وبسایت فروشگاهی

 

امروز می خواهم در رابطه با 5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی با شما صحبت کنم

5 تا نکته ای که می تواند در فروش شما بسیار تاثیر گذار باشد پس تا انتها با ما همراه باشید که البته در انتها با امکانات یک سایت حرفه ای نیز آشنا خواهید شد .

5 نکته فوق العاده فروش

5 tips choose cms

شروع تاثیر گذار :

قانون ” اولین برخورد موثرترین برخورد است ”  را همیشه در ذهن خودتان داشته باشید . برای تاثیر گذار بودن یک آغاز خوب مذاکره با مشتری نیازی نیست که صدای خودتان را بالا ببرید یا حرکات تندی انجام دهید .

شما باید به گونه ای صحبت را آغاز کنید که شور و اشتیاق و علاقه ی خودتان را به خریدار منتقل کنید . وقتی ما به عنوان فروشنده استیاق و علاقه مندی مان را دربازه ی محصول در مکامه با مشتری نشان می دهیم ، مطمئن باشید که این شور و اشتیاق به خریدار منتقل خواهد شد .

در فروش هایی که فقط یک ملاقات لازم است ، حتما سر اصل مطلب بروید . البته پرسیدن اسم مشتری و تکرار آن در طول ملاقات با وی الزامیست . به این دلیل که یک فضای صمیمانه و دوستانه ای را میان شما و مشتری تان ایجاد خواهد کرد .

سعی کنید از جملات متمایزی نسبت به سایر فروشندگان استفاده کنید . در جلسات با مشتریانی که قبلا با آن ها آشنایی دارید حتما اسم آن مشتری را خطاب کنید البته به فکر راه های جدید و خلاقانه ای برای احوال پرسی باشید و همیشه سعی کنید صحبتتان با دیگران متفاوت باشد و تا آنجایی که می توانید از صحبت های دیگران الگو برداری نکنید .

تکرار عالمانه :

یک فروشنده ی حرفه ای سعی می کند با شناسایی نیاز های مشتری و تکمیل تصویر ذهنی خودش نکاتی را که برای مشتری بهتر است و به آنیاز دارد را در صحبت های خودش بیشتر تکرار کند .

فراموش نکنید که برای تاثیر گذاری قوی روی حافظه ی مشتری باید نیازهای اطلاعاتی ایشان را با جملات مناسب تامین کنید و با تکرار پی در پی آن جملات ، رضایت مشتری را جلب کنید تا خریدار به نقطه ای از تصمیم گیری برسد و بتواند جنس خودش را انتخاب کند .

پرسیدن یک سری سوالات مکمل برای تشخیص این که نیاز واقعی مشتری چیست ؟ ضروری است ، چون خیلی وقت ها ممکن است که منواند به طور واضح خواسته ی خودش را بگوید .

تاکید عاقلانه :

اگر ما بتوانیم ویژگی های اصلی و مزایای محصولمان را به شیوه ای نامتعارف و سرگرم کننده برای مشتری توضیح دهیم ، تاثیرگذاری قوی تری خواهد داشت و مدت بیشتری در ذهن مشتری می ماند .

گاهی اوقات روش ها آنقدر مبتکرانه و جالب است که خریدار تا سال ها بعد هم آن ها را فراموش نمی کند . محصول ما هر چقدر هم معمولی و غیر استثنایی باشد ، خودمان با کمی فکر و خلاقیت و سخت کوشی می توانیم آن را به هر نحوی به مشتری معرفی کنیم که اشتیاقش را برای خرید تحریک کنیم .

حتی مشاهده شده است که فروشنده با طنز های مودبانه بین خودش و مشتری هم ایجاد صمیمیت کرده و توانسته اتفاقات خوبی را در فروش خودش رقم بزند .

مشارکت صمیمانه :

خیلی اوقات فروشنده ها ، کالاها و خدمات خودشان را فقط به مشتری نشان می دهند و حاضر نیستند که مشتری محصولشان را امتحان کند و برای این کار تمایلی نشان نمی دهند . بارها دیده شده که فروشنده با سوال پرسیدن از مشتری به او برای خرید اطمینان داده و دیگر محصول را در اختیار مشتری نمی گذارد که امتحان کند .

در حالی که موثرترین روش این است که تلاش کنیم مشتری آن کالا را حتما امتحان کند و خدمات ما را تجربه کند .

یک پایان به یاد ماندنی :

ما به عنوان یک فروشنده باید بهترین برنامه را برای جلسه ی فروش نگه داریم و آن را به زیبایی هر چه تمام تر اجرا کنیم . حتما جلسه ی فروش را در نقطه ی اوج آن به پایان برسانید این باعث خواهد شد که شما یک خاطره ی فراموش نشدنی و جاودان را برای مشتری خودتان به یادگار بگذارید .

در این مرحله تکرار جملاتی که اعتماد به نفس مشتری را تقویت می کند و باعث رضایت شان از خرید می شود الزامی است ، مثلا اگر من هم جای شما بودم همین محصول را انتخاب می کردم .

این باعث خواهد شد که مشتری تان احساس مثبتی داشته باشد و باعث رضایت او شود .

در این مقاله سعی کردیم تا 5 نکته ی مهم در امر فروش را برای شما کاملا واضح توضیح دهیم امیدوارم که استفاده کافی را برده باشید .

دوستان برای اطلاع بیشتر در مورد سایت فروشگاهی و قیمت سایت فروشگاهی را بخوانید .

برای داشتن فروشی دلپذیر و عالی ابزار هایی لازم خواهد بود .

ابزار هایی که موارد اصلی یک فروش هستند در حالی که این نکات جزو موارد فرعی می باشند . پس شما در ابتدا باید  ابزار ها را مورد بررسی قرار دهید به عنوان مثال :

در اختیار داشتن وبسایت فروشگاهی :

8

با داشتن یک وبسایت حرفه ای از تمام امکانات برخوردار شوید مانند

  • دسته بندی محصولات : به خصوص زمانی که تعداد محصولات زیاد باشد .
  • ارائه اطلاعات کامل و جامع از محصول : مانند ویدیو ، متن ، صوت ، عکس ، نظرات خریداران ، سوالات متداول و . . .
  • به روز رسانی محصولات : به روز رسانی سریع و راحت مثل توضیحات و قیمت
  • امکان پرداخت ساده و خیلی سر یع
  • رسمی و حرفه ای نشان دادن برند شما : همه ی برندهای معروف و حرفه ای سایت دارند
  • جست و جوی ساده بین محصولات : خریداران به راحتی می توانند محصول مورد نظر و پیشنهادی را جستجو کنند
  • پیگیری سفارشات
  • و مهم ترین امکان آن ، قرار گرفتن وبسایت شما در نتایج گوگل و دریافت مشتری های بیشتر
  • جمع آوری اطلاعت مشتریان و بازرایابی روی این اطلاعات : مثل شماره تماس ، ایمیل و . . .
  • امکان گزارش گیری دقیق از فروش و بازدید فروشگاه : فقط با چند کلیک ساده بدون نیاز به نرم افزار یا شخص حسابدار

این تعداد اندکی از امکانات یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای برای صاحبان کسب و کار است که در امر فروش و اعتماد مشتری بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

همیشه سعی کنید خود را حرفه ای نشان دهید تمام مشتری ها زمانی که شما را بسیار ببینند و از طرفی شما به خوبی و به صورت حرفه ای در نظر آنان دیده شوید بی تردید از شما خرید خواهند کرد .

سخن پایانی من با شما این است که تا زمان باقی است برای کسب و کار خود قدمی بردارید .

شرکت آبتین استار ، حرفه ای در زمینه طراحی وبسایت و اپلیکیشن با در دست داشتن پروژه های مختلفی فرصت خوبی را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا با استفاده از این فرصت و با تخفیف های بسیار شما نیز برای درآمد خود گامی نو بردارید .

برای شروع و استفاده از تخفیفات ما می توانید با ما ارتباط بگیرید .

شرکت آبتین استار با سابقه ای بیش از 10 سال فعالیت در زمینه طراحی وبسایت فروشگاهی ، شرکتی و اپلیکیشن در خدمت شماست .

حتما با ما تماس بگیرید .

علی اصغر خانی
0
برچسب ها

ارسال دیدگاه