بهترین راه فروش

سلام با مطلب راز یک فروش بهتر در خدمت شما هستیم

به عقیده بزرگان “صرف زمان برای آموزش حتی یک کلمه، هدر دادن زمان نیست بلکه به دست آوردن تکه ای از طلاست.”

خب به نظرم بریم سراغ مطلب اصلی:

راز یک فروش بهتر برای هر کسب و کاری رو سه تا میدونند که به سه کلید طلایی معروفه.

بریم سراغ سه کلید طلایی

کلیداول: زیاد دیده شدن

کلید دوم: اعتماد سازی

کلید سوم: قیمت مناسب

با داشتن این سه کلید شما سه صندوقچه نصیبتان خواهد شد:

صندوقچه ی اول: مشتری

صندوقچه دوم: ثروت

صندوقچه ی سوم : برند

حالا کلیدها رو یکی یکی براتون توضیح میدم.

زیاد دیده شدن

هرجا مشتری پاشو بذاره فقط و فقط شما رو ببینه. این زیاد دیده شدن به وسیله دو راه انجام میشه میدونین چیه؟

ایول الله…

سایت و شبکه های اجتماعی…

زمانی که شما یه سایت حرفه ای زیبا داشته باشید و با مطالب مفید چه درباره ی محصولتون و یا چه درباره ی اطلاعاتی که به مشتری میدید پر کنید این باعث زیاد دیده شدن شما و محصولتون میشه. شبکه های اجتماعی هم که ماشالله… تا دلتون بخواد الان دارن به روش های مختلف روی اینها کار میکنند و به نوبه ی خودشون مشتری های زیادی رو میتونند براتون بیارن.

فقط کافیه قدم اول رو بردارید و یه یا علی بگین. کار رو یا خودتون انجام بدین یا به یه کاردون (شرکت آبتین استار) بسپارین.

بریم سراغ کلید دوم:

اعتماد سازی

قبل از شروع این مطلب باید خدمتتون عرض کنم که زیاد دیده شدن خودش اعتماد میاره پس وقتی یه سایت حرفه ای داشته باشید 50 درصد اعتمادسازی رو رفتین.

توجه داشته باشید که در تمام کسب و کارهای موجود این اعتماده که مهمه.

و اما قدمهای بعدی شما برای جلب مشتری اینه که:

اول زیباسازی سایتتون رو به درستی انجام بدین منظورم فقط قالب سایت نیست. مطالب تخصصی که داخل سایت قرار میگیره هم مهمه و این باعث میشه مشتری به شما اعتماد کنه.

دوم نحوه ی برخورد شما و زمان پاسخگویی شما به مشتریه.

مشتری الان پیام میده شما حداکثر باید تا نیم ساعت بعد حتما جواب مشتری رو بدین اگه بذارید یک ساعت بعد، نصفه روز و یا حتی فردا، مطمئن باشید این مشتری یک درصد هم به شما اعتماد نخواهد کرد.

اینو از من داشته باشید زمانی مشتری به شما اعتماد میکنه که اولا یک سایت خوب و حرفه ای داشته باشید و در کنار اون زیاد دیده بشید.

دوما از شما رفتار خوب ببینه.

الان بعضیاتون میگید خب رفتار من که خوبه ولی…

قبل از رفتن به سراغ کلید آخر بذارید یه کمی هم طریقه رفتار با مشتری رو براتون توضیح بدم البته شما خودتون استادین اما منم به نوبه ی خودم از تجربیاتم بگم بد نیس.

مثلث طلایی رو تا حالا شنیدین؟

مثلث طلایی همون سه روش نحوه ی صحبت کردن در مقابل مشتریه.

مثلث سه تا راس داره که هر کدومش مربوط به یه رفتاری میشه:

راس اول : به عنوان دوست با مشتری رفتار کن… سعی کن مشتری تو رو به عنوان دوست خودش بپذیره اینجوری خیلی راحت بهت اعتماد میکنه

راس دوم: به عنوان مشاور و حل کننده مسئله با مشتری صحبت کن… مشتری زمانی که بدونه میخوای مشکلش رو به عنوان یه مشاور دلسوز حل کنی دیگه پیش خودش فکر نمی کنه  تو هم مثل بقیه فقط میخوای بهش جنس بفروشی. اینجوری راحت بهت اعتماد میکنه.

راس سوم: به عنوان یک معلم باهاش صحبت کن… وقتی بفهمه صحبت کردن تو فقط فروش جنس نیست در حالی که میخوای اطلاعاتی رو بهش منتقل کنی و اینو از ته دلش متوجه بشه خیلی سریع و راحت اعتماد میکنه.

البته توجه داشته باشید این سه روش رو باهم پیاده نکنین، اینا هر کدوم مربوط به خودتون و مشتری میشه که ببینید بین این سه روش توی کدومش استادین و مشتری با کدوم بهتر کنار میاد.

ببخشید یه خورده بحثم طولانی شد اما خب اطلاعاتی درباره ی بعضی از مسائل داشته باشید میتونه بعضی اوقات خیلی کمک کننده باشه.

خب بریم سرغ کلید آخر:

قیمت مناسب

این کلید مهمترین و اساسی ترین کلید برای هر فروشنده ای هست. البته بعضی از مشتری ها وقتی شما رو زیاد ببینند و اعتماد کامل نسبت به شما داشته باشند دیگه قیمت براشون مهم نیست و خیلی راحت با شما کنار میان.

اما درصد این نوع از مشتری ها به 30 درصد میرسه یعنی 70 درصد مابقی اگه بهتون اعتماد کامل هم داشته باشند بازم براشون قیمت مهمه.

پس قیمت مناسبی به مشتری هاتون ارائه بدین اما یادتون باشه که قرار نیست خودتون ضرر کنید.

یادم میاد من در اولین فروشم ضرر کردم اونم اینکه تخفیف زیادی دادم اما بعدش متوجه شدم که قرار نیس من ضرر کنم مشتری اگر با قیمت مناسبی که بهش میدم کنار اومد که هیچ، کنار نیومد این به معنیه اینه که شخص اصلا مشتری نیست پس زیاد وقتم رو با اینجور مشتری ها هدر نمیدم.

در مطالب بعدی سعی میکنم مشتری های واقعی و فیک رو کامل براتون توضیح بدم تا به راحتی بتونید مشتری های واقعی رو از فیک تفکیک کنید. با این روش فروشتان بهتر انجام میشه  و در اکثر فروش ها موفق می شوید.

سه تا کلید رو کامل توضیح دادم و امیدوارم متوجه شده باشد که این سه کلید باهم شما رو به یک فروش عالی میرسونند نداشتن یکی از این کلیدها فروش شما رو ناقص میکنه و صندوقچه مربوط به خودش رو نمیتونین باز کنید و در نهایت به مرور زمان تعداد مشتری های شما کاهش پیدا میکنند.

ولی زمانی که هر سه کلید رو داشته باشید مشتری ها زیاد میشن در نهایت درآمد شما بیشتر میشه و محصولتون به عنوان یک برند مطرح خواهد شد که این خود امتیازی عالیست.

از این که چند لحظه ای را با نوشته هایمان سپری کردید بسیار متشکریم.

برای شروع و در دست گرفتن این سه کلید می توانید با شرکت آبتین استار همراه باشید. آبتین استار با تجربه ی فراوان در زمینه طراحی سایت و داشتن افراد حرفه ای در این زمینه شما را به اهدافتان نزدیک میکند.

برای مشاوره ی رایگان و همچنین سفارشات خودتون میتونید با ما در ارتباط باشید:

09178522925

تماس با ما

نظرات خودتون رو درباره ی راز یک فروش بهتر را برای ما ارسال کنید باعث دلگرمی ماست. ممنونم

ikany934@gmail.com
0

پیشنهاد ما

خانمها را بیرون از خانه نکشانید

خرید ملزم به بیرون رفتن نیست مطلب امروز درباره ی اینه که خانمها را بیرون از خانه نکشانید پس با سخنی از بزرگان این مقاله رو آغاز می کنم. “منشأ هر کار بزرگی زن است، زن کتابی است که جز به مهر و محبت خوانده نمی شود” (سخنی از لامارتین). یادمه بابابزرگم همیشه میگفت خانم خونه، کارش توی خونه است. یه زن مال خونه است نه بیرون از خونه. مامان بزرگمم در جوابش میگفت” ببین آقا، از قدیم گفتن مرد…

ادامه مطلب

یک قدم ساده برای فروش بیشتر

پیش به سوی فروش بیشتر امروز میخواهیم درباره موضوعی به عنوان یک قدم ساده برای فروش بیشتر با هم صحبت کنیم. برای فروش هر محصولی روشهای گوناگونی وجود داره ، راه های رفته و نرفته ی بسیاری هست که می تونید هر کدومش رو امتحان کنید تا به نتیجه دلخواهتون برسید. اما شنیدین که میگن ” آدم های باهوش از شکست خودشون تجربه میگیرند اما آدمهای نابغه از تجربه ی دیگران”؟ بهتره نابغه باشیم تا باهوش… شاید حرفم یه خورده…

ادامه مطلب

فروشتان را به سرعت نور برسانید

فروش در حد نور فروشتان را به سرعت نور برسانید و اما باید به شما بگم که سرعت نور سیصدهزار کیلومتر در ثانیه است. یعنی معادل تقریبا(1.07میلیارد) کیلومتر در ساعت.. زیاده نه؟! اما خب آدمیزاد هنوز هم خیلی از چیزها رو نمیدونه و هنوز جا برای کشف اونا هست. تا دنیا برپاست انسان برای پیشرفت فرصت داره. اما در بعضی از مواقع خیلی از چیزها هستن که سرعتشون از سرعت نور هم بیشتره. مثلا: روح، شنیدم سرعت روح خیلی بیشتر…

ادامه مطلب

بایک اسلحه دنیا را فتح کن

اسلحه ی فروش فقط بایک اسلحه دنیا را فتح کن آره خیلی راحت میتونی این کار رو بکنی قبل از هر چیز میخوام یک خبر خوب بهت بدم اونم اینکه ” فتح یک دل یعنی فتح کل دنیا” برای فتح دل ارتباط لازمه. پس زمانی که یک ارتباط خوب داشته باشی یعنی دنیا رو فتح کردی صحبت رو با فتح دنیا شروع کردم چون با یه ارتباط خوب بین خودت و یک شخص در هر کجایی از دنیا و فروش…

ادامه مطلب

راز یک فروش بهتر

 بهترین راه فروش سلام با مطلب راز یک فروش بهتر در خدمت شما هستیم به عقیده بزرگان “صرف زمان برای آموزش حتی یک کلمه، هدر دادن زمان نیست بلکه به دست آوردن تکه ای از طلاست.” خب به نظرم بریم سراغ مطلب اصلی: راز یک فروش بهتر برای هر کسب و کاری رو سه تا میدونند که به سه کلید طلایی معروفه. بریم سراغ سه کلید طلایی کلیداول: زیاد دیده شدن کلید دوم: اعتماد سازی کلید سوم: قیمت مناسب با…

ادامه مطلب

چرا امروزه باید سایت داشته باشیم

دلایل داشتن سایت درباره ی اینکه چرا امروزه باید سایت داشته باشیم لازم است که خدمت شما عزیزان عرض کنم که 29 سال پیش اولین صفحه سایت وارد دنیای آنلاین شد و تا به امروز بیش از یک میلیارد دامنه ثبت شده است که تنها 250 میلیون از این دامنه ها فعال هستند و بقیه آنها به دامنه پارک شده معروفند و… من هم میتونم همانند خیلی از سایت ها اینجوری مطلب بنویسم و در اختیار شما قرار بدم. نمی…

ادامه مطلب

چگونه فروش خود را افزایش دهیم ؟

چگونه افزایش فروش داشته باشیم؟ امروزه فروش و افزایش فروش به یکی از دغدغه های کسب و کار ها تبدیل شده است و اکثرا به دنبال راهی برای افزایش فروش خود هستند. در این نوشته ما برای شما ویدئویی قرار میدهیم که یکی از راه های بسیار موثر و مهم افزایش فروش را به راحتی و سادگی تمام برای شما بیان میکند. حتما حتما این ویدیو را ببینید در پاراگراف بعد توضیحاتی در مورد ویدیو برای شما ارائه داده ایم…

ادامه مطلب

پیام مدیر عامل آبتین استار به مناسبت سال جدید 99

سلام سال 98 سال بسیار پربرکتی برای ابتین استار و مشتری ها بود سایت ها و اپلیکیشن های زیادی طراحی شد و مهم ترین پروژه سال 98 به اسم سیستم کارت ویزیت اینترنتی یا همان صفحه ساز شخصی ابتین استار طراحی شد اهداف سال 98 شرکت با تلاش پرسنل آگاه با سواد و پشتکار دار آبتین استار محقق شد در سال 99 اهداف شرکت بسیار بالاتر تعیین شده پروژه های سنگین تری تعریف شده برای رسیدن به آنها پشتکار سرمایه…

ادامه مطلب

تعریف فناوری اطلاعات و ارتباطات ومفهوم آن

تعریف فناوری اطلاعات و ارتباطات ومفهوم آن تعریف فناوری اطلاعات و ارتباطات درمفهوم بسیار ساده میتوان گفت که موجودی اجتماع است. و برای زندگی اجتماعی اش نیازمند تاسیس نهاد های اجتماعی است. ارتباط روح نهادهای اجتماعی و اطلاعات عنصر اصلی ارتباط است. درتعریف فناوری اطلاعات وارتباطات آنچنان این دو به هم گره خورده و وابسته شده اند که تصور یکی بدون دیگری دشوار است . نمونه بارز آن اینترنت و شبکه های اطلاعاتی است که اطلاعات موجود در نظام های…

ادامه مطلب

ارسال دیدگاه

پیشنهادات ما


سایت جدید آبتین استار رونمایی شد اولین نمونه از کارت ویزیت ایجاد شد چگونه یک دکوراسیون کار میتواند از اینترنت درآمد 5 برابری کسب کند ؟ تخفیف بیست درصدی آبتین استار به مناسبت عید سعید فطر پیش فروش محصول کارت ویزیت الکترونیک آبتین استار طراحی سایت در ابرکوه راهنمای کار با صفحه ساز شخصی منوی تاریخچه آبتین استار دیدار با خانم دکتر زهره عظیمی فر( دکترای هوش مصنوعی وفوق دکترای پردازش تصاویر پزشکی) راهنمای کار با صفحه ساز شخصی آبتین استار  منوی علاقه مندی ها راهنمای کار با صفحه ساز شخصی منوی تمپلیت آبتین استار راهنمای صفحه ساز شخصی قسمت پروفایل آموزش کار با صفحه ساز شخصی منوی بیوگرافی آموزش کار با منوی ویدئو در صفحه ساز شخصی آبتین استار آموزش کار با منوی سوالات  در صفحه ساز شخصی آبتین استار آموزش کار با منوی اسلایدر صفحه ساز شخصی آبتین آموزش کار با منوی گالری صفحه ساز شخصی آبتین استار راهنمای کار با صفحه ساز شخصی منوی مهارت ها آبتین استار آموزش کار با منوی افتخارات در صفحه ساز شخصی آبتین استار آموزش کار با منوی صدا در صفحه ساز شخصی آبتین استار خانمها را بیرون از خانه نکشانید یک قدم ساده برای فروش بیشتر فروشتان را به سرعت نور برسانید بایک اسلحه دنیا را فتح کن راز یک فروش بهتر چرا امروزه باید سایت داشته باشیم چگونه فروش خود را افزایش دهیم ؟ پیام مدیر عامل آبتین استار به مناسبت سال جدید 99