Icv و بازاریابی آن

با سلام خدمت همه دوستان و مشتریان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و روزهای خوبی رو سپری کرده باشید ماه رمضان کریم هم بهتون تبریک میگم و همچنین فرا رسیدن عید سعید فطر را پیشاپیش به تمام مسلمانان جهان تبریک عرض می کنیم در این مقاله در رابطه با icv و بازاریابی آن صحبت خواهیم کرد .

قبل از هر چیز این خبر خوب را می خواهم همین جا به شما اعلام کنم و آن این که شرکت آبتین استار جهت تکمیل کردن کادر بازاریابی خود از افراد واجد شرایط دعوت به عمل می آورد و از افراد علاقه مند می خواهیم تا برای شروع همکاری مشخصات خودشان را برای تیم ما ارسال کنند .

مهم :

این امر بسیار مهم است و برای همین ما چند وقتی است که به این امر مهم پرداخته ایم . نه تنها در وبسایت های شرکت راجع به آن صحبت می کنیم بلکه تمام سعی خود را کرده ایم تا در صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی نیز در رابطه با این موضوع صحبت هایی داشته باشیم .

صفحه ساز شخصی :

رزومه ساز الکترونیکی یا همان صفحه ساز شخصی و به قول ما طراحان icv یک وبسایت تک صفحه ای است که به راحتی و با هزینه ی بسیار اندک می توانید تهیه کنید و برند شوید .

نام شما و یا محصولاتتان در مدت کوتاهی شناخته خواهند شد و اکثر افراد که در گوگل جست و جو می کنند با شما و خدمات شما و تمام مشخصات دیگر آشنا می شوند .

از این رو می تواند در فروش یک بازاریاب یا فروشنده تاثیر به سزایی داشته باشد و درآمد عالی را نصیب افراد کند .

جذب بازاریاب :

شرکت آبتین استار با تجربه ای چندین ساله ، پروژه ای را جدیداً راه اندازی کرده به نام icv یا همان رزومه ساز الکترونیکی و برای گسترش کادر بازاریابی خود و همچنین جذب مشتری این امکان را فراهم آورده است تا افرادی که به بازاریابی علاقه مندند و همچنین به دنبال کسب یک درآمد عالی هستند به راحتی بتوانند در این حوزه فعالیت خودشان را آغاز کنند .

جذب بازاریاب یک امر کاملا ضروری برای هر سازمان و یا شرکت و یا حتی تولیدی ها و کارخانجات ها می باشد . زیرا در امر فروش که یک امر کاملا ضروری و حیاتی است آن هم برای صاحبان کسب و کار ، بازاریاب ها به خوبی می توانند ایفای نقش کرده و سود بسیاری را برای افراد به ارمغان بیاورند .

ما به خوبی بر وجود بازاریاب واقف هستیم و از همین رو یک بودجه ی عالی را برای این دسته از همکاران در نظر گرفته ایم .

دوستان عزیز جهت شروع بازاریابی و همکاری می توانید با ما در ارتباط باشید .

مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود . از طریق شبکه های اجتماعی نیز می توانید با ما ارتباط بگیرید .

خصوصیات یک بازاریاب :

بازاریاب یک شخصی است که به حرفه ی خود تا حدودی مسلط بوده و محصولی که عرضه می کند را به خوبی می شناسد . این شناخت باعث پیشرفت در جلب اعتماد مشتری شده و در نهایت فروش ویژه ای را انجام خواهد داد .

یک بازاریاب علاوه بر این که باید محصول خود را به فروش برساند در عین حال باید یک مشاوره و معلم خوبی برای مشتری باشد ، به خوبی نیاز مشتری را بفهمد و دغدغه های او را تشخیص دهد و در نهایت با توجه به این موارد بهترین ها را به مشتری ارائه دهد .

بازاریاب و سود برای هر دو طرف :

صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان عزیز متاسفانه در امر فروش همیشه دچار مشکل هستند و به طور یقین می توانم بگویم که بسیاری از کارخانجات ها و تولیدکنندگان عزیز به خاطر نداشتن یک تیم فروش قوی اعلام ورشکستگی کرده اند زیرا محصولاتی که تولید می کردند در قسمت عرضه به بازار و فروش آن دچار ضعف بوده و همین امر باعث تعطیل شدن بسیاری از کارخانه ها و تولیدی ها شده است .

پس وجود بازاریاب و تیم فروش برای صاحبان کسب و کار و تولیدی ها یک امر کاملا جدی است که باید به خوبی برای آن وقت بگذارند و بها دهند .

بازاریاب میتواند هم برای خود سود زیادی داشته باشد و هم برای صاحبان کسب و کار و فروشنده ها .

البته باید این نکته را فراموش نکرد که بازاریابی یک امر خلاقانه ای می باشد و یک بازاریاب باید به خوبی از ذهن خلاق خود استفاده کند .

 بت کامستوک می گوید :

” بازاریابی یک فرآیند ادراکی است ، برای رسیدن به اهداف بازاریابی بایستی پیوسته نوآوری را در نظر بگیریم . ”

بنابراین امروزه کسی می تواند در زمینه بازاریابی انواع محصولات مختلف فردی موفق باشد که نوآوری و خلاقیت را در این راستا سرلوحه کار خویش قرار دهد تا زودتر دست به سودآوری بزند .

پیتر دراکر نیز در خصوص فروش موفق می گوید :

” تجارت یعنی بازاریابی و بازاریابی یعنی تجارت . پس برای تجارت بهتر و بهینه تر باید یک بازاریاب خیلی قدری باشید و برای بازاریابی موفق و فروش محصولات خویش بایستی یک تاجر بسیار بزرگی باشید و این رابطه دو گانه را همواره باید در نظر داشته باشید تا به سودآوری نائل آیید . ”

و البته یک نکته بسیار مهم دیگر این که همه ی فروشندگان و بازاریاب های موفق به خوبی می دانند که مشتری رئیس است .

. به قول تئودور لوئیت که در زمینه فروش موفق در کسب و کارهای مختلف گفته است :

” هدف یک کسب و کار به دست آوردن و حفظ مشتری است . بدون مشتری ، هیچ مهندس توانمند ، یا مدیر مالی هوشمند ، و یا متخصص عملیاتی قادر به حفظ شرکت نخواهد بود . پس همواره پیش از هر مسئله ای باید در راستای فروش موفق رویکردی مشتری مداری را در پیش گرفت و حق را به مشتری داد تا با جذب مشتری بتوان رفته رفته فروش محصولات خود را توسعه بخشید . ”

جر چرنوف در خصوص بازاریابی و در راستای فروش موفق محصولات در کسب و کارهای مختلف می فرماید :

” بازاریابی خوب باعث به وجود آمدن یک شرکت هوشمند و در راستای آن مشتریان هوشمند می شود . پس باید مشتریان هوشمندی را در دست داشته باشید تا بتوانید در بازار کسب و کارهای موفق روز به روز گام های مثمر به ثمربخش تری بردارید . ”

مایکل هیات در خصوص فروش موفق گفته است :

” اکثر ما لحظات جالبی را تجربه کرده ایم. ما فقط وقت نگذاشته ایم تا در مورد آن ها به طور عمیق فکر کنیم. پس برای فروش موفق محصولات تولیدی خویش بایستی از تجربه فروش محصولات خود به مشتریان مختلف لذت ببرید و با سعه صدر و روی خوش مشتریان زیادی را به سمت و سوی خویش جذب کنید . ”

پس با استفاده از این سخنان می فهمیم که چقدر شغل بازاریابی مهم و حیاتی است و همچنین یک بازاریاب باید خلاق ، دقیق و متفکر باشد .

تا اینجا سعی کردیم تعریف مختصری در رابطه با بازاریابی داشته باشیم و همچنین به اهمیت این رشته بپردازیم و از موضوع Icv و بازاریابی آن دور نشویم .

قصد ما فقط تعریف و تمجید و موشکافی بازاریابی نبود .

شرکت آبتین استار برای تکمیل کادر بازاریابی خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند .

قصد ما در این مقاله جذب بازاریاب آن هم جهت تکمیل کادر بازاریابی شرکت آبتین استار است و از علاقه مندان در این زمینه دعوت می کنیم که حتما با ما تماس بگیرند و همکاری خود را با ما شروع کنند .

یک درآمد و پورسانت عالی برای هر بازاریاب در نظر گرفته شده است که می تواند به خوبی آن را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کند .

خبرهای خوش زیادی در راه هست آن هم مخصوص بازاریاب های که با ما همکاری خود را شروع کنند پس عجله کنید و برای ورود به این عرصه شگفت آور تماس بگیرید .

شرکت آبتین استار :

شرکت آبتین استار فعال در زمینه طراحی سایت ( سایت شرکتی ، سایت شخصی ، سایت فروشگاهی ) طراحی اپلیکیشن و طراحی برنامه های مانند دانا و icv و بسیاری از خدمات دیگر در زمینه مختلف مانند تبلیغات و تولید محتوا و . . .  با بیش از 10 سال سابقه و تجربه ی کاری می تواند انتخاب خوبی برای مشتریان عزیز باشد .

خوشبختانه تا امروز توانسته ایم بستری فراهم کنیم تا افراد بتوانند با استفاده از آن کسب و کار خود را رونق ببخشند و در یک سطح از فروش عالی برسند و این برای ما باعث افتخار است .

جلب رضایت مشتری برای ما همیشه در اولویت قرار داشته و دارد .

در پایان از افراد علاقه مند به بازاریابی و کسب درآمد عالی دعوت می کنم تا با شرکت آبتین استار همکاری کنند تا این همکاری یک شروع برای روزهایی بهتر باشد .

برای اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید .

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

سایت ارزان طراحی کنید

سایت ارزان   با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز میخواهیم در رابطه با یک سایت ارزان و باکیفیت و هم چنین با بازدهی فوق العاده با شما صحیت کنیم امیدوارم که برای شما این مطالب مفید باشد . سایت ارزان : امروزه با مشکلات فراوانی که در مسیرهای پبیشرفت قرار دارد باعث شده تا فروشندگان به دنبال ساده ترین راه آن هم با هزینه های اندک باشند و از طرفی مشتریان نیز…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با icv و فروشگاه اینترنتی

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و گرامی امیدوارم که حال همه ی شما عزیزان خوب و عالی باشه امروز می خواهیم در رابطه با بهترین موضوع سال با هم دیگر صحبت کنیم اما قبل از هر چیز بگذارید سوالی از شما بپرسیم و آن هم این که آیا میخواهید به خوبی بدانید که چگونه افزایش مشتری داشته باشید ؟ افزایش مشتری : اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال افزایش مشتری و…

ادامه مطلب

آیا اسم و رسم شما در اینترنت ثبت شده است ؟

اسم و رسم شما   سلام خدمت همه ی دوستان عزیز چند روز پیش یکی از مشتریان عزیز به دنبال این بود که نام خودش رو توی گوگل ثبت کنه اما هزینه ی زیادی برای این امر نداشت به بنده مراجعه کرد و من هم تا جایی که توانستم ایشان را راهنمایی کردم حالا می خوام از شما بپرسم آیا اسم و رسم شما در اینترنت ثبت شده است ؟ اسم و رسم شما : تمام افراد به دنبال شهرت…

ادامه مطلب

با icv حرفه ای دیده شوید

با icv حرفه ای دیده شوید   در رابطه با icv تا به حال صحبت های بسیاری داشته ایم و در صورت نیاز می توانید مطالب روزهای گذشته را مطالعه کنید و یا ویدیو های نمونه کار یا آموزشی در این باره را مشاهده کنید تا اطلاعات بیشتری در دست داشته باشید در تمام این مدت حرف ما این است که به راحتی می توانید با icv حرفه ای دیده شوید و این یعنی شروع یک گام جدید برای شما…

ادامه مطلب

سایت ارزان و یا icv

سایت ارزان امروز می خوایم در رابطه با یک سایت ارزان و با کیفیت صحبت کنیم البته بیش از این صحبت هایی در این باره داشتیم اما خب باز هم لازم دانستم که در این باره صحبت کنم زیرا یک فرصت عالی برای تمامی کسب و کار ها خواهد بود . در پایان مقاله امروز کمی در رابطه با سایت فروشگاهی و پرداخت اقساطی آن صحبت خواهیم کرد و هم چنین از بازاریاب های عزیز که علاقه مند به این…

ادامه مطلب

یک سایت شخصی سریع و حرفه ای داشته باش

سایت شخصی حرفه ای   سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و مشتریان گرامی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی به نام سایت شخصی حرفه ای صحبت کنیم . باید دیده شوید و به خوبی شناخته شوید تا در فروش و یا برند شدن نفر اول باشید. برای این راه حتما به فکر یک سایت شخصی آن هم با هزینه بسیار اندک و جوابدهی در کمترین زمان باشید . آبتین استار می تواند…

ادامه مطلب

به دنبال یک سایت ارزان و باکیفیت هستید

سایت ارزان و باکیفیت سلام خدمت همه خوانندگان عزیز و دوست داشتنی امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز هم اومدیم تا درباره ی یک موضوع مهم با همدیگر صحبت کنیم خیلی از مشتریان ما زمانی که به ما مراجعه می کنند و پای صحبت هاشون می شینیم متوجه می شویم که تمام دغدغه ی اونها اینه که یک سایت ارزان و باکیفیت می خواهند که هم به صرفه باشه و هم در پیشرفتی کاری خودشون یک گام بزرگی باشد ….

ادامه مطلب

یک صفحه وب ساده سریع و ارزان بسازید

یک صفحه وب ساده سریع و ارزان سلام با یه حال خوب اومدیم خدمت شما ، امیدوارم که حال شما هم عالی باشه امروز می خواهیم در رابطه با یک صفحه وب ساده سریع و ارزان صحبت کنیم . و البته یک بمب خبر هم در انتهای این مقاله برای شما داریم که حتما مطالعه کنید . آماده هستی تا با این صفحه آشنا بشی ؟ می خوای بدونی که کجای کسب و کارت ایراد داره که فروش نداری ؟…

ادامه مطلب

10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv

وبسایت تک صفحه icv   سلام به همه ی آبتین استاریای عزیز امیدواریم که حالتون خوب باشه امروز با یک موضوع بسیار مهم در رابطه با 10 نکته جالب درباره وبسایت تک صفحه icv در خدمتتون هستیم . حتما در این مقاله تا آخر با ما باشید تا از این 10 نکته استفاده کامل رو ببرید . صفحه ساز شخصی : قبلا هم در رابطه با icv بسیار با هم صحبت کردیم اما امروز می خواهیم از یک جنبه ی…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه