فروش

سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با بهترین موضوعات صحبت کنیم و اون هم فروش هست .

فروش یک امر خیلی دل نشین و جذاب است که اکثر ما آدم ها با آن سر و کار داریم . حتما همه ی ما تا حالا شده که چیزی رو بفروشیم و از فروش آن مبلغی به دستمان برسد حال یک سری از افراد سود خوبی به دست آوردند و یکسری هم سود کمتری .

اما به هر حال همه ی ما در زندگی یک بار را تجربه ی فروش داشته ایم .

پس در این مقاله می خواهیم در رابطه با 3 راهکار عالی برای فروش صحبت کنیم تا افرادی که به فروش اهمیت می دهند و علاقه دارند تا روز به  روز درآمد بیشتری را وارد زندگی خود کنند به خوبی این کار را انجام دهند .

قبل از هر چیزی باید بگویم که :

جلب اعتماد مشتریان یکی از مهم ترین اصول در زمان فروش است . زمانی می توانید فروش خود را افزایش دهید که مشتری ها به شما اعتماد کافی داشته باشند.

در فروش حضوری طریقه ی برخورد و بررسی محصول از نزدیک توسط فروشنده و مشتری می تواند اعتماد را در بین هر دو طرف ایجاد کند اما . . .

اما در فروش های آنلاین باید برای جلب اعتماد مشتری بیشتر تلاش کنید .

به راحتی می توانید با رعایت کردن یکسری از موارد به خوبی اعتماد مشتریان را جلب کنید مثل . . .

داشتن سایت حرفه ای و زیبا

صفحه ی تماس با ما

قرار دادن توضیحات کامل در رابطه با محصولات

و خیلی از موارد دیگر که مقاله ها و نکته های پیشین به طور مفصل در رابطه با آن صحبت کرده ایم .

خوشبختانه آبتین استار تمامی این موارد را به صورت حرفه ای برای شما انجام می دهد .

3 راهکار مهم جهت جلب اعتماد مشتری

راهکار اول :

محصول ، ایده یا تصویر کلی

مشتری شما باید این طور فکر کند که این محصول و یا ایده شگفت انگیز است . در فروشگاه های اینترنتی این امر با قرار دادن تصاویر حرفه ای از محصولات ، قرار دادن توضیحات کافی و همچنین نظرات دیگر مشتریان در زیر هر محصول می تواند این ذهنیت را در مشتری به وجود آورد .

راهکار دوم :

شما ، اعتماد به شما ، پیوند با شما

در هر فروش ، شخص فروشنده بسیار مهم است . شما به عنوان فروشنده نقش به سزایی در این میان ایفا می کنید مشتری ابتدا باید به شما سپس به محصول و پس از آن به فروشگاه یا شرکت شما اعتماد کند پس از ایجاد این اعتماد بین شما و مشتری باید پیوندی برقرار شود تا به راحتی مذاکره با مشتری انجام پذیرد .

شخص شما به عنوان فروشنده باید در چند مورد بهترین باشید

یک – در پاسخگویی و زمان آن :

باید بدانید که در زمان تماس مشتری با شما سریع پاسخ دهید . آنلاین پاسخ دادن می تواند چند قدمی شما را به اعتماد مشتری نزدیک کند.

ذاتا مشتریان دوست ندارند معطل شوند این که تماس بگیرند و دقایقی را پشت خط منتظر بماند اصلا خوشایند نیست .

دو- در سه ثانیه صحبت با مشتری :

شما باید در همان سه ثانیه ی اول به گونه ای صحبت کنید که مشتری لبخند و انرژی مثبت شما را از پشت تلفن درک کند طرز رفتار شما بسیار موثر خواهد بود .

سه – اطلاعات کافی :

باید در رابطه با هر محصولی که می فروشید اطلاعات کافی داشته باشید . این که مشتری سوالی در رابطه با محصول بپرسد و شما به من من کنان بیافتید اصلا چهره ی خوبی ندارد .

علاوه بر اطلاعات محصول باید در رابطه با ارسال و نحوه ی بارگیری نیز اطلاعات داشته باشید

چهار – قیمت مناسب :

یک نکته بسیار مهم در این جا مطرح است که دور از لطف دانسته ام اگر نگویم .

و آن اینه که :

زمانی که می گوییم قیمت مناسب منظور ما قیمت پایین نیست .

می پرسید پس چیه ؟ . . .

منظورمان قیمت متناسب با برند شماست

یعنی چی ؟

یعنی این که هر فروشنده ای برای خود نام برندی دارد . برای ارائه قیمت به مشتریان یک راه طلایی وجود دارد و آن اینه که بررسی کنید که برند شما چقدر شناخته شده است .

برندی که شناخته شده باشد نباید محصولات خود را ارزان بدهد تخفیف دادن و جشنواره ی پاییزی برقرار کردن برای برندهای محبوب نیست . به عنوان مثال اپل و گوگل دو برند شناخته شده هستند .

اگر نگاهی به اپل بیاندازید و قیمت ها را بررسی کنید متوجه خواهید شد

قیمت باید متناسب با برند و کیفیت محصول باشد . اگر برند شما نوپاست و تازه شروع به کار کرده قیمت مناسب دهید قیمتی که به اندازه برند محبوب نباشد و به گونه ای هم نباشد که ضرری را متحمل شوید .

زمانی که برند شما شناخته شد قیمت بالا و البته کیفیت عالی ارائه دهید مطمئن باشید اشخاص مهم از افراد موفق و شناخته شده خواهند خرید .

راهکار سوم :

اعتماد مشتری به شرکت یا فروشگاه شما :

مشتری علاوه بر این که باید به شما اعتماد داشته باشد باید به برند و فروشگاه یا شرکت شما نیز اعتماد داشته باشد .

در قسمت قبل هم گفتیم شناخته شدن برند علاوه بر این که بر روی قیمت تاثیر دارد بر روی اعتماد مشتریان نیز اثرگذار است و هر چه برند شما محبوب تر باشد مشتریان بیشتری به سمت شما خواهند آمد .

برای شناخته شدن برند و محبوب شدن راه های بسیاری وجود دارد مهم ترین آن ها حضور در دنیای گوگل است . با داشتن وبسایت برای کسب و کار خود می توانید در فضای گوگل حضور داشته باشید و به خوبی دیده شوید .

بهترین مسیر برای یک تغییر اساسی :

در دنیای امروز باید حواسمان باشد که قدم در مسیری یگذاریم که ما را به هدفمان نزدیک کند و هدف یک فروشنده دیده شدن و شناخته شدن نام و برند آن است .

اما خب همیشه انتخاب یک مسیر درست به تنهایی امکان پذیر نیست اما ما آبتین استاری ها به شما این مسیر درست را نشان خواهیم داد .

و به جرئت می توانیم بگوییم که مسیر درست برای هر کارفرما و صاحب کسب و کار و یا فروشنده ای یعنی داشتن یک سایت فروشگاهی

مزیت های وبسایت فروشگاهی آبتین استار :

آموزش :

بهترین مزیتی که آبتین استار نسبت به سایر شرکت های دیگر دارد آموزش است .

ما به تمامی مشتریان عزیز در رابطه با نحوه ی کار با سایت ، آموزش نحوه ی جذب مشتری ، آموزش فروش و کسب درآمد بالا ، نحوه ی مذاکره با مشتری و . . . آموزش های لازم را ارائه خواهیم داد و از لحظه ی شروع پروژه تا زمان اولین فروش شما در کنارتان خواهیم بود .

مطمئن باشید در این مسیر تنها نیستید .

پنل پیامکی :

این امکان باعث می شود تا به خوبی مشتریان خود را مورد بررسی قرار دهید

سرعت بی نظیر سایت

ظاهری جذاب و کاربر پسند

جست و جوی حرفه ای

بررسی وبسایت :

وبسایت شما عزیزان توسط شرکت آبتین استار ماهانه به مدت یک سال مورد بررسی قرار می گیرد تا ایراد ها برطرف شود .

بهینه سازی برای موبایل

امنیت عالی :

متاسفانه این روزها هکرهای بسیاری وجود دارند که سایت ها را تخریب کرده و سواستفاده می کنند اما خوشبختانه با امنیت هایی که ما برای سایت هایمان در نظر گرفته ایم این کار برای هکرها امکان پذیر نخواهد بود .

و سئوی حرفه ای

و بسیاری از امکانات دیگر که شرکت آبتین استار برای مشتریان خود در نظر گرفته است .

در این مقاله سعی کردیم تمامی راهکارهایی که برای یک فروش عالی وجود دارد را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا فروشندگان عزیز فروش های بهتر و عالی داشته باشند .

مشتری همیشه دوست دارد که او برنده باشد یادتان باشد که با رفتار و سخنان خود به گونه ای نتیجه گیری نکنید که در پایان مشتری احساس بازندگی کند .

برای شروع کار و همچنین سفارش می توانید با ما در ارتباط باشید جهت ارتباط با ما می توانید به صفحه تماس با ما در همین سایت مراجعه کرده و با مشاورین ما تماس بگیرید .

مشاورین آبتین استار 24 ساعت شبانه روز برای خدمت به شما عزیزان آماده هستند

برای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت نگران نباشید ما با شما هستیم .

علی اصغر خانی
0

پیشنهاد ما

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت   سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی صحبت کنیم یک موضوع کاملا مهم و ضروری برای  هر کسب و کاری . طراحی سایت فروشگاهی : سایت فروشگاهی به سایتی گفته می شه که با استفاده از یک نرم افزار، قابلیت خرید رو برای افراد آسان می کنه. سایت فروشگاهی درواقع ، راه و مسیری است که از طریق آن در کوتاه…

ادامه مطلب

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت   طراحی سایت در کرج همراه با تیم حرفه ای آبتین استار . طراحی سایت : سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان و هم چنین مشتریان عزیز و دوست داشتنی این بار با موضوع کاملا متفاوت خدمت شما رسیده ایم البته در پایان مقاله خبر خوبی برای شما آماده کرده ایم که حتما بخوانید . آبتین استار با بهترین تیم طراحان وبسایت در کرج ، بهترین شرکت طراحی وب، طراح بهترین سایتهای شرکتی و فروشگاهی و اپلیکیشن های…

ادامه مطلب

5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی   امروز می خواهم در رابطه با 5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی با شما صحبت کنم 5 تا نکته ای که می تواند در فروش شما بسیار تاثیر گذار باشد پس تا انتها با ما همراه باشید که البته در انتها با امکانات یک سایت حرفه ای نیز آشنا خواهید شد . 5 نکته فوق العاده فروش شروع تاثیر گذار : قانون ” اولین برخورد موثرترین برخورد است ”  را همیشه در ذهن خودتان داشته…

ادامه مطلب

چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم؟

اینستاگرام و سایت   با سلام خدمت همه ی خوانندگان و دوستان عزیز امروز می خواهیم کمی در رابطه با اینستاگرام و سایت صحبت کنیم امیدوارم که از این مقاله لذت و بهره کافی را ببرید . موضوع امروز ما این است ” چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم ؟ ” بسیاری از دوستان و مشتریان عزیز و همچنین برخی از همکاران این سوال رو پرسیدند که وقتی اینستاگرام هست چه نیازی به داشتن وبسایت های مختلف ؟…

ادامه مطلب

چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟

قیمت   به نام خدا سلام دوستان عزیز امیدواریم که توی این روزها حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی که بسیاری از فروشندگان عزیز از ما می پرسند پاسخ بدیم و اون اینه که ” چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟ ” نحوه ی ارائه قیمت : قیمت تنها بهانه ی مشتری باری خرید نکردن از شماست . یعنی وقتی قیمت را اعلام می کنید ، باید منتظر باشید که مشتری تصمیم بگیرد . بنابراین…

ادامه مطلب

7 مهارت مهم فروشندگی

مهارت فروشندگی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با مهارت فروشندگی در این مقاله با شما صحبت کنید . اما باید قبل از هر چیز یک تعریف کلی از فروش و فروشندگی داشته باشیم . پس اگر اجازه دهید برویم سراغ تعاریف مربوطه تعریف فروش : فروش چیست ! تعریف های زیادی در مورد کلمه فروش وجود دارد . خیلی ها از خود می پرسند که معنی فروش…

ادامه مطلب

3 راهکار عالی برای فروش

فروش سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با بهترین موضوعات صحبت کنیم و اون هم فروش هست . فروش یک امر خیلی دل نشین و جذاب است که اکثر ما آدم ها با آن سر و کار داریم . حتما همه ی ما تا حالا شده که چیزی رو بفروشیم و از فروش آن مبلغی به دستمان برسد حال یک سری از افراد سود خوبی به دست آوردند و یکسری هم…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه