسم شما : تمام افراد به دنبال شهرت…

ادامه مطلب

با icv حرفه ای دیده شوید

با icv حرفه ای دیده شوید   در رابطه با icv تا به حال صحبت های بسیاری داشته ایم و در صورت نیاز می توانید مطالب روزهای گذشته را مطالعه کنید و یا ویدیو های نمونه کار یا آموزشی در این باره را مشاهده کنید تا اطلاعات بیشتری در دست داشته باشید در تمام این مدت حرف ما این است که به راحتی می توانید با icv حرفه ای دیده شوید و این یعنی شروع یک گام جدید برای شما…

ادامه مطلب

سایت ارزان و یا icv

سایت ارزان امروز می خوایم در رابطه با یک سایت ارزان و با کیفیت صحبت کنیم البته بیش از این صحبت هایی در این باره داشتیم اما خب باز هم لازم دانستم که در این باره صحبت کنم زیرا یک فرصت عالی برای تمامی کسب و کار ها خواهد بود . در پایان مقاله امروز کمی در رابطه با سایت فروشگاهی و پرداخت اقساطی آن صحبت خواهیم کرد و هم چنین از بازاریاب های عزیز که علاقه مند به این…

ادامه مطلب

یک سایت شخصی سریع و حرفه ای داشته باش

سایت شخصی حرفه ای   سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و مشتریان گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی به نام سایت شخصی حرفه ای صحبت کنیم . باید دیده شوید و به خوبی شناخته شوید تا در فروش و یا برند شدن نفر اول باشید. برای این راه حتما به فکر یک سایت شخصی آن هم با هزینه بسیار اندک و جوابدهی در کمترین زمان باشید . آبتین استار می تواند…

ادامه مطلب

به دنبال یک سایت ارزان و باکیفیت هستید

سایت ارزان و باکیفیت سلام خدمت همه خوانندگان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز هم اومدیم تا درباره ی یک موضوع مهم با همدیگر صحبت کنیم خیلی از مشتریان ما زمانی که به ما مراجعه می کنند و پای صحبت هاشون می شینیم متوجه می شویم که تمام دغدغه ی اونها اینه که یک سایت ارزان و باکیفیت می خواهند که هم به صرفه باشه و هم در پیشرفتی کاری خودشون یک گام بزرگی باشد ….

ادامه مطلب

یک صفحه وب ساده سریع و ارزان بسازید

یک صفحه وب ساده سریع و ارزان سلام با یه حال خوب اومدیم خدمت شما ، امیدوارم که حال شما هم عالی باشه امروز می خواهیم در رابطه با یک صفحه وب ساده سریع و ارزان صحبت کنیم . و البته یک بمب خبر هم در انتهای این مقاله برای شما داریم که حتما مطالعه کنید . آماده هستی تا با این صفحه آشنا بشی ؟ می خوای بدونی که کجای کسب و کارت ایراد داره که فروش نداری ؟…

ادامه مطلب

10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv

وبسایت تک صفحه icv   سلام به همه ی آبتین استاریای عزیز امیدواریم که حالتون خوب باشه امروز با یک موضوع بسیار مهم در رابطه با 10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv در خدمتتون هستیم . حتما در این مقاله تا آخر با ما باشید تا از این 10 نکته استفاده کامل رو ببرید . صفحه ساز شخصی : قبلا هم در رابطه با icv بسیار با هم صحبت کردیم اما امروز می خواهیم از یک جنبه ی…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه