وبسایت تک صفحه icv

 

سلام به همه ی آبتین استاریای عزیز امیدواریم که حالتون خوب باشه امروز با یک موضوع بسیار مهم در رابطه با 10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv در خدمتتون هستیم .

حتما در این مقاله تا آخر با ما باشید تا از این 10 نکته استفاده کامل رو ببرید .

صفحه ساز شخصی :

قبلا هم در رابطه با icv بسیار با هم صحبت کردیم اما امروز می خواهیم از یک جنبه ی دیگر به این موضوع نگاه کنیم یعنی چی ؟؟

یعنی همیشه ما می گفتیم و شما گوش می کردید امروز شما بگویید و ما گوش کنیم

بازم نفهمیدی چی می خوام بگم ؟

امروز این رو بهت میگم که میخوام از دید مشتری به این موضوع نگاه کنم و رزومه ساز الکترونیکی را از طرف مشتری بررسی کنم تا ببینم اصلا بدردم می خوره یا نه ؟

بنده علی هستم یه نقاش حرفه ای که می خواهم یک رزومه ی حرفه ای نیز از خودم داشته باشم تا به خوبی خودم رو معرفی کنم و برای حرفه و مهارت خودم مشتری داشته باشم

به من گفتند که رزومه ساز الکترونیکی یک مسیر درست برای برند شدن و شناخته شدن است که خیلی زود می شود برند شد و همچنین در صفحه اول گوگل قرار گرفت .

البته 10 نکته ای رو برای بنده ارسال کردند تا مطالعه ای روی این نکات داشته باشم که این نکات به شرح زیر است :

10 نکته جالب وبسایت تک صفحه icv :

1_ شناخته شدن :

در رزومه ساز الکترونیکی یا همان وبسایت تک صفحه ای icv به خوبی و در زمان خیلی کوتاه می توان شناخته شد به گونه ای که اکثر افرادی که با گوگل و اینترنت سروکار دارند شما را بشناسند

2_ با icv می توانید به خوبی شناخته شوید :

اگر اطلاع داشته باشید باید بدانید که شناخته شدن با شناخته شدن فرق دارد . چوپان دروغگو و دهقان فداکار را یادتون میاد ؟ هر دو شناخته شده هستند اما این کجا و آن کجا ؟!!!

برای همین است که می گوییم شناخته شوید اما به خوبی ، تا هم طرفداران مخصوص به خود را داشته باشید و هم محصولی و خدماتی اگر دارید بتوانید به خوبی به فروش برسانید .

3_ با وبسایت شخصی تک صفحه ای می توانید با دیگران تعامل برقرار کنید :

در icv به راحتی افراد می توانند از شما سوال بپرسند و شما نیز به راحتی پاسخ آنان را بدهید و این خود یک تعامل اجتماعی خواهد بود

4_ مشتری های خود را در وبسایت خود به صفحات مجازی دعوت کنید :

می توان افراد و مشتریان را به شبکه های اجتماعی سوق داد تا بیشتر با محصول و یا خودتان آشنا شوند .

5_ با icv مشتریان شما به راحتی افزایش پیدا خواهند کرد :

نمی دانم که چقدر با تفاوت گوگل با سایر شبکه های اجتماعی آشنا هستید اما اینجا می خواهم مسئله ی بسیار مهمی را با شما به اشتراک بگذارم

مشتریان از چه راه هایی با شما و محصولتان آشنا می شوند ؟

60 درصد از مشتریان شما از طریق موتور جستجوی گوگل با شما  آشنا می شوند و ارتباط می گیرند

20 درصد از مشتریان شما از طریق شبکه های مجازی با محصولاتتان آشنا شده و تماس می گیرند ( این نکته را باید بدانید که فقط 20 درصد از طریق شبکه های مجازی هستند یعنی تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، لینکدین ، توییتر و . . .  همگی با هم 20 درصد را شامل می شوند نه هر کدام به تنهایی ! )

10 درصد از طریق حضوری با شما و کارتان آشنا خواهند شد

10 درصد آخری هم از طریق تبلیغات دهان به دهان که به مشتریانی که از این راه با ما آشنا شده و خرید می کنند می گوییم مشتریان ارجاعی

اگر کمی به درصدها نگاه بیندازید خواهید دانست که تنها بخص عمده ی مشتریان شما از طریق گوگل با شما آشنا می شوند پس اگر در این مسیر قرار نگیرید بخش عمده ی مشتریان خود را از دست خواهید داد .

و متاسفانه بسیاری افراد به این نکته توجه ای ندارند و خیلی راحت پس از مدتی از کار ناامید شده و کنار می کشند .

برای این که در فضای گوگل قرار بگیرید آن هم در صفحه اول ، لازم نیست هزینه های  زیادی را متحمل شوید تا با داشتن یک وبسایت شرکتی و تولید محتواهای بسیار در صفحه اول و در رنک اول قرار بگیرید . فقط کافیست یک icv  یا همان وبسایت تک صفحه ای داشته باشید .

شرکت آبتین استار با سئو سازی و محتواهای حرفه ای وبسایت تک صفحه ای شما را در مدت کوتاهی به صفحه اول گوگل می آورد و با این کار به خوبی می توانید محصولات خود را به دیگران معرفی کنید به 60 درصد مشتری اعلام کنید که در این راه نیز حضور دارید و از این طریق اعتماد مشتری را یه خوبی جلب خواهید کرد .

6_  به اشتراک گذاشتن ویدیو ها تصاویر و صداها :

در این رزومه ساز حرفه به خوبی می توانید از مهارت خودتون یا محصولتون و یا هر چیز دیگه ای که فکرش رو بکنید ویدیو تهیه کرده و قرار دهید

عکس ها رو هم به راحتی می توانید در قسمت گالری آپلود کرده و در اختیار دیگران قرار دهید .

همچنین صداها مثل آهنگ های مورد علاقه ی خودتون و یا حتی صدای خودتون رو در این صفحه قرار بدین ، خیلی از افراد لازم می دانند که در رابطه با مهارت ، حرفه و یا محصول خودشون توضیحاتی بدهند که با نوشتن این کار امکان پذیر نیست پس می توانند صدای خود را ضبط کرده و در این صفحه شخصی قرار دهند .

7_ رزومه ی حرفه ای برای شما خواهد شد :

با icv شما همیشه یک رزومه الکترونیکی حرفه ای در دست دارید که به راحتی می توانید در اختیار کارفرمایان قرار دهید یا حتی کارفرمایان با سرچ کردن نام شما در گوگل به راحتی با یک رزومه کامل از شما رو به رو خواهند شد و این یکی از بهترین مزایای داشتن icv  است .

8 _  همیشه حرفی برای گفتن دارید :

نکته جالب بعدی این هست که شما همیشه میتوانید درون وبسایت تک صفحه ای خود حرفی برای گفتن داشته باشید و خود را به دیگران به خوبی و کامل بشناسانید .

و این شناخته شدن ها هم می تواند با متن باشد و هم تصاویر و یا ویدیو و صدا که تاثیر گذاری بسیار بیشتری خواهد داشت .

9 _ icv  می تواند به خوبی برایتان بازاریابی کند :

هر کسب و کاری در این روزها نیاز به بازاریابان حرفه ای دارد تا از فروش عقب نماند اما متاسفانه با افزایش هزینه ها تمامی فروشندگان و تولید کنندگان از این امر خودداری می کنند که این باعث افت در فروش آنان می شود اما icv در تمام زمان ها 24 ساعته می تواند برای شما بازاریابی کند و یک بازاریاب خوب به شمار برود .

Icv یک مکان مناسب برای معرفی محصولات و خدمات و یا حتی مهارت ها خواهد بود به راحتی می توانید علایق ، جوایز ، تقدیرنامه ها ، رضایت های مشتریان و خیلی از امکانات دیگر را در این صفحه قرار دهید تا از افتخارات شما بازدید شود و اعتماد مشتری نیز افزایش یابد .

10_ برای شما یک فضای عالی و نقطه ی شروع خواهد بود :

یک نقطه ی شروع برای رسیدن به اهداف و گسترش دادن کسب و کار و بسیاری از کار های دیگر

با خواندن این ده نکته کمی فکر کنید و نتیجه بگیرید . اما باید بدانید که برای کسب و کار خود باید تلاش کنید و در تمام مسیرهایی که مشتری احتمال می دهید وجود دارد حضور یابید تا دیده شوید .

با این کار فقط می توانید کسب و کار خود را رونق دهید

زمانی که می گویم کسب و کار منظور محل ذخیره سرمایه است خیلی از افراد می بینید نقاش هستند یا خواننده در کل هنرمند هستند و زمینه سرمایه گذاری این افراد خودشان هستند و باید روی خود سرمایه گذاری کنند .

این افراد به راحتی و مثل آب خوردن می توانند در وبسایت تک صفحه ای خودشان مهارت های خود را به نمایش بگذارند تا تمام افراد علاقه مند به هنر آنان به خوبی آنها را ببینند و از کارشان لذت ببرند .

رزومه ساز الکترونیکی icv یک فرصت عالی است برای تمام کسانی که به دنبال شهرت و یا برند شدن هستند و علاقه دارند تا خود و مهارت خودشان را در اختیار دیگران بگذارند و به خوبی دیده شوند .

به راحتی می توانید با کمترین هزینه تبدیل به برند شوید .

شرکت آبتین استار فعال در زمینه طراحی سایت های ( شرکتی ، خصوصی ، فروشگاهی ) و اپلیکیشن است که فعالیت های زیر را به خوبی و به صورت حرفه ای انجام می دهد :

  • طراحی سایت و توسعه برنامه تحت وب
  • نوشتن انواع سرویس های پرداخت ( پیپال ، رمز ارز یا همان ارزهای دیجیتال )
  • نوشتن انواع وب با وردپرس
  • طراحی سایت با تکنولوژی های روز ( laravel ، angular )
  • خدمات سئو
  • خدمات تولید محتوا
  • خدمات مشاوره امور دیجیتال مارکتینگ
  • مدیریت پیج اینستاگرام
  • و خیلی از خدمات دیگر

هدف ما رضایت و پیشرفت شماست . شرکت آبتین استار همیشه در کنار شما خواهد بود .

مشکلات کسب و کارتان را به ما بسپارید

حتما با ما ارتباط بگیرید تا از مشاوره رایگان در تمامی زمینه های مربوطه بهره مند شوید .

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

سایت ارزان طراحی کنید

سایت ارزان   با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز میخواهیم در رابطه با یک سایت ارزان و باکیفیت و هم چنین با بازدهی فوق العاده با شما صحیت کنیم امیدوارم که برای شما این مطالب مفید باشد . سایت ارزان : امروزه با مشکلات فراوانی که در مسیرهای پبیشرفت قرار دارد باعث شده تا فروشندگان به دنبال ساده ترین راه آن هم با هزینه های اندک باشند و از طرفی مشتریان نیز…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با icv و فروشگاه اینترنتی

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب و عالی باشه امروز می خواهیم در رابطه با بهترین موضوع سال با هم دیگر صحبت کنیم اما قبل از هر چیز بگذارید سوالی از شما بپرسیم و آن هم این که آیا میخواهید به خوبی بدانید که چگونه افزایش مشتری داشته باشید ؟ افزایش مشتری : اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال افزایش مشتری و…

ادامه مطلب

آیا اسم و رسم شما در اینترنت ثبت شده است ؟

اسم و رسم شما   سلام خدمت همه ی دوستان عزیز چند روز پیش یکی از مشتریان عزیز به دنبال این بود که نام خودش رو توی گوگل ثبت کنه اما هزینه ی زیادی برای این امر نداشت به بنده مراجعه کرد و من هم تا جایی که توانستم ایشان را راهنمایی کردم حالا می خوام از شما بپرسم آیا اسم و رسم شما در اینترنت ثبت شده است ؟ اسم و رسم شما : تمام افراد به دنبال شهرت…

ادامه مطلب

با icv حرفه ای دیده شوید

با icv حرفه ای دیده شوید   در رابطه با icv تا به حال صحبت های بسیاری داشته ایم و در صورت نیاز می توانید مطالب روزهای گذشته را مطالعه کنید و یا ویدیو های نمونه کار یا آموزشی در این باره را مشاهده کنید تا اطلاعات بیشتری در دست داشته باشید در تمام این مدت حرف ما این است که به راحتی می توانید با icv حرفه ای دیده شوید و این یعنی شروع یک گام جدید برای شما…

ادامه مطلب

سایت ارزان و یا icv

سایت ارزان امروز می خوایم در رابطه با یک سایت ارزان و با کیفیت صحبت کنیم البته بیش از این صحبت هایی در این باره داشتیم اما خب باز هم لازم دانستم که در این باره صحبت کنم زیرا یک فرصت عالی برای تمامی کسب و کار ها خواهد بود . در پایان مقاله امروز کمی در رابطه با سایت فروشگاهی و پرداخت اقساطی آن صحبت خواهیم کرد و هم چنین از بازاریاب های عزیز که علاقه مند به این…

ادامه مطلب

یک سایت شخصی سریع و حرفه ای داشته باش

سایت شخصی حرفه ای   سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و مشتریان گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی به نام سایت شخصی حرفه ای صحبت کنیم . باید دیده شوید و به خوبی شناخته شوید تا در فروش و یا برند شدن نفر اول باشید. برای این راه حتما به فکر یک سایت شخصی آن هم با هزینه بسیار اندک و جوابدهی در کمترین زمان باشید . آبتین استار می تواند…

ادامه مطلب

به دنبال یک سایت ارزان و باکیفیت هستید

سایت ارزان و باکیفیت سلام خدمت همه خوانندگان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز هم اومدیم تا درباره ی یک موضوع مهم با همدیگر صحبت کنیم خیلی از مشتریان ما زمانی که به ما مراجعه می کنند و پای صحبت هاشون می شینیم متوجه می شویم که تمام دغدغه ی اونها اینه که یک سایت ارزان و باکیفیت می خواهند که هم به صرفه باشه و هم در پیشرفتی کاری خودشون یک گام بزرگی باشد ….

ادامه مطلب

یک صفحه وب ساده سریع و ارزان بسازید

یک صفحه وب ساده سریع و ارزان سلام با یه حال خوب اومدیم خدمت شما ، امیدوارم که حال شما هم عالی باشه امروز می خواهیم در رابطه با یک صفحه وب ساده سریع و ارزان صحبت کنیم . و البته یک بمب خبر هم در انتهای این مقاله برای شما داریم که حتما مطالعه کنید . آماده هستی تا با این صفحه آشنا بشی ؟ می خوای بدونی که کجای کسب و کارت ایراد داره که فروش نداری ؟…

ادامه مطلب

10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv

وبسایت تک صفحه icv   سلام به همه ی آبتین استاریای عزیز امیدواریم که حالتون خوب باشه امروز با یک موضوع بسیار مهم در رابطه با 10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv در خدمتتون هستیم . حتما در این مقاله تا آخر با ما باشید تا از این 10 نکته استفاده کامل رو ببرید . صفحه ساز شخصی : قبلا هم در رابطه با icv بسیار با هم صحبت کردیم اما امروز می خواهیم از یک جنبه ی…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه