دیده شوید

 

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و و مشتریان گرامی امیدوارم که حالتون عالی باشه موضوع امروز ما که می خواهیم در رابطه با اون کلی صحبت کنیم اینه که مهم و باشکوه دیده شوید .

قبل از هر چیز این رو یادآور شویم که حتما مقاله را تا پایان مطالعه بفرمایید و یک نکته ی مهم در پایان مقاله ذکر شده که از خوانندگان عزیز می خواهیم تا این نکته را بخوانند و در ذهن خود نگه دارند .

دیده شوید :

در دنیای امروز دیده شدن یک امر حیاتی و مهمی برای تمامی کسب و کارها و هم چنین اشخاص می باشد .

یکی به دنبال معروف شدن و شهرت است دیگری به دنبال فروش بیشتر ، یکی دیگر به دنبال موفقیت و همین طور الی آخر . . .

در این بین چیزهایی وجود دارد که باید به خوبی رعایت شود تا تمام افرادی که به دنبال دیده شدن هستند ، هم به خوبی دیده شوند و هم به خوبی شناخته شوند .

اول چیز مسیر درست است :

ابتدا باید یک مسیر درست را انتخاب کنید و در آن قدم بگذارید متاسفانه خیلی از افراد را بنده به شخصه دیده ام که همیشه ورد زبانش افکار مثبت است . می گوید تو فکر مثبت داشته باش همه چیز خودش حل خواهد شد .

نه عزیز من این درست نیست . یک مثال برای شما می زنم :

شما می خواهید با ماشین از تهران به سمت شمال حرکت کنید و فکر مثبتی هم دارید اما زمانی که حرکت می کنید به جای حرکت به سمت شمال کشور به سمت جنوب حرکت کنید .

حال شما هر چقدر هم که فکر مثبتی داشته باشید تا به قول خود کائنات به شما یاری رسانند متاسفانه باید بگویم زهی خیال باطل . . .

شما از همان ابتدا مسیر نادرستی را انتخاب کرده اید حال هر چقدر هم مثبت اندیش باشید به مقصد نخواهید رسید .

پس پیش از همه چیز انتخاب مسیری درست در اولویت قرار می گیرد .

دوم همراه یا مربی با تجربه :

یا شخصی که به شما کمک کند تا هر چه زودتر به هدف خودتون برسید .

سوم ابزار عالی :

باید ابزاری باشند تا شما را هر روز به هدف خود نزدیک تر کنند .

پس برای دیده شدن و شناخته شدن اول باید مسیر درستی انتخاب کرد پیش خود می گویید یعنی چه ؟

بروید و بررسی کنید که در چه فضایی و مکانی باید قرار بگیرم تا افراد بیشتر من و یا محصولم را ببینند چگونه باید تبلیغ کنم تا بیشتر دیده شوم و به خوبی شناخته شوم ؟

ما سال های زیادی است که می گوییم اینترنت بهترین مکان برای دیده شدن است زیرا افراد بسیاری در این فضا حضور دارند و بهترین فرصت برای کسب یک درآمد عالی به شمار می رود .

دومین راه حل برای  بیشتر دیدن شدن ، داشتن مربی یا شخص کمک کننده ای بود که در این امر شما می توانید برای حضور در فضای اینترنت از اشخاص باتجربه و سابقه ی عالی استفاده کنید تا شما را در این امر یاری کنند .

و سومین مسئله این بود که ابزار درستی در اختیار داشته باشید که بهترین ابزار برای یک مسیر درست و حضوری فعال در گوگل و اینترنت سایت ها می باشند .

ما نزدیک به 10 سال است که سابقه فعالیت در این حوزه را داریم و تجربه ی زیادی به دست آوردیم و به شما این پیشنهاد را می دهیم که برای فروشی بیشتر و فوق العاده باید از طریق سایت در دنیای مجازی حضور داشته باشید و دیده شوید .

حال سایت ها به سه دسته تقسیم می شوند :

  • یک > > > سایت شرکتی

  • دو > > > سایت فروشگاهی

  • سه > > > سایت شخصی

و البته در کنار این ها اشخاصی تمایل دارند تا اپلیکیشن های مخصوض کسب و کار خود نیز داشته باشند تا شرایط فروش بهتر پیش برود و مشتری خرید خود را به راحتی و آسانی انجام دهد .

این ها همه ابزارهایی فوق العاده برای حضوری فعال در بستر اینترنت خواهد بود جایی که بین 65 درصد تا 75 درصد از مشتریان در آنجا حضور رسمی و فعالی دارند و اگر از این گونه فضاها دور باشید متاسفانه باید بگویم که حجم عظیمی از مشتریان خود را به راحتی از دست داده اید .

پس عجله کنید و با حضور خود در بستر اینترنت فروش و درآمد خود را بالا ببرید .

بعد از اینکه مسیر درست و ابزار ها را انتخاب و تهیه کردید با افراد باتجربه و یک مشاور حرفه ای در این زمینه جلو بروید تا به راحتی به هدف خود برسید .

آبتین استار با داشتن مشاورین حرفه ای و دادن مشاوره در رابطه با سایت و فروش موجب شده است تا بسیاری از افراد که با ما همکاری می کنند رضایت کامل را داشته باشند .

خصوصیات وبسایت فروشگاهی :

فروشگاه آنلاین یا همان سایت فروشگاهی ، یک سایت زیبا ، شکیل و حرفه ای است که تمام محصولات شما در آن قرار می گیرد و امکاناتی نیز به آن اضافه می شود که خرید مشتریان عزیز را سهل و آسان خواهد کرد .

تمام افرادی که به نوعی فروشنده هستند از این نوع سایت ها بهره می برند علی الخصوص در دنیای امروز که بیشترین درصد فروش توسط مراجعه کنندگان غیر حضوری اتفاق می افتد .

مشتریان عزیز شما نیز می توانند به راحتی در بین حجم عظیمی از محصولات خیلی سریع و راحت محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و سفارش دهند این یعنی سهولت در فروش و همچنین جذب مشتری بیشتر . . .

حال برویم سراغ مزیت ها و توضیحات بیشتر در رابطه با سایت فروشگاهی :

مزیت های فروشگاه اینترنتی 

1-سایت فروشگاهی باعث جذب مشتریان بیشتر

راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی به دلیل دسترسی آسان و راحت آن، سبب نگهداری هرچه بیشتر مشتریان وفادار و قدیمی می شود.

از طرف دیگر، یک فروشگاه اینترنتی از هر نقطه دنیا برای همگان قابل دسترس خواهد بود و این امکان را فراهم خواهد کرد تا دیده شوید و به خوبی نیز شناخته شده و در ذهن ها بمانید و این یعنی یک برند عالی .

2-استفاده از مزایای فروشگاه انلاین با حذف هزینه‌های خرید و اجاره

کسب و کار در مغازه یا فروشگاه یا شرکت همواره با هزینه‌های تهیه یا اجاره، نگهداری، تعمیرات، مالیات و… همراه خواهد بود.

علاوه بر هزینه های اجاره و پول برای مکان هزینه‌های نگهداری از ساختمان و نیاز به نیروهای انسانی بیشتر نیز، از هزینه های دیگر کسب و کار غیر آنلاین است.

در مقابل، در صورت راه‌اندازی یک وب سایت برای فروشگاه اینترنتی خود با یک طراحی سایت مناسب و کارآمد، بخش زیادی از هزینه‌های نام برده، با استفاده از مزایای فروشگاه اینترنتی کاهش خواهد یافت.

3-فروشگاهی همیشه باز و در دسترس

از مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی این است شما برای فعالیت و خریدو فروش محدود به زمان نیستید و این فروشگاه در 7 روز هفته و 24 ساعت روز باز است و میتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

4-بدون نیاز به مکان

از دیگر مزایای داشتن یک سایت فروشگاهی این است که نیاز به مکان ندارد و حتی در منزل هم می توان به فروش محصولات پرداخت .

آی سی وی یا وبسایت شخصی :

با استفاده از امکاناتی که یک  icv در اختیار شما قرار خواهد داد ، به خوبی می توانید شناخته شوید حال چه خودتان چه محصولتان در هر حال به آن برند شدن و شناخته شدن نزدییک خواهید شد .

با هزینه ای بسیار اندک و البته کاهش در صرف زمان می توان خیلی سریع به اهداف خود رسید .

Icvچیست؟

در مقالات قبلی نیز تعریفی ازicv   داشته ایم اما در این جا نیز می خواهم این مطلب را باز کنم تا اگر مقالات قبلی ما را نخوانده اید لااقل بدانید که icv از نظر یک طراح وب چی می تونه باشه.

Icv   یک وبسایت شخصی تک صفحه ای و یا رزومه الکترونیکی هست که می تونه برای یک شخص طراحی بشه و با استفاده از اون ، شخص به راحتی مهارت ها ، علایق ، تفریحات و همچنین اطلاعات شخصی و شبکه های اجتماعی خودش رو در معرض دید افراد قرار دهد.

همچنین یک گالری تصاویر نیز داشته باشد تا از عکس های خود و یا مهارت و کار خود در این صفحه ی شخصی قرار دهد.

Icv   می تواند یک رزومه ی کامل برای افراد باشد تا کارفرمایان به راحتی بتوانند از این رزومه جهت استخدام افراد استفاده کنند .

اگر هم به دنبال شهرت هستید کافی است که icv مخصوص به خودتون رو داشته باشید شرکت آبتین استار تولید محتواهای درجه یک و همچنین سئوی حرفه ای رو براتون انجام میده تا در کمترین زمان به صفحه ی اول گوگل هدایت شوید .

در کل :

برای برند کردن محصولات و یا نام خود پیشنهاد می شود که با آی سی وی و یا سایت فروشگاهی شروع کنید چون این دو می توانند به خوبی نیاز مشتریان شما و یا طرفداران شما را برآورده کنند .

Icv  یک وبسایت تک صفحه ای است که با هزینه ی بسیار اندک طراحی می شود و افرادی که نمی خواهند هزینه ی زیادی را متحمل شوند پیشنهاد می کنیم که با icv شروع کنند .

یک شروعی با هزینه ای ناچیز و استفاده ی آسان و راحت و همچنین ضمانتی از طرف ما به شما برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب .

وب سایت فروشگاهی برای فروشندگان و ارائه دهندگان محصول و خدمات پیشنهاد می شود زیرا مشتریان به صورت غیر حضوری می توانند محصول مورد نیاز خود را خیلی سریع و راحت پیدا کنند و خریداری بفرمایند .

و همچنین دیگر محصولات را در زوایای مختلف و با تصاویر عالی مشاهده کنند و هم چنین نظر مشتریان دیگر شما را در رابطه با آن محصول ببینند تا تصمیم درستی در رابطه با خرید خود داشته باشند .

این یعنی یک فضایی مناسب برای مشاوره دادن خرید و راهنمایی به مشتری و همچنین خریدی آسان و مطمئن از مجموعه ی شما آن هم با خیال راحت و سریع .

افرادی که خدمات ارائه می دهند و یا شرکتی برای خود دارند پیشنهاد می کنیم تا از وبسایت شرکتی استفاده کنند .

شرکت آبتین استار در راستای این امر به شما مشتریان عزیز و گرامی این امکان را می دهد تا در کمترین زمان سایت مورد نظر خود را در بالاترین کیفیت و زیبایی کامل در اختیار داشته باشید و به خوبی دیده شوید .

 

راستی یک نکته ی خیلی مهم :

داشتن وبسایت فروشگاه اینترنتی = یک تیم فروش حرفه ای

پس برای داشتن یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای ( که به منزله یک تیم حرفه ای خواهد بود ) با ما در ارتباط باشید .

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب

آیا راههای فروش بهتر را می دانید؟

فروش بهتر   سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با خط مستقیم فروش و فروش بهتر با شما صحبت کنیم این که برای فروش و ترغیب مشتری به خرید باید چگونه حرکت کنیم و پیش برویم . فروش بهتر : زمانی که با مشتری خود شروع به صحبت کردن می کنید حال چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری باید نکاتی را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید ….

ادامه مطلب

5 نکته طلایی برای جلب اعتماد مشتری

جلب اعتماد مشتری   برای جلب اعتماد مشتری باید به چند نکته طلایی دقت کنید تا به راحتی مشتریان نسبت به شما اعتماد کامل داشته باشند و راحت تر از همیشه خرید کنند . جلب اعتماد مشتری : خیلی از افراد در این باره از ما سوال می کنند که چیکار کنیم تا مشتری اعتماد بیشتری نسبت به ما داشته باشه و راحت از ما خرید کند ؟ در جواب این عزیزان همیشه یکسری از جملات و نکات را به…

ادامه مطلب

بهترین روش تبلیغات چیه ؟

روش تبلیغات بهترین روش تبلیغات چیه ؟ این موضوعی است که امروز می خواهیم در رابطه با آن کمی صحبت کنیم . بهترین روش تبلیغات چیه ؟ ما به صورت کلی به دو روش می توانیم تبلیغات انجام دهیم و مشتری جذب کنیم . یکی روش مدرن که تبلیغات در بستر اینترنت است و یکی هم روش سنتی و روش های تبلیغاتی خارج از اینترنت است . روش سنتی : در روش های سنتی ما حالت های مختلفی داریم ،…

ادامه مطلب

همین الان فروشت رو چند برابر کن

چند برابر کردن فروش چند برابر کردن فروش کاری است که هر کسی قادر به انجام آن نخواهد بود اما همه به دنبال آن هستند . چندبرابر کردن فروش : سلام خدمت همه ی دوستان ، خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب باشه . مسئله چند برابر کردن فروش مسئله ای هست که در این دهه ی اخیر کسب و کار ها بسیار به آن فکر کرده اند و هنوز هم دارند فکر می…

ادامه مطلب

مهمترین مسئله مرگ کسب و کار

 کسب و کار   مرگ کسب و کار ممکن است برای هر فروشنده و صاحب کسب و کاری اتفاق بیافتد . با سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز یک موضوع مهم در رابطه با کسب و کار داریم که می تواند در روند پیشرفت بسیار کمک کننده باشد . مرگ کسب و کار : متاسفانه بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار مدتی پس از شروع فعالیت دچار افت شدید فروش…

ادامه مطلب

میخوای فروشت صفر نشه ؟

فروشت صفر نشه   با سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با اینکه چه کار کنی تا فروشت صفر نشه صحبت کنیم . امروز امکانات فروشگاه اینترنتی را برابتان بازگو خواهیم کرد اما قبل از هر چیزی می خواهم کمی در رابطه با داشتن فروشگاه اینترنتی با شما صحبت کنم فروشت صفر نشه : هر فروشنده ای می تواند با داشتن فروشگاه اینترنتی سطح فروش ، درآمد و همچنین…

ادامه مطلب

سایت فروشگاهی برای کسب و کار

سایت فروشگاهی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همگی شما خوب باشه و عید غدیر رو نیز به همه ی شما تبریک عرض می کنیم در این مقاله میخواهیم در رابطه با یکی از مهمترین مسائل صحبت کنیم و آن سایت فروشگاهی خواهد بود . سایت فروشگاهی : بگذارید قبل از هر چیز یک آمار و یا داستانی را برای شما تعریف کنم . سال های اوایل شروع فعالیت شرکت ما مشتریان عزیز…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه