20 برابر کردن فروش

 

با سلام خدمت همه دوستان و مشتریان عزیز ، امیدوارم که حالتون خوب باشه . امروز می خواهیم در رابطه با موضوعی به نام بهتر دیده شوید ، صحبت کنیم اما بیشتر بحث بر روی افزایش فروش ، آن هم 20 برابر کردن فروش خواهد بود که لازمه ی آن دیده شدن است .

فروشت رو 20 برابر کن :

بله این یک شعار نیست بلکه به راحتی می تونی فروشت رو 20 برابر کنی . . .

راه حلش خیلی آسونه فقط کافیه این مقاله رو تا آخر با ما باشی تا از این راز فروش سر در بیاری . پس حتما تا آخر امروز با ما باش .

unnamed 2

راز فروش بیشتر :

برای این که بتوانی فروشت رو 20 برابر کنی باید مسیری رو انتخاب کنی که در آن مسیر مشتریان بسیاری وجود داشته باشند زیرا با این کار دو مزیت نصیب تو خواهد شد .

اول این که زیاد دیده می شوی ، زمانی هم که زیاد دیده بشی اون هم توسط مشتری ها می تونی خیلی راحت تبدیل به برند شوی .

و دوم این که به خوبی شناخته خواهید شد و این نیز به اعتبار شما می افزاید و همچنین اعتماد مشتری را جلب خواهد کرد .

پس اولین گام این هست که وارد مسیری شوی که بیشترین افراد در آن جا حضور دارند و سپس به خوبی دیده شوی تا فروشت رو بالا ببری .

حالا به نظر شما این مسیر چه مسیری می تونه باشه ؟ ؟ ؟ ؟

9417143 170

اینترنت و فضای آن :

طبق تحقیقات انجام شده بهترین روش برای بالا بردن فروش و داشتن یک درآمد عالی حضور در دنیای اینترنت می باشد که در دنیای امروز بسیار پررنگ تر از گذشته ها شده است .

با مسائلی که در دنیای امروز اتفاق می افتد تمام افراد نیاز های خودشان را از طریق اینترنت برطرف می کنند و کمتر کسی دیگر به صورت حضوری در مکانی حاضر می شود و خریدهای خود را انجام می دهد .

پس برای 20 برابر کردن فروش خود می توانید در این مسیر قرار بگیرید . البته برای ورود به این مسیر دلایل بسیاری دارم که می خواهم در ادامه این دلایل را بیان کنم تا مطمئن شویم این مسیر مطمئن خواهد بود یا نه ؟

دلایل حضور در اینترنت :

  • اولین دلیل می تواند این باشد که دیگر تبلیغات گذشته جوابگو نخواهد بود . متاسفانه هزینه های بسیار زیاد تبلیغات مثل تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی و یا تبلیغات بیلبوردی نسبت به فروش نتیجه خوبی نخواهد داشت از آنجا که این نوع تبلیغات محدود به زمان و مکان نیز هستند به افراد پیشنهاد نمی شود اما در فضای اینترنت محدودیتی نخواهد داشت و هزینه ی زیادی نیز ندارد .
  • دومین دلیل وجود افراد است . در گذشته تبلیغات باعث هجوم مشتریان می شد اما تبلیغاتی که افرادی کمی از جامعه مشاهده کرده اند و حال برای خرید آن تقریبا 50 درصد از آن افراد مشاهده کننده مراجعه کننده هستند . اما در فضای اینترنت اکثر افراد جامعه که با اینترنت سروکار دارند آن تبلیغ را خواهند دید ( خودتان می دانید که امروزه کودکان نیز با فضای اینترنت آشنا هستند و حضوری فعال دارند چه برسد به افراد بزرگتر ) پس می توان برآوورد کرد که فضای اینترنت یک فضای همگانی است برای تبلیغات موثر
  • دلیل دیگر می تواند وجود رقبای کمتر در این گونه از فضاها باشد . متاسفانه یا خوشبختانه هنوز افراد کمی از این گونه فضاها برای فروش خود استفاده می کنند و این موضوع می تواند دلیل خیلی خوبی برای ورود هرچه سریع تر شما به این عرصه باشد .

و خیلی از دلایل های دیگر که فعلا از آن ها عبور کرده و به ادامه موضوع می پردازیم .

company site and ecommerce

Icv یا سایت شرکتی و یا فروشگاهی :

برای شروع در این فضا می توانید از راه های مختلف وارد شوید .

برای برند کردن محصولات و یا نام خود پیشنهاد می شود که با آی سی وی و یا سایت فروشگاهی شروع کنید چون این دو می توانند به خوبی نیاز مشتریان شما و یا طرفداران شما را برآورده کنند .

Icv یک وبسایت تک صفحه ای است که با هزینه ی بسیار اندک طراحی می شود و افرادی که نمی خواهند هزینه ی زیادی را متحمل شوند پیشنهاد می کنیم که با icv شروع کنند یک شروعی با هزینه ای ناچیز و استفاده ی آسان و راحت و همچنین ضمانتی از طرف ما به شما برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب .

وب سایت فروشگاهی برای فروشندگان و ارائه دهندگان محصول و خدمات پیشنهاد می شود زیرا مشتریان به صورت غیر حضوری می توانند محصول مورد نیاز خود را خیلی سریع و راحت پیدا کنند و خریداری بفرمایند .

و همچنین دیگر محصولات را در زوایای مختلف و با تصاویر عالی مشاهده کنند و هم چنین نظر مشتریان دیگر شما را در رابطه با آن محصول ببینند تا تصمیم درستی در رابطه با خرید خود داشته باشند .

این یعنی یک فضایی مناسب برای مشاوره دادن خرید و راهنمایی به مشتری و همچنین خریدی آسان و مطمئن از مجموعه ی شما آن هم با خیال راحت و سریع .

افرادی که خدمات ارائه می دهند و یا شرکتی برای خود دارند پیشنهاد می کنیم تا از وبسایت شرکتی استفاده کنند .

برای شروع و گام گذاشتن در یک مسیر عالی بهتر است با این سه ابزار و یا سه راهنمایی دهنده پیش بروید :

  • Icv
  • وبسایت فروشگاهی
  • وبسایت شرکتی

200648 1

Icv بیشتر برای برند کردن نام شما و محصول شما است زیرا باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان می شود و یک بیوگرافی در رابطه با کار و محصولات به مشتری می دهد همچنین شما می توانید تصاویر و یا ویدیوهای مختلفی از محصول در صفحه شخصی ( icv ) خود قرار دهید تا مشتریان با محصولات شما و همچنین شخصیت شما بیشتر آشنا شوند .

این کار صددرصد و طبق تحقیقات انجام شده در افزایش فروش تاثیر بسزایی خواهد داشت و فروش شما را 20 برابر خواهد کرد زیرا اعتماد مشتری به شما و محصول افزایش پیدا می کند و درصد خرید در ذهن مشتری به 100 نزدیک شده در نهایت قدرت خرید را افزایش می دهد .

وبسایت فروشگاهی نسبت به icv نتیجه ی یکسانی دارد اما خب به خاطر فضای نامحدود و قرار دادن تمام محصولات در این نوع وبسایت پرستیژ کاری شما رعایت شده و البته هزینه ی آن نسبت به icv کمی بیشتر خواهد بود .

پس برای 20 برابر کردن فروش خود حتما icv  و سایت فروشگاهی استفاده کنید زیرا در دنیای امروز باید در فضای اینترنت حضور داشت تا 75 درصد از مشتریان خود را از دست ندهید .

بله طبق آمار انجام شده 65 الی 75 درصد از مشتریان در فضای اینترنت حضور دارند پس فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات نیز باید در این مکان ها حضوری فعال داشته باشند تا این حجم عظیم مشتریان را از دست ندهند .

شرکت آبتین استار تمام سعی خود را انجام می دهد تا مشتریان عزیز خود را در تمام حوزه ها و زمینه های مختلف راضی نگه دارد با ارائه icv به مشتریان عزیز آن هم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی این را ثابت کرده است .

پس برای افزایش فروش و چند برابر کردن آن عجله کن افراد بسیاری شروع کرده اند اگر هنوز گامی بر نداشته ای عجله کن .

حتما برای کسب و کارت و افزایش فروشت راه های بسیاری را امتحان کرده ای . اما این بار این مسیر متفاوت تر از همیشه خواهد بود .

برای شروع و سفارش و هم چنین مشاوره ای رایگان می توانید با ما در ارتباط باشید . مشاورین ما در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هستند .

Business boom

20 برابر کردن فروش :

شعار نیست خیلی ها بیشتر از این ها درآمد دارند و خوشبختانه راضی هستند پس حتما با ما ارتباط بگیر تا تو نیز به درآمد عالی و فروش بالا برسی .

این یعنی یک مسیری درست در جهت کسب و کر خود .

با شرکت آبتین استار همیشه در مسیر موفقیت باش . . . . . .

علی اصغر خانی
0
برچسب ها

ارسال دیدگاه