Icv و بازاریابی آن

با سلام خدمت همه دوستان و مشتریان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و روزهای خوبی رو سپری کرده باشید ماه رمضان کریم هم بهتون تبریک میگم و همچنین فرا رسیدن عید سعید فطر را پیشاپیش به تمام مسلمانان جهان تبریک عرض می کنیم در این مقاله در رابطه با icv و بازاریابی آن صحبت خواهیم کرد .

قبل از هر چیز این خبر خوب را می خواهم همین جا به شما اعلام کنم و آن این که شرکت آبتین استار جهت تکمیل کردن کادر بازاریابی خود از افراد واجد شرایط دعوت به عمل می آورد و از افراد علاقه مند می خواهیم تا برای شروع همکاری مشخصات خودشان را برای تیم ما ارسال کنند .

 

مهم :

این امر بسیار مهم است و برای همین ما چند وقتی است که به این امر مهم پرداخته ایم . نه تنها در وبسایت های شرکت راجع به آن صحبت می کنیم بلکه تمام سعی خود را کرده ایم تا در صفحات مجازی و شبکه های اجتماعی نیز در رابطه با این موضوع صحبت هایی داشته باشیم .

صفحه ساز شخصی :

رزومه ساز الکترونیکی یا همان صفحه ساز شخصی و به قول ما طراحان icv یک وبسایت تک صفحه ای است که به راحتی و با هزینه ی بسیار اندک می توانید تهیه کنید و برند شوید .

نام شما و یا محصولاتتان در مدت کوتاهی شناخته خواهند شد و اکثر افراد که در گوگل جست و جو می کنند با شما و خدمات شما و تمام مشخصات دیگر آشنا می شوند .

از این رو می تواند در فروش یک بازاریاب یا فروشنده تاثیر به سزایی داشته باشد و درآمد عالی را نصیب افراد کند .

 

جذب بازاریاب :

شرکت آبتین استار با تجربه ای چندین ساله ، پروژه ای را جدیداً راه اندازی کرده به نام icv یا همان رزومه ساز الکترونیکی و برای گسترش کادر بازاریابی خود و همچنین جذب مشتری این امکان را فراهم آورده است تا افرادی که به بازاریابی علاقه مندند و همچنین به دنبال کسب یک درآمد عالی هستند به راحتی بتوانند در این حوزه فعالیت خودشان را آغاز کنند .

جذب بازاریاب یک امر کاملا ضروری برای هر سازمان و یا شرکت و یا حتی تولیدی ها و کارخانجات ها می باشد . زیرا در امر فروش که یک امر کاملا ضروری و حیاتی است آن هم برای صاحبان کسب و کار ، بازاریاب ها به خوبی می توانند ایفای نقش کرده و سود بسیاری را برای افراد به ارمغان بیاورند .

ما به خوبی بر وجود بازاریاب واقف هستیم و از همین رو یک بودجه ی عالی را برای این دسته از همکاران در نظر گرفته ایم .

دوستان عزیز جهت شروع بازاریابی و همکاری می توانید با ما در ارتباط باشید .

مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود . از طریق شبکه های اجتماعی نیز می توانید با ما ارتباط بگیرید .

 

خصوصیات یک بازاریاب :

بازاریاب یک شخصی است که به حرفه ی خود تا حدودی مسلط بوده و محصولی که عرضه می کند را به خوبی می شناسد . این شناخت باعث پیشرفت در جلب اعتماد مشتری شده و در نهایت فروش ویژه ای را انجام خواهد داد .

یک بازاریاب علاوه بر این که باید محصول خود را به فروش برساند در عین حال باید یک مشاوره و معلم خوبی برای مشتری باشد ، به خوبی نیاز مشتری را بفهمد و دغدغه های او را تشخیص دهد و در نهایت با توجه به این موارد بهترین ها را به مشتری ارائه دهد .

بازاریاب و سود برای هر دو طرف :

صاحبان کسب و کار و تولید کنندگان عزیز متاسفانه در امر فروش همیشه دچار مشکل هستند و به طور یقین می توانم بگویم که بسیاری از کارخانجات ها و تولیدکنندگان عزیز به خاطر نداشتن یک تیم فروش قوی اعلام ورشکستگی کرده اند زیرا محصولاتی که تولید می کردند در قسمت عرضه به بازار و فروش آن دچار ضعف بوده و همین امر باعث تعطیل شدن بسیاری از کارخانه ها و تولیدی ها شده است .

پس وجود بازاریاب و تیم فروش برای صاحبان کسب و کار و تولیدی ها یک امر کاملا جدی است که باید به خوبی برای آن وقت بگذارند و بها دهند .

بازاریاب میتواند هم برای خود سود زیادی داشته باشد و هم برای صاحبان کسب و کار و فروشنده ها .

البته باید این نکته را فراموش نکرد که بازاریابی یک امر خلاقانه ای می باشد و یک بازاریاب باید به خوبی از ذهن خلاق خود استفاده کند .

 بت کامستوک می گوید :

” بازاریابی یک فرآیند ادراکی است ، برای رسیدن به اهداف بازاریابی بایستی پیوسته نوآوری را در نظر بگیریم . ”

بنابراین امروزه کسی می تواند در زمینه بازاریابی انواع محصولات مختلف فردی موفق باشد که نوآوری و خلاقیت را در این راستا سرلوحه کار خویش قرار دهد تا زودتر دست به سودآوری بزند .

پیتر دراکر نیز در خصوص فروش موفق می گوید :

” تجارت یعنی بازاریابی و بازاریابی یعنی تجارت . پس برای تجارت بهتر و بهینه تر باید یک بازاریاب خیلی قدری باشید و برای بازاریابی موفق و فروش محصولات خویش بایستی یک تاجر بسیار بزرگی باشید و این رابطه دو گانه را همواره باید در نظر داشته باشید تا به سودآوری نائل آیید . ”

و البته یک نکته بسیار مهم دیگر این که همه ی فروشندگان و بازاریاب های موفق به خوبی می دانند که مشتری رئیس است .

. به قول تئودور لوئیت که در زمینه فروش موفق در کسب و کارهای مختلف گفته است :

” هدف یک کسب و کار به دست آوردن و حفظ مشتری است . بدون مشتری ، هیچ مهندس توانمند ، یا مدیر مالی هوشمند ، و یا متخصص عملیاتی قادر به حفظ شرکت نخواهد بود . پس همواره پیش از هر مسئله ای باید در راستای فروش موفق رویکردی مشتری مداری را در پیش گرفت و حق را به مشتری داد تا با جذب مشتری بتوان رفته رفته فروش محصولات خود را توسعه بخشید . ”

جر چرنوف در خصوص بازاریابی و در راستای فروش موفق محصولات در کسب و کارهای مختلف می فرماید :

” بازاریابی خوب باعث به وجود آمدن یک شرکت هوشمند و در راستای آن مشتریان هوشمند می شود . پس باید مشتریان هوشمندی را در دست داشته باشید تا بتوانید در بازار کسب و کارهای موفق روز به روز گام های مثمر به ثمربخش تری بردارید . ”

مایکل هیات در خصوص فروش موفق گفته است :

” اکثر ما لحظات جالبی را تجربه کرده ایم. ما فقط وقت نگذاشته ایم تا در مورد آن ها به طور عمیق فکر کنیم. پس برای فروش موفق محصولات تولیدی خویش بایستی از تجربه فروش محصولات خود به مشتریان مختلف لذت ببرید و با سعه صدر و روی خوش مشتریان زیادی را به سمت و سوی خویش جذب کنید . ”

پس با استفاده از این سخنان می فهمیم که چقدر شغل بازاریابی مهم و حیاتی است و همچنین یک بازاریاب باید خلاق ، دقیق و متفکر باشد .

تا اینجا سعی کردیم تعریف مختصری در رابطه با بازاریابی داشته باشیم و همچنین به اهمیت این رشته بپردازیم و از موضوع Icv و بازاریابی آن دور نشویم .

قصد ما فقط تعریف و تمجید و موشکافی بازاریابی نبود .

شرکت آبتین استار برای تکمیل کادر بازاریابی خود از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می کند .

قصد ما در این مقاله جذب بازاریاب آن هم جهت تکمیل کادر بازاریابی شرکت آبتین استار است و از علاقه مندان در این زمینه دعوت می کنیم که حتما با ما تماس بگیرند و همکاری خود را با ما شروع کنند .

یک درآمد و پورسانت عالی برای هر بازاریاب در نظر گرفته شده است که می تواند به خوبی آن را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کند .

خبرهای خوش زیادی در راه هست آن هم مخصوص بازاریاب های که با ما همکاری خود را شروع کنند پس عجله کنید و برای ورود به این عرصه شگفت آور تماس بگیرید .

 

شرکت آبتین استار :

شرکت آبتین استار فعال در زمینه طراحی سایت ( سایت شرکتی ، سایت شخصی ، سایت فروشگاهی ) طراحی اپلیکیشن و طراحی برنامه های مانند دانا و icv و بسیاری از خدمات دیگر در زمینه مختلف مانند تبلیغات و تولید محتوا و . . .  با بیش از 10 سال سابقه و تجربه ی کاری می تواند انتخاب خوبی برای مشتریان عزیز باشد .

خوشبختانه تا امروز توانسته ایم بستری فراهم کنیم تا افراد بتوانند با استفاده از آن کسب و کار خود را رونق ببخشند و در یک سطح از فروش عالی برسند و این برای ما باعث افتخار است .

جلب رضایت مشتری برای ما همیشه در اولویت قرار داشته و دارد .

در پایان از افراد علاقه مند به بازاریابی و کسب درآمد عالی دعوت می کنم تا با شرکت آبتین استار همکاری کنند تا این همکاری یک شروع برای روزهایی بهتر باشد .

برای اطلاعات بیشتر و شروع همکاری با ما می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید .

علی اصغر خانی
0

پیشنهاد ما

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت   سلام خدمت همه ی دوستان و خوانندگان عزیز امیدوارم که حالتون خوب خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی صحبت کنیم یک موضوع کاملا مهم و ضروری برای  هر کسب و کاری . طراحی سایت فروشگاهی : سایت فروشگاهی به سایتی گفته می شه که با استفاده از یک نرم افزار، قابلیت خرید رو برای افراد آسان می کنه. سایت فروشگاهی درواقع ، راه و مسیری است که از طریق آن در کوتاه…

ادامه مطلب

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت   طراحی سایت در کرج همراه با تیم حرفه ای آبتین استار . طراحی سایت : سلام خدمت همه دوستان و خوانندگان و هم چنین مشتریان عزیز و دوست داشتنی این بار با موضوع کاملا متفاوت خدمت شما رسیده ایم البته در پایان مقاله خبر خوبی برای شما آماده کرده ایم که حتما بخوانید . آبتین استار با بهترین تیم طراحان وبسایت در کرج ، بهترین شرکت طراحی وب، طراح بهترین سایتهای شرکتی و فروشگاهی و اپلیکیشن های…

ادامه مطلب

5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی

وبسایت فروشگاهی   امروز می خواهم در رابطه با 5 نکته فوق العاده فروش با وبسایت فروشگاهی با شما صحبت کنم 5 تا نکته ای که می تواند در فروش شما بسیار تاثیر گذار باشد پس تا انتها با ما همراه باشید که البته در انتها با امکانات یک سایت حرفه ای نیز آشنا خواهید شد . 5 نکته فوق العاده فروش شروع تاثیر گذار : قانون ” اولین برخورد موثرترین برخورد است ”  را همیشه در ذهن خودتان داشته…

ادامه مطلب

چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم؟

اینستاگرام و سایت   با سلام خدمت همه ی خوانندگان و دوستان عزیز امروز می خواهیم کمی در رابطه با اینستاگرام و سایت صحبت کنیم امیدوارم که از این مقاله لذت و بهره کافی را ببرید . موضوع امروز ما این است ” چرا باید در کنار اینستاگرام سایت داشته باشیم ؟ ” بسیاری از دوستان و مشتریان عزیز و همچنین برخی از همکاران این سوال رو پرسیدند که وقتی اینستاگرام هست چه نیازی به داشتن وبسایت های مختلف ؟…

ادامه مطلب

چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟

قیمت   به نام خدا سلام دوستان عزیز امیدواریم که توی این روزها حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با موضوع مهمی که بسیاری از فروشندگان عزیز از ما می پرسند پاسخ بدیم و اون اینه که ” چگونه به مشتری قیمت بدهم ؟ ” نحوه ی ارائه قیمت : قیمت تنها بهانه ی مشتری باری خرید نکردن از شماست . یعنی وقتی قیمت را اعلام می کنید ، باید منتظر باشید که مشتری تصمیم بگیرد . بنابراین…

ادامه مطلب

7 مهارت مهم فروشندگی

مهارت فروشندگی   با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خواهیم در رابطه با مهارت فروشندگی در این مقاله با شما صحبت کنید . اما باید قبل از هر چیز یک تعریف کلی از فروش و فروشندگی داشته باشیم . پس اگر اجازه دهید برویم سراغ تعاریف مربوطه تعریف فروش : فروش چیست ! تعریف های زیادی در مورد کلمه فروش وجود دارد . خیلی ها از خود می پرسند که معنی فروش…

ادامه مطلب

3 راهکار عالی برای فروش

فروش سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه امروز می خوایم در رابطه با بهترین موضوعات صحبت کنیم و اون هم فروش هست . فروش یک امر خیلی دل نشین و جذاب است که اکثر ما آدم ها با آن سر و کار داریم . حتما همه ی ما تا حالا شده که چیزی رو بفروشیم و از فروش آن مبلغی به دستمان برسد حال یک سری از افراد سود خوبی به دست آوردند و یکسری هم…

ادامه مطلب

افزایش مشتری با تولیدمحتوای هدفمند

افزایش مشتری سلام خدمت همه ی خوانندگان عزیز و گرامی امیدوارم حالتون خوب باشه . افزایش مشتری با تولید محتوا بر روی سایت وردپرس و این سوال که: چگونه با تولید محتوا افزایش مشتری داشته باشیم؟ روزی چند محتوا بر روی سایت تولید کنیم؟ موضوع اصلی برای کسب رتبه اول گوگل همین است که روزانه باید چند محتوا در سایت وردپرس خود درج کنیم؟ تولید محتوا چیست؟ هر گونه اطلاعیه یا پیامی که از سوی شما برای مخاطبین جامعه هدف…

ادامه مطلب

10راز مهم برای فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی باشه . امروز امدیم با موضوع بسیار عجیب و وآن هم این که 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی . 10 راز مهم برای فروشگاه اینترنتی : قبل از هر چیز باید بگم که بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی شما در بخش های دیگر سئو تاثیر مستقیم دارد. برای همین 10 نکته مهم در رابطه با تصاویر فروشگاه اینترنتی داریم…

ادامه مطلب
برچسب ها

ارسال دیدگاه