کسب و کار

 

مرگ کسب و کار ممکن است برای هر فروشنده و صاحب کسب و کاری اتفاق بیافتد .

با سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز یک موضوع مهم در رابطه با کسب و کار داریم که می تواند در روند پیشرفت بسیار کمک کننده باشد .

مرگ کسب و کار :

متاسفانه بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار مدتی پس از شروع فعالیت دچار افت شدید فروش و حجم مشتری می شوند و این امر در نهایت به مرگ کسب و کار می انجامد .

اتفاقی بسیار ناگوار که ورشکستگی را به همراه دارد

حال می خواهیم بدانیم که علت مرگ کسب و کار چیست ؟

در این باره باید بگوییم که متاسفانه مرگ یک کار علت های فراوانی می تواند داشته باشد اما مهمترین آنها عبارتند از :

 • کاهش تبلیغات

 • دیده نشدن

 • به خوبی شناخته نشدن

این سه عمل جزو سه عامل اصلی مرگ هز کسب و کاری خواهد بود .

کاهش تبلیغات :

متاسفانه یکی از مشکلات و مسیر اشتباهی که بسیاری از کارآفرینان و فروشندگان در پیش می گیرند و بر آن اصرار می ورزند این است که هزینه های تبلیغات را کاهش می دهند و برای این کار هم از نظر خودشان دلیل محکمی دارند .

دلیل اکثر آنان این است که چون درآمد کمی دارند پس بهترین راه این است که هزینه ها را کمتر کنند تا بتوانند از عهده مخارج برآیند . که این یک تفکر کاملا اشتباه است در این جا دو راه برای شما می آوریم تا از این افکار و مسیرهای اشتباه بیرون آیید .

راه اول:

زمانی که فروشنده و یا صاحبان کسب و کار در مرحله ای قرار می گیرند که درآمد کمتری دارند کاهش در هزینه می تواند راهکار خوبی باشد اما نه کاهش در هزینه تبلیغات . . .

فروشنده ها و صاحبان کسب و کار باید در این مواقع هزینه های اضافی دیگر را حذف کنند . حذف کردن هزینه ی تبلیغات باید در اولویت آخر باشد و یا اصلا انجام نشود .

راه دوم :

زمانی که هر فروشنده و یا صاحب کسب و کار دچار این بحران می شود که درآمد و فروش اندکی دارد و به مدتی ذهن خود را مشغول می کند تا هزینه ها را کاهش دهد تنها زمان خود را از دست داده زیرا به جای این که ساعت ها فکر کند که چگونه هزینه ها خود را کاهش دهد باید به این فکر کند که چه راهی را برود تا درآمد خود را افزایش دهد .

هر فروشنده و صاحب کسب و کار باید این را در نظر داشته باشد که کاهش هزینه یعنی یک قدم به سمت مرگ کسب و کار رفتن ، به جای فکر کردن به کاهش هزینه ها به دنبال راهی برای افزایش درآمد باشید .

مطمئن باشید از این طریق کسب و کار شما هر روز پیشرفت خواهد کرد .

دیده نشدن :

متاسفانه بسیاری از کسب و کارها همچنان روش سنتی خود را در پیش گرفته اند .

زمانی که من می گویم روش سنتی احتمالا اکثرا فکرتان به زمان 300 یا 400 سال پیش می رود و پیش خود می گویید برو بابا ، کی دیگه سنتی کار می کنه همه ی افراد دیگر چه بگویید چه نگویید روش مدرن را انتخاب کرده اند .

اما روش سنتی من با شما فرق دارد زمانی که من می گویم روش سنتی منظور 200 یا 300 سال پیش نیست منظورم همین سالهای اخیر است .

هیچ می دانستید تبلیغ کردن در رسانه ها مثل تلویزیون و یا رادیو همان روش سنتی به شما می روند ؟

میدانستید بیلبوردها و تبلیغات کاغذی نیز روش سنتی هستند؟

حالا که فهمیدید همه ی اینها سنتی هستند به نظرتان آیا روش شما هنوز روش مدرنی است ؟

چقدر از کارخانه ها و تولید کننده ها هنوز دارند به این روش پیش می روند ؟

حالا دیدید که هنوز هم دارید به روش سنتی کار می کنید !!!!

می پرسید روش مدرن چیست؟

کمی فکر کنید نیازی نیست که من بگویم الان هم که دارید این مطلب را از داخل سایت آبتین استار می خوانید روش مدرن را انتخاب کرده اید .

امروز برای دیده شدن دیگر روش های سنتی (تلویزیون و بیلبورد و نمایشگاه ها و . . . ) پاسخگو نیست زیرا مخاطب های اندکی دارد و یا محدود به مکانی خاص و زمانی خاص هستد .

شما باید در جایی حضور داشته باشید که حجم بسیاری از مشتریان در آن مکان باشد و محدود به زمان و مکان نباشد .

به خوبی شناخته شدن :

زمانی که با استفاده از وبسایت هایی که برای خودتان سفارش دادید و به دستتان رسید یعنی وارد دنیای مدرن شدید و این یعنی گامی بزرگ برای پیشرفت در کسب و کار .

اما برای ورود به این دنیای آنلاین به غیر از داشتن وبسایت شرط مهم دیگری هم لازم است

و آن رفتار شماست . باید به گونه ای دیگر برخورد کنید آن هم در مذاکره با مشتری ، ارائه خدمات ، ارائه محصول با کیفیت ، خوش قولی و . . . به گونه ای باشید که مشتری از شما به خوبی یاد کند و این یعنی به خوبی شناخته شدن و تبدیل شدن به برند عالی .

برای این کار ابتدا باید یک وبسایت زیبا و حرفه در شان مشتری خود داشته باشید تا کار را در فضای اینترنت ( روش مدرن ) شروع کنید و سپس عوامل دیگر را رعایت کنید تا فروش و درآمد عالی نصیبتان شود .

برای شروع هم می توانید از وبسایت فروشگاهی بهره ببرید زیرا پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان شما خواهد بود آن هم در 24 ساعت شبانه روز .

سایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی :

یک وبسایت زیبا و شکیل و حرفه ای که برای شما عزیزان طراحی می شود با فضایی نامحدود که می توانید تمام محصولات با تنوع های مختلف درون این وبسایت قرار دهید آن هم با کلی امکانات دیگر .

امکانات فروشگاه اینترنتی برای مدیران

 • جستجوی سریع محصولات
 • مزایا و معیب هر کدام
 • نظر سنجی در رابطه با محصولات و ارائه خدمات
 • قرار دادن نظرات مشتریان در رابطه با هر یک از محصولات
 • مدیریت محصولات
 • مدیریت بخش نقد و بررسی محصولات
 • مدیریت دسته‌بندی‌های محصولات
 • مدیریت سفارش‌ها
 • مدیریت برندها و یا تولیدکنندگان
 • مدیریت تمامی بخش‌های مربوط به تخفیف‌ها و کارت‌های هدیه
 • مدیریت کامل مشتریان
 • مدیریت فروشندگان
 • مدیریت محتویات بخش‌های مختلف فروشگاه
 • مدیریت کامل روش‌های پرداخت و ارسال
 • دریافت گزارش‌های متنوع دربخش‌های مختلف
 • لیست کامل هشدارهای سیستمی فروشگاه
 • امکان ارسال ایمیل و پیامک برای مشتریان و کاربران فروشگاه و تعریف قالب پیام برای ایمیل‌های سیستمی و پیام‌های ارسالی

 

تازه برای مشتریان و کاربرانی که به وبسایت فروشگاهی شما مراجعه می کنند نیز امکانات بسیاری وجود دارد از جمله:

امکانات فروشگاه اینترنتی برای کاربران و مشتریان

 • عضویت و خرید سریع و آسان
 • جستجوی سریع و آسان محصولات، دسته‌ها و یا برندهای موجود در فروشگاه به همراه امکان فیلتر نتایج جستجو
 • مقایسه دقیق محصولات براساس مشخصات و قیمت آن‌ها
 • انتخاب روش‌های متفاوت برای پرداخت هزینه و یا تحویل سفارشات
 • انتخاب محصولات دلخواه به عنوان محصولات موردعلاقه جهت خرید آن‌ها در مراجعات بعدی
 • معرفی محصولات به دوستان
 • ثبت‌نظر و امتیازدهی به محصولات
 • امکان استفاده از انواع تخفیف‌ها و کارت‌های هدیه
 • مشاهده لیست تاریخچه سفارشات ثبت شده کاربر در صفحه اختصاصی
 • استفاده از پشتیبانی لحظه‌ای با استفاده از چت آنلاین

این ها همگی گوشه ای از امکانات یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای برای مدیران و فروشنده ها و همچنین برای مشتریان و کابران عزیز می باشد .

و اما سخن آخر:

با در اختیار داشتن فروشگاه اینترنتی می توانید به خوبی مشتریان خود را مدیریت کنید و فروش خود را افزایش دهید .

پس برای استفاده از این امکانات عالی عجله کنید تا در مسیر پیشرفت قرار بگیرید .

این همان روش مدرنی است که قبلا گفتم .

شرکت آبتین استار با سابقه بیش از 10 سال در زمینه طراحی وب و اپلیکیشن در خدمت رسانی به مردم عزیز کشور آماده می باشد .

برای ارتباط با ما می توانید به صفحه تماس با ما بروید کارشناسان با در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هستند .

علی اصغر خانی
0

پیشنهاد ما

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت   سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی صحبت کنیم یک موضوع کاملا مهم و ضروری برای  هر کسب و کاری . طراحی سایت فروشگاهی : سایت فروشگاهی به سایتی گفته می شه که با استفاده از یک نرم افزار، قابلیت خرید رو برای افراد آسان می کنه. سایت فروشگاهی درواقع ، راه و مسیری است که از طریق آن در کوتاه…

ادامه مطلب

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت   طراحی سایت در کرج همراه با تیم حرفه ای آبتین استار . طراحی سایت : سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان و هم چنین مشتریان عزیز و دوست داشتنی این بار با موضوع کاملا متفاوت خدمت شما رسیده ایم البته در پایان مقاله خبر خوبی برای شما آماده کرده ایم که حتما بخوانید . آبتین استار با بهترین تیم طراحان وبسایت در کرج ، بهترین شرکت طراحی وب، طراح بهترین سایتهای شرکتی و فروشگاهی و اپلیکیشن های…

ادامه مطلب

5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی   امروز می خواهم در رابطه با 5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی با شما صحبت کنم 5 تا نکته ای که می تواند در فروش شما بسیار تاثیر گذار باشد پس تا انتها با ما همراه باشید که البته در انتها با امکانات یک سایت حرفه ای نیز آشنا خواهید شد . 5 نکته فوق العاده فروش شروع تاثیر گذار : قانون ” اولین برخورد موثرترین برخورد است ”  را همیشه در ذهن خودتان داشته…

ادامه مطلب

چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم؟

اینستاگرام و سایت   با سلام خدمت همه ی خوانندگان و دوستان عزیز امروز می خواهیم کمی در رابطه با اینستاگرام و سایت صحبت کنیم امیدوارم که از این مقاله لذت و بهره کافی را ببرید . موضوع امروز ما این است ” چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم ؟ ” بسیاری از دوستان و مشتریان عزیز و همچنین برخی از همکاران این سوال رو پرسیدند که وقتی اینستاگرام هست چه نیازی به داشتن وبسایت های مختلف ؟…

ادامه مطلب

چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟

قیمت   به نام خدا سلام دوستان عزیز امیدواریم که توی این روزها حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی که بسیاری از فروشندگان عزیز از ما می پرسند پاسخ بدیم و اون اینه که ” چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟ ” نحوه ی ارائه قیمت : قیمت تنها بهانه ی مشتری باری خرید نکردن از شماست . یعنی وقتی قیمت را اعلام می کنید ، باید منتظر باشید که مشتری تصمیم بگیرد . بنابراین…

ادامه مطلب

7 مهارت مهم فروشندگی

مهارت فروشندگی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با مهارت فروشندگی در این مقاله با شما صحبت کنید . اما باید قبل از هر چیز یک تعریف کلی از فروش و فروشندگی داشته باشیم . پس اگر اجازه دهید برویم سراغ تعاریف مربوطه تعریف فروش : فروش چیست ! تعریف های زیادی در مورد کلمه فروش وجود دارد . خیلی ها از خود می پرسند که معنی فروش…

ادامه مطلب

3 راهکار عالی برای فروش

فروش سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با بهترین موضوعات صحبت کنیم و اون هم فروش هست . فروش یک امر خیلی دل نشین و جذاب است که اکثر ما آدم ها با آن سر و کار داریم . حتما همه ی ما تا حالا شده که چیزی رو بفروشیم و از فروش آن مبلغی به دستمان برسد حال یک سری از افراد سود خوبی به دست آوردند و یکسری هم…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه