20 برابر کردن فروش

 

با سلام خدمت همه دوستان و مشتریان عزیز ، امیدوارم که حالتون خوب باشه . امروز می خواهیم در رابطه با موضوعی به نام بهتر دیده شوید ، صحبت کنیم اما بیشتر بحث بر روی افزایش فروش ، آن هم 20 برابر کردن فروش خواهد بود که لازمه ی آن دیده شدن است .

فروشت رو 20 برابر کن :

بله این یک شعار نیست بلکه به راحتی می تونی فروشت رو 20 برابر کنی . . .

راه حلش خیلی آسونه فقط کافیه این مقاله رو تا آخر با ما باشی تا از این راز فروش سر در بیاری . پس حتما تا آخر امروز با ما باش .

راز فروش بیشتر :

برای این که بتوانی فروشت رو 20 برابر کنی باید مسیری رو انتخاب کنی که در آن مسیر مشتریان بسیاری وجود داشته باشند زیرا با این کار دو مزیت نصیب تو خواهد شد .

اول این که زیاد دیده می شوی ، زمانی هم که زیاد دیده بشی اون هم توسط مشتری ها می تونی خیلی راحت تبدیل به برند شوی .

و دوم این که به خوبی شناخته خواهید شد و این نیز به اعتبار شما می افزاید و همچنین اعتماد مشتری را جلب خواهد کرد .

پس اولین گام این هست که وارد مسیری شوی که بیشترین افراد در آن جا حضور دارند و سپس به خوبی دیده شوی تا فروشت رو بالا ببری .

حالا به نظر شما این مسیر چه مسیری می تونه باشه ؟ ؟ ؟ ؟

اینترنت و فضای آن :

طبق تحقیقات انجام شده بهترین روش برای بالا بردن فروش و داشتن یک درآمد عالی حضور در دنیای اینترنت می باشد که در دنیای امروز بسیار پررنگ تر از گذشته ها شده است .

با مسائلی که در دنیای امروز اتفاق می افتد تمام افراد نیاز های خودشان را از طریق اینترنت برطرف می کنند و کمتر کسی دیگر به صورت حضوری در مکانی حاضر می شود و خریدهای خود را انجام می دهد .

پس برای 20 برابر کردن فروش خود می توانید در این مسیر قرار بگیرید . البته برای ورود به این مسیر دلایل بسیاری دارم که می خواهم در ادامه این دلایل را بیان کنم تا مطمئن شویم این مسیر مطمئن خواهد بود یا نه ؟

دلایل حضور در اینترنت :

  • اولین دلیل می تواند این باشد که دیگر تبلیغات گذشته جوابگو نخواهد بود . متاسفانه هزینه های بسیار زیاد تبلیغات مثل تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی و یا تبلیغات بیلبوردی نسبت به فروش نتیجه خوبی نخواهد داشت از آنجا که این نوع تبلیغات محدود به زمان و مکان نیز هستند به افراد پیشنهاد نمی شود اما در فضای اینترنت محدودیتی نخواهد داشت و هزینه ی زیادی نیز ندارد .
  • دومین دلیل وجود افراد است . در گذشته تبلیغات باعث هجوم مشتریان می شد اما تبلیغاتی که افرادی کمی از جامعه مشاهده کرده اند و حال برای خرید آن تقریبا 50 درصد از آن افراد مشاهده کننده مراجعه کننده هستند . اما در فضای اینترنت اکثر افراد جامعه که با اینترنت سروکار دارند آن تبلیغ را خواهند دید ( خودتان می دانید که امروزه کودکان نیز با فضای اینترنت آشنا هستند و حضوری فعال دارند چه برسد به افراد بزرگتر ) پس می توان برآوورد کرد که فضای اینترنت یک فضای همگانی است برای تبلیغات موثر
  • دلیل دیگر می تواند وجود رقبای کمتر در این گونه از فضاها باشد . متاسفانه یا خوشبختانه هنوز افراد کمی از این گونه فضاها برای فروش خود استفاده می کنند و این موضوع می تواند دلیل خیلی خوبی برای ورود هرچه سریع تر شما به این عرصه باشد .

و خیلی از دلایل های دیگر که فعلا از آن ها عبور کرده و به ادامه موضوع می پردازیم .

Icv یا سایت شرکتی و یا فروشگاهی :

برای شروع در این فضا می توانید از راه های مختلف وارد شوید .

برای برند کردن محصولات و یا نام خود پیشنهاد می شود که با آی سی وی و یا سایت فروشگاهی شروع کنید چون این دو می توانند به خوبی نیاز مشتریان شما و یا طرفداران شما را برآورده کنند .

Icv یک وبسایت تک صفحه ای است که با هزینه ی بسیار اندک طراحی می شود و افرادی که نمی خواهند هزینه ی زیادی را متحمل شوند پیشنهاد می کنیم که با icv شروع کنند یک شروعی با هزینه ای ناچیز و استفاده ی آسان و راحت و همچنین ضمانتی از طرف ما به شما برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب .

وب سایت فروشگاهی برای فروشندگان و ارائه دهندگان محصول و خدمات پیشنهاد می شود زیرا مشتریان به صورت غیر حضوری می توانند محصول مورد نیاز خود را خیلی سریع و راحت پیدا کنند و خریداری بفرمایند .

و همچنین دیگر محصولات را در زوایای مختلف و با تصاویر عالی مشاهده کنند و هم چنین نظر مشتریان دیگر شما را در رابطه با آن محصول ببینند تا تصمیم درستی در رابطه با خرید خود داشته باشند .

این یعنی یک فضایی مناسب برای مشاوره دادن خرید و راهنمایی به مشتری و همچنین خریدی آسان و مطمئن از مجموعه ی شما آن هم با خیال راحت و سریع .

افرادی که خدمات ارائه می دهند و یا شرکتی برای خود دارند پیشنهاد می کنیم تا از وبسایت شرکتی استفاده کنند .

برای شروع و گام گذاشتن در یک مسیر عالی بهتر است با این سه ابزار و یا سه راهنمایی دهنده پیش بروید :

  • Icv
  • وبسایت فروشگاهی
  • وبسایت شرکتی

Icv بیشتر برای برند کردن نام شما و محصول شما است زیرا باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان می شود و یک بیوگرافی در رابطه با کار و محصولات به مشتری می دهد همچنین شما می توانید تصاویر و یا ویدیوهای مختلفی از محصول در صفحه شخصی ( icv ) خود قرار دهید تا مشتریان با محصولات شما و همچنین شخصیت شما بیشتر آشنا شوند .

این کار صددرصد و طبق تحقیقات انجام شده در افزایش فروش تاثیر بسزایی خواهد داشت و فروش شما را 20 برابر خواهد کرد زیرا اعتماد مشتری به شما و محصول افزایش پیدا می کند و درصد خرید در ذهن مشتری به 100 نزدیک شده در نهایت قدرت خرید را افزایش می دهد .

وبسایت فروشگاهی نسبت به icv نتیجه ی یکسانی دارد اما خب به خاطر فضای نامحدود و قرار دادن تمام محصولات در این نوع وبسایت پرستیژ کاری شما رعایت شده و البته هزینه ی آن نسبت به icv کمی بیشتر خواهد بود .

پس برای 20 برابر کردن فروش خود حتما icv  و سایت فروشگاهی استفاده کنید زیرا در دنیای امروز باید در فضای اینترنت حضور داشت تا 75 درصد از مشتریان خود را از دست ندهید .

بله طبق آمار انجام شده 65 الی 75 درصد از مشتریان در فضای اینترنت حضور دارند پس فروشندگان و ارائه کنندگان خدمات نیز باید در این مکان ها حضوری فعال داشته باشند تا این حجم عظیم مشتریان را از دست ندهند .

شرکت آبتین استار تمام سعی خود را انجام می دهد تا مشتریان عزیز خود را در تمام حوزه ها و زمینه های مختلف راضی نگه دارد با ارائه icv به مشتریان عزیز آن هم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی این را ثابت کرده است .

پس برای افزایش فروش و چند برابر کردن آن عجله کن افراد بسیاری شروع کرده اند اگر هنوز گامی بر نداشته ای عجله کن .

حتما برای کسب و کارت و افزایش فروشت راه های بسیاری را امتحان کرده ای . اما این بار این مسیر متفاوت تر از همیشه خواهد بود .

برای شروع و سفارش و هم چنین مشاوره ای رایگان می توانید با ما در ارتباط باشید . مشاورین ما در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما هستند .

20 برابر کردن فروش :

شعار نیست خیلی ها بیشتر از این ها درآمد دارند و خوشبختانه راضی هستند پس حتما با ما ارتباط بگیر تا تو نیز به درآمد عالی و فروش بالا برسی .

این یعنی یک مسیری درست در جهت کسب و کر خود .

با شرکت آبتین استار همیشه در مسیر موفقیت باش . . . . . .

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب

آیا راههای فروش بهتر را می دانید؟

فروش بهتر   سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با خط مستقیم فروش و فروش بهتر با شما صحبت کنیم این که برای فروش و ترغیب مشتری به خرید باید چگونه حرکت کنیم و پیش برویم . فروش بهتر : زمانی که با مشتری خود شروع به صحبت کردن می کنید حال چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری باید نکاتی را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید ….

ادامه مطلب

5 نکته طلایی برای جلب اعتماد مشتری

جلب اعتماد مشتری   برای جلب اعتماد مشتری باید به چند نکته طلایی دقت کنید تا به راحتی مشتریان نسبت به شما اعتماد کامل داشته باشند و راحت تر از همیشه خرید کنند . جلب اعتماد مشتری : خیلی از افراد در این باره از ما سوال می کنند که چیکار کنیم تا مشتری اعتماد بیشتری نسبت به ما داشته باشه و راحت از ما خرید کند ؟ در جواب این عزیزان همیشه یکسری از جملات و نکات را به…

ادامه مطلب

بهترین روش تبلیغات چیه ؟

روش تبلیغات بهترین روش تبلیغات چیه ؟ این موضوعی است که امروز می خواهیم در رابطه با آن کمی صحبت کنیم . بهترین روش تبلیغات چیه ؟ ما به صورت کلی به دو روش می توانیم تبلیغات انجام دهیم و مشتری جذب کنیم . یکی روش مدرن که تبلیغات در بستر اینترنت است و یکی هم روش سنتی و روش های تبلیغاتی خارج از اینترنت است . روش سنتی : در روش های سنتی ما حالت های مختلفی داریم ،…

ادامه مطلب

همین الان فروشت رو چند برابر کن

چند برابر کردن فروش چند برابر کردن فروش کاری است که هر کسی قادر به انجام آن نخواهد بود اما همه به دنبال آن هستند . چندبرابر کردن فروش : سلام خدمت همه ی دوستان ، خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب باشه . مسئله چند برابر کردن فروش مسئله ای هست که در این دهه ی اخیر کسب و کار ها بسیار به آن فکر کرده اند و هنوز هم دارند فکر می…

ادامه مطلب

مهمترین مسئله مرگ کسب و کار

 کسب و کار   مرگ کسب و کار ممکن است برای هر فروشنده و صاحب کسب و کاری اتفاق بیافتد . با سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز یک موضوع مهم در رابطه با کسب و کار داریم که می تواند در روند پیشرفت بسیار کمک کننده باشد . مرگ کسب و کار : متاسفانه بسیاری از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار مدتی پس از شروع فعالیت دچار افت شدید فروش…

ادامه مطلب

میخوای فروشت صفر نشه ؟

فروشت صفر نشه   با سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با اینکه چه کار کنی تا فروشت صفر نشه صحبت کنیم . امروز امکانات فروشگاه اینترنتی را برابتان بازگو خواهیم کرد اما قبل از هر چیزی می خواهم کمی در رابطه با داشتن فروشگاه اینترنتی با شما صحبت کنم فروشت صفر نشه : هر فروشنده ای می تواند با داشتن فروشگاه اینترنتی سطح فروش ، درآمد و همچنین…

ادامه مطلب

سایت فروشگاهی برای کسب و کار

سایت فروشگاهی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همگی شما خوب باشه و عید غدیر رو نیز به همه ی شما تبریک عرض می کنیم در این مقاله میخواهیم در رابطه با یکی از مهمترین مسائل صحبت کنیم و آن سایت فروشگاهی خواهد بود . سایت فروشگاهی : بگذارید قبل از هر چیز یک آمار و یا داستانی را برای شما تعریف کنم . سال های اوایل شروع فعالیت شرکت ما مشتریان عزیز…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه