فهرست مطالب نمایش

 

سفارش افزونه وردپرس ( برنامه نویسی )

سفارش طراحی افزونه وردپرس ظرافت ها و نکات خاصی دارد که در ادامه این مقاله همه انها را به شما خواهم گفت .

پس با من همراه شوید تا به صورت کامل در مورد افزونه و افزونه نویسی وردپرس اطلاعات کسب کنید .

در ادامه در ابتدا یک سری اطلاعات تماس قرار دادم برای کسانی که میخواهند سریع سفارش افزونه دهند و بعد از اون در مورد قیمت افزونه نویسی و اینکه چه کسی باید افزونه ما را بنویسد و ویژگی های مهم افزونه صحبت کرده ام تا اخر این مطلب با من همراه باشید.

برای سفارش طراحی افزونه وردپرس به صورت اختصاصی تماس بگیرید یا از طریق دکمه سفارش پلاگین (افزونه ) وردپرس درخواست خود را ثبت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طراحی افزونه وردپرس این مطلب را تا انتها مطالعه کنید . اخر متن که برسید خیلی راحت میتونید تصمیم بگیرید تا اخر متن را بخونید حتما

09178522925

 

سفارش طراحی افزونه ( پلاگین ) وردپرسی آبتین استار

تیم آبتین استار با بیش از ده سال سابقه کاری از سال 90 تا کنون افزونه های بیشماری را برای مشتریان به صورت اختصاصی ایجاد کرده است .

اگر در مورد وردپرس اطلاع ندارید ابتدا وردپرس چیست را بخوانید .

سفارش پلاگین نویسی خود را به چه کسی بسپارم ؟

سفارش افزونه وردپرس و انتخاب یک تیم شرکت یا فرد برای انجام این کار بسیار حساس و سخت است .

در ادامه مشخصات فرد مناسب برای طراحی افزونه وردپرسی را بررسی میکنیم و همراه با دلیل میگوییم که چرا باید این مشخصات را داشته باشد .

 

باید برنامه نویسی کاملا حرفه ای و مجرب باشد

علت این است که کد های افزونه اگر نا مناسب نوشته شوند و نکات امنیتی در آنها رعایت نشود به راحتی سایت شما در معرض خطا و خطر امنیتی قرار میگیرد .

گاهی بخاطر کدهای غیر بهینه و آماتور باعث میشود که پرفورمنس سرعت و کارایی سایت شما به شدت کاهش پیدا کند و این افت سرعت بر روی تمامی قسمت های سایت حس میشود .

مصرف بیش از حد منابع سرور بخاطر کد نویسی غیر بهینه یکی دیگر از مشکلات شایع هست که وقتی برنامه نویس های آماتور افزونه مینویسند پیش خواهد آمد .

علت ارزونی برخی از شرکت ها و برنامه نویس ها نیز آماتور بودن است و مشکلاتی که ایجاد میکنند که حتی خودشان از انها خبر ندارند و پس از چند ماه صاحب سایت مجبور میشود افزونه را از سیستم جدا کند یا یک سیستم کاملا جدید بنویسد .

پس باید برنامه نویس و تیم حرفه ای را انتخاب کنید .

 

در طراحی سایت وردپرس و کار با وردپرس حرفه ای باشد

برنامه نویس شما باید به صورت کامل مفاهیم مربوط به وردپرس را بشناسد از او در مورد پست تایپ ها در مورد فیلتر ها و هوک ها سوال کنید .

از برنامه نویس خود بخواهید به شما پاسخ دهد مثلا برای اجرای یک کد در زمان ذخیره یک پست چه راه حلی را استفاده میکند .

یا اینکه از او بخواهید چندین هوک معروف را نام ببرد .

آیا متا پست ها را میشناسد ؟

آیا میتواند متا باکس ایجاد کند .

میتواند یک کد سی اس اس خاص را فقط برای یک صفحه خاص از قالب شما لود کند و … .

 

دانش کافی برنامه نویسی داشته باشد 

شی گرایی را بداند .

اصول سالید را بداند .

از او در مورد دیزاین پترن ها سوال کنید .

زبان پی اچ پی را خوب بشناسد و تجربه کافی در کار کردن با این زبان برنامه نویسی داشته باشد .

از او درمورد مشکلات امنیتی و باگ های امنیتی سوال کنید و از او بخواهید راه حل خودش در زبان پی اچ پی را برای شما بیان کند .

مواردی که گفتم ساده ترین ها هستند که اگر نداند به سختی میتواند برنامه توسعه پذیری به شما تحویل دهد .

 

طراحی افزونه با کد نویسی حرفه ای و استاندارد

برنامه نویس شما میباید به صورت استاندارد و حرفه ای کد بنویسد کلاس ها را درست تعریف کند اصول برنامه نویسی را رعایت کند . بتواند یک معماری ثابت و حرفه ای که اکثر برنامه نویس ها استفاده میکنند را پیاده کند .

برنامه نویس شما باید در نام گذاری فیلتر ها متغییر ها توابع پیشوند های مشخص و … حرفه ای باشد تا با دیگر افزونه ها تداخل بوجود نیاید .

برنامه نویس شما باید بتواند وابستگی های مورد نیاز به افزونه ای که داره میسازه را تعریف کنه و یک پکیج کامل نصبی به کاربر بدهد .

تیم شما باید یک اموزش کامل و رایگان از نحوه استفاده و کار با افزونه تنظیمات آن و … به شما ارائه کند .

طراح افزونه اختصاصی باید پشتیبانی کامل از افزونه را ارائه کند . بعد از دیدن نمونه کار ها ادامه متن را بخونید خیلی جالب میشه

 

 

نمونه کار های طراحی افزونه وردپرس آبتین استار

در اینجا چند ویدیو از افزونه هایی که توسط آبتین استار ایجاد شده است را برای شما قرار میدهم .

ویدیو نمونه کار طراحی افزونه وردپرس آزمون دیسک

 

 

نمونه کار طراحی افزونه وردپرس ارز دیجیتال با داشبورد جدا برای کاربر

در پایین صفحه نمونه کار های بیشتری را قرار داده ام تا اخر صفحه را بخوانید تا آن ویدیو ها هم نیز به شما نمایش داده شود

پشتیبانی افزونه طراحی شده چگونه میباشد.

آبتین استار از جمله تیم هایی است که بهترین پشتیبانی از محصولات تولید و طراحی شده توسط خودش را انجام میدهد .

هیچ نگرانی بابت پشتیبانی ندارید در هنگام قرار داد مدتی را جهت تست و بررسی به کارفرما به صورت کامل فرصت میدهیم تا اگر عیب یا ایرادی وجود دارد یا در کارکرد مشکلی ایجاد شد شناسایی کند و به تیم منتقل کند سپس تیم با بیشترین سرعت ممکن مشکل را رفع خواهند کرد .

کلیه محصولاتی که توسط آبتین استار طراحی میشوند از توسعه پذیری خوبی برخوردار هستند و در مورد توسعه و گسترش محصولاتی که طراحی میشود نگرانی نداشته باشید . جهت توسعه و پیشبرد محصولات کافی است تماس بگیرید و خواسته های خود را مطرح کنید .

 

چرا باید افزونه اختصاصی طراحی کنیم ؟

گاهی به دلایلی مجبور میشویم برای وب سایت خود افزونه اختصاصی طراحی کنیم .از جمله این دلایل میتواند موارد زیر باشد

 1. افت سرعت وب سایت به علت نصب افزونه های بی شمار برای انجام یک هدف واحد .
 2. افزونه ای که نیاز ما را برطرف کند ساخته نشده است .
 3. افزونه های ساخته شده فارسی نیستند یا نیاز ما را به درستی و به صورت کامل رفع نمیکنند .
 4. امنیت کد ها و اینکه میخواهیم خیالمان از بابت امنیت اطلاعاتمان کامل باشد .
 5. میخواهیم یک سری افزونه را ویرایش کنیم اما یا امکان ویرایش وجود ندارد یا بسیار سخت و پر هزینه باشد .
 6. میخواهیم سیستم پیجیده ای را توسط وردپرس طراحی کنیم .
 7. افزونه ای که برای نیاز ما ساخته شده است بسیار امکانات زیادی دارد اما گران است و طراحی قسمتی از امکاناتی که میخواهیم به صورت اختصاصی نسبت به قیمت دلاری آن کمتر میشود .

 

چه زمانی باید افزونه اختصاصی وردپرس سفارش دهید ؟

چرا ما پلاگین میسازیم ؟

اگر فقط یک دستور در مورد توسعه وردپرس وجود داشته باشد این است که به هسته وردپرس دست نزنید . زیرا با هر بار اپدیت هسته وردپرس دوباره شکل اول خودش را میگیرد پس چه باید کرد ؟

برای تغییرات لازم در هسته وردپرس و توابع و عملکرد وب سایت های وردپرس میبایست از پلاگین ها استفاده کرد .

پلاگین ها میتوانند بر اساس نیاز شما به صورت ساده یا پیجیده طراحی شوند . پلاگین ها میتوانند یک صفحه ساده باشند یا کد های پیچیده که توسط هوک ها و توابع اداره میشوند .

گاهی وقت ها افزونه های موجود هیچ جوره نیاز شما را رفع نمیکند .

بعضی وقت ها شما نیاز های وب سایت خود را با چندین افزونه جداگانه رفع کرده اید مثلا یک ثبت نام چند مرحله ای دارید که با استفاده از المنتور و گراویتی فرم مراحل را طراحی کردید و در پنج فرم مختلف اطلاعات کاربر را میگیرید و سپس او را به صفحه درگاه پرداخت و … هدایت میکنید .

حال میخواهید که بعد از پرداخت در اطلاعات کاربر تغییراتی رخ دهد یا اینکه اطلاعات ثبت نام و … را در یک مدل خاص در یک صفحه ببینید و به شکل خاصی جست جو کنید و خروجی اکسل بگیرید .

خب ایا برای هر کدام از اینکار ها دوباره باید افزونه نصب کنیم ؟ حالا اگر افزونه را نصب کردیم و نتوانستیم بین افزونه ها ارتباط برقرار کنیم چی ؟ اینجا باید با یک طراح افزونه وردپرس تماس بگیریم و از او کمک و مشاوره بخواهیم .

افزونه های اختصاصی اگر خوب نوشته شوند و توسط حرفه ای ها ایجاد شوند تعداد مشکلاتشان نزدیک به صفر است .

پاراگراف بالا یک مثال بود و هدف این بود که نشان دهیم نمیتوانیم با سر هم بندی کردن چندین افزونه به یک هدف برسیم معایب این روش به شرح زیر میباشد.

 1. سرعت و عملکرد سایت بخاطر نصب افزونه های زیاد کند میشود
 2. لود شدن تعداد زیادی فایل های css و js  که نیاز نیست .
 3. بخطر انداختن سئو وب سایت .
 4. توانایی تغییرات محدود و شخصی سازی خیلی کم .
 5. نمیتوان زیاد این سیستم را دستکاری کرد زیرا هر قسمتی که تغییر کند بقیه جاها یا نیاز به تغییر دارد یا خراب میشود .
 6. قابل توسعه نیست یا بسیار کند میتوانیم ان را توسعه دهیم .
 7. به خطر انداختن امنیت سایت بخاطر نصب تعداد زیادی افزونه این نکته را فراموش نکنید که هر افزونه تعدادی باگ دارد و وقتی افزونه ها خیلی زیاد میشود یعنی باگ ها خیلی زیاد میشود .
 8. رفع مشکل و خطاهای این روش بسیار سخت است و اگر وب سایت به مشکل بخورد برگرداندن و اصلاح این روش و راه اندازی مجدد سایت و کانفیگ افزونه ها بر اساس سیستم قبلی کاری بسیار دشوار و زمان بر است .

چرا باید یک تیم با تجربه و حرفه ای افزونه شما را طراحی کند ؟

برای پاسخ به این سوال میتوانم هزار صفحه بنویسم ولی خلاصه اش میکنیم در یک لیست کوچک

 1. امنیت وب سایت : اگر تیم طراحی سایت باگ های امنیتی را داخل افزونه ایجاد کند( غیر عمد)  و افزونه بر روی سایت شما نصب شود فاتحه سایت خود را بخوانید .
 2. کار کرد صحیح افزونه .
 3. حفظ سرعت وب سایت : اگر تیم طراحی افزونه شما حرفه ای نباشد و اشتباهات ساده ای را انجام دهد به مرور زمان این اشتباهات سایت شما را نابود میکند.
  1. به عنوان مثال فرض کنیم یک برنامه نویس مبتدی یک فایل جاوا اسکریپت که فقط نیاز است در قسمت پنل کاربری لود شود را در همه صفحات سایت لود کند .( فرقش یک دستور کوچیکه )  حالا چه اتفاقی میوفته ؟ یک ریکوئست در همه صفحه های شما بیشتر میشه و یک فایل الکی لود میشه در نتیجه سرعت سایت میاد پایین در نتیجه پرفورمنس  میاد پایین.
  2. حالا اگه اون فایل باگ امنیتی داشته باشه این باگ به تمامی صفحات سایت شما منتقل میشه .
  3. اگر این فایل خطا داشته باشه تمامی صفحات سایت شما با خطای کنسول مواجه میشه .
  4. سئوی سایت شما به خطر میوفته و … دقت کردی فقط بخاطر یک دستور و بخاطر یک فایل فرض کنید بشه چند دستور و چند فایل نتیجه فاجعه است .
 4. عملکرد صحیح سایت : فرض کنید در قسمتی از پنل مدیریتی فقط کاربر ادمین باید دسترسی داشته باشد اما کسی که افزونه شما را مینویسد بخاطر کم تجربگی در استفاده از توابع و اکشن ها یک اکشن اشتباه بنویسد و به تمام کاربران به پنل مدیریتی یا جایی که نباید ، دسترسی بدهد
  1. .  یا فرض کنید یک برنامه نویس تازه کار است و به جای استفاده از اصول سالید و نوشتن کلاس ها و توابعی که قابل استفاده مجدد باشند کد ها را در صفحات مختلف کپی کرده است حال برای توسعه سیستم افزونه را به فرد جدیدی میدهید و او برای تغییر هر قسمت باید ده قسمت دیگر را تغییر دهد هزینه زمان و بهره وری کاهش میابد و باید دوباره هزینه کنید تا این مشکلات رفع شوند .
 5. شناخت نیاز کاربر و رفع صحیح نیاز کاربر : چند وقت پیش یک مشتری پیش من اومد یک افزونه براش نوشته بودن که متاسفانه بین دیتاهای دیتابیس هیچ ارتباطی وجود نداشت مشتری این افزونه را میخواست تا بدونه به کدوم مشتری چقدر تخفیف داده است اما در این افزونه تخفیف ها در یک تیبل جدا و مشتری ها در یک تیبل جدا بدون هیچ ارتباطی ساخته شده بودند و کل دیتای مشتری از دست رفت با اینکه اطلاعات بسیار مهمی برای او بود .
 6. هزاران خط میتوانم بنویسم و دلیل بیاورم اما همینجا بحث را جمع میکنم . ادامه متن را بخونید خیلی جالب میشه

 

سفارش ساخت افزونه وردپرس

جهت درخواست برنامه نویسی افزونه وردپرس کافی است از طریق شماره زیر تماس بگیرید یا اینکه از طریق دکمه ثبت سفارش اطلاعات خودتون را برامون ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود .

برای سفارش پلاگین وردپرس تماس بگیرید .

09178522925

 

مزایای طراحی پلاگین اختصاصی

مزایای طراحی افزونه اختصاصی بسته به نوع افزونه و سیستمی که شما دارید میتواند بسیار متفاوت باشد . در اینجا تعدادی از مزیت هایی که برای عموم وب سایت ها ایجاد میشود را به صورت لیستی نام میبرم .

 1. میتواند سرعت وب سایت شما را تا حد زیادی بهینه کند و از نصب کردن تعداد زیادی افزونه کم کاربرد جلوگیری کند.
 2. میتواند امکاناتی که توسط دیگر افزونه های اماده نمیتوانیم به سایت اضافه کنیم را توسط افزونه اختصاصی به سایت اضافه کنیم .
 3. میتوانیم با کمک یک افزونه دیگر افزونه ها مانند ( ووکامرس ) را گسترش دهیم و برخی از تغییرات دلخواه را بر روی آن ایجاد کنیم .
 4. میتوانیم با استفاده از یک افزونه کارکرد و پرفورمنس سایت و قالب فعلی خود را شخصی سازی کنیم .
 5. میتوانیم یک سیستم بک اند و پردازش کامل اطلاعاتی را توسط افزونه به صورت برنامه نویسی و اختصاصی به وب سایتمان اضافه کنیم .
 6. میتوانیم در تمامی بیشتر قسمت ها و تنظیمات وب سایت تغییراتی در عملکرد ایجاد کنیم .
 7. میتوانیم ای پی ای ها و سیستم های خارجی را به وب سایتمان متصل کنیم مثلا درگاه بانک یا پنل پیامک یا سیستم ارسال ایمیل خودکار و …
 8. میتوانیم بر تمامی دیتا ها و اطلاعات ورودی و خروجی مدیریت داشته باشیم انها را به شکل دلخواه تغییر دهیم حذف کنیم و یا اضافه کنیم . و ….
 9. با افزونه ها تقریبا میتوانیم در تمامی قسمت های سایت تغییرات مورد نظر خودمان را ایجاد کنیم .

 

هزینه طراحی افزونه وردپرس

تعرفه طراحی افزونه وردپرس در آبتین استار از 10 میلیون تومان شروع میشود و بستگی به نوع افزونه ای که لازم دارید قیمت مشخص میشود . اینکه قیمت طراحی یک افزونه چقدر میتواند باشد واقعا بستگی به افزونه ای که میخواهید دارد و به محیطی که آن افزونه میخواهد نصب و اجرا شود .

قیمت طراحی پلاگین وردپرس میتواند از ده میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان متفاوت باشد .

اگر میخواهید در مورد هزینه طراحی سایت سوال دارید قیمت طراحی سایت را بخوانید .

 

نحوه پرداخت سفارش ساخت افزونه چگونه است

نحوه پرداخت سفارش طراحی افزونه در آبتین استار بین سه قسط تا پنج قسط میباشد به این صورت که 30 درصد مبلغ توافق شده به عنوان پیش پرداخت دریافت میشود 50 درصد در میانه کار و 20 درصد بعد از تست و بررسی کامل توسط کاربر و تحویل کار .

افزونه برای مشتری به صورت انحصاری طراحی میشود و در اختیار هیچ شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.

 

برنامه نویس افزونه وردپرس

برنامه نویس افزونه های وردپرس در تیم آبتین استار آقای مولودی هستند میتوانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و با ایشان صحبت کنید . جهت سفارش پلاگین نویسی تماس بگیرید .

ویدیو نمونه کار های طراحی افزونه تیم ابتین استار

توضیحات ویدیو طراحی افزونه بک لینک را اینجا براتون قرار دادم میتونید بخونید .

 

ویدیو نمونه کار افزونه مدیریت سفارشات و مشتریان ووکامرس

 

ویدیو افزونه فروش برنامه تمرینی و رژیم غذایی 

 

 

منابع مورد نیاز برای افزونه نویسی

سایت دولوپر وردپرس 

امیررضا مولودی
0
برچسب ها

ارسال دیدگاه